Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
Відповідь народного депутата України Костюк Д. С. на звернення депутатів Новоград-Волинської міської ради
20.09.2019

На адресу секретаря Новоград-Волинської міської ради Остапчука В. І. надійшов лист від народного депутата України Костюк Д. С. у відповідь на звернення депутатів Новоград-Волинської міської ради стосовно встановлення на станції «Новоград- Волинський-1» зупинки швидкісних потягів, наступного змісту: 

Докладніше...
18.09.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 16.09.2019 року

Докладніше...
17.09.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради

Докладніше...
17.09.2019

Оновлено номера телефонів КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМООновлено номера телефонів КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО»

 
Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
В Новоград-Волинському діє рада старійшин
28.05.2010

П'ять років тому в місті створено раду старійшин. До її складу увійшли майже 30 авторитетних новоград-волинців, які багато років працювали керівниками підприємств, організацій, установ, колишні військовослужбовці. Наймолодшому на той час було 65. Координатором ради обрали Г. М. Грінченка, завідуючого відділом освіти міськвиконкому 1990-1997 рр. 

Роботу ради як дорадчого органу на громадських засадах насамперед спрямовували на надання допомоги міській владі, спираючись при цьому на досвід, думки й побажання громадян щодо кращої організації місцевої влади у місті. 

Ми вважали своїм обов'язком бачити і знати проблемні питання міста, інформувати керівництво для відповідного реагування. Цьому сприяла ак¬тивна життєва позиція кожного члена ради старійшин. Усі брали участь у підготовці, обговоренні питань та внесенні конструктивних пропозицій. Найбільш активні у нашій роботі: К. М. Малов, А. А. Лосовський, Л. М. Мірутенко, С. О.Челядіна, Г. І. Юзько, В. Л. Дідковський, 3. О. Шлендер, С. М. Сокирчук, А. І. Максимов, М. С. Нагорнюк... 

За 5 років проведено 38 засідань. Після кожного із них ми оформляли протокол з пропозиціями, які направляли на ім'я міського голови, підрозділів міськвиконкому, керівників підприємств, установ та відомств. Кожне наступне засідання розпочинали із заслуховування відповідей на наші звернення та пропозиції. Завдяки цьому багато наших пропозицій наповню¬вали згодом конкретним змістом виконаної роботи. Для прикладу: рада старійшин вивчала питання роботи відділів, управлінь міськвиконкому, служби роботи з дітьми, музейні питання, тендерні та питання цінової політики, спорту і молоді, санітарного стану міста, річок, безпечного зберігання зброї на території міста і багато інших. 

У 2008 році виникли значні проблеми з безпекою руху у місті, зокрема, скутеристів. Велика кількість порушників серед них призвела до сплеску ДТП, які закінчувались не лише травмами, а й загибеллю людей. Рада старійшин доручила К. М. Малову провести всебічне й неупереджене спостереження, опитування учасників дорожнього руху і перевіряючих щодо цієї ситуації. Він дослідив головні причини порушень правил дорожнього руху, після чого на засіданні при активному обговоренні та слуханні працівників ДАІ було підготовлено пропозиції міській владі, керівництву ДАІ і листи на ім'я Верховної Ради та Кабінету Міністрів України. Отримали листи-відповіді, де чітко вказали, які наші пропозиції враховано при розгляді відповідних законопроектів.

При розгляді питання «Обдаровані діти» ми загострили увагу щодо ефективної підтримки на всіх рівнях талановитих дітей, зокрема із малозабезпечених сімей.
У 2008 році після заслуховування Л. А. Місюри ми увійшли з проханням до окремих підприємців щодо надання допомоги малозабезпеченим сім'ям. Як наслідок, кілька багатодітних сімей одержали допомогу продуктами харчування по 60 гривень на кожну дитину, а 10 дітей постійно безкоштовно обслуговують у перукарні (керівник Ю. В. Штейнберг). 

У 2009 році після пожежі в ТВЦДЮ ми звернулись до кількох підприємців міста з проханням допомогти й відно¬вити приміщення та придбати нове обладнання. Відгукнулись, але, на жаль, дуже мало. Уже в цьому році ми знову звернулись за допомогою. Як наслідок: подаровано в'язальну машину, гіпсокартон на стіни й стелю, до¬мовлено про ремонт туалетної кімна¬ти, виділення дошок на підлогу й сте¬лю, цемент, фарбу, лак, меблі, обладнання тощо. 

Досвід роботи нашої ради старійшин наочно переконує: тільки при найширшій, всебічній участі громади діяльність міської влади буде і продук¬тивнішою, і з вагомішими результатами.

Г. Грінченко,
координатор ради старійшин міста.

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Оберіть 5 проектів, які у 2020 році отримають можливість бути реалізованими коштом міського бюджету на загальну суму 500 тис. грн. (оновлено)
20.09.2019

На розгляд мешканців Новоград-Волинської міської ОТГ пропонується 22 проекти, які пройшли погодження представниками виконавчих органів влади, членів робочої групи з питань організації та координації впровадження і реалізації бюджету участі в місті Новограді-Волинському, не перевищили кошторис (100 тис. грн.) та є допущеними до голосування.

Докладніше...
Шановні громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи!
20.09.2019

Повідомляємо, що 15 жовтня 2019 року закінчується термін подання заяв на забезпечення путівками на санаторно-курортне лікування в 2020 році особами постраждалими внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Докладніше...
Оголошення про проведення конкурсу з призначення управителів багатоквартирних будинків
19.09.2019

Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу: Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності Новоград-Волинської міської ради, 11701, м. Новоград-Волинський, вул. Шевченка, 16, кабінет №49.

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa