Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Iнформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
27.12.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)

Докладніше...
27.12.2019

Протокол засідання конкурсної комісії Новоград-Волинської міської ради на зайняття посади директора КНП «Новоград-Волинське міськрай СМО»

Докладніше...
26.12.2019

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР трудового колективу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» на 2019–2021 роки

Докладніше...
Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня
26.12.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня 2019 року на відкритій місцевості у контрольній точці вимірів за адресою м. Новоград-Волинський вул. Н.Оржевської, 8, встановлено: середній показник - 18 мкР/годину, що не перевищує величину природнього радіаційного фону для території України (10-25 мкР/год).

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Новоград-Волинський: Учасникам дорожнього руху в місті має бути безпечно та зручно
20.05.2010

Про те, що для цього слід зробити в місті йшла мова на черговому засіданні виконавчого комітету міської ради. Начальник управління ЖКГ та КВ Володимир Мисін проінформував присутніх про хід виконання міської Програми розвитку дорожнього руху. Володимир Євгенович повідомив, що заплановані заходи виконано на 70%. На виконання Програми розвитку дорожнього руху та його безпеки на 2008-2012 роки протягом звітного періоду використано 4 760 000 грн. коштів з міського, обласного бюджетів та коштів дорожнього збору. Зокрема в 2008 році – 2 960 000 грн., в 2009 році – 1 650 000 грн., в І кварталі 2010 року – 150 тис. грн. Це значно менше необхідного. З метою підвищення відповідальності за утримання доріг міста управлінням ЖКГ та КВ міської ради проведена їх інвентаризація та передача на баланс та обслуговування КП „Міськкомунсервіс“. В місті відновлено роботу постійнодіючих нарядів ВДАІ. 

За кошти міського бюджету вдосконалено роботу світлофорного об’єкту на перехресті вулиць Шевченка - Левченка - Воровського та проведено реконструкцію такого ж на в’їзді до центрального автовокзалу. Для покращення міської системи забезпечення доступності для інвалідів та дитячих візочків облаштовано в місцях розташування пішохідних переходів з’їзди з тротуарів на проїжджу частину. Встановлено світлофор на перехресті вулиць Гоголя-Ніколаєва. 

Протягом 2008 року капітально відремонтовано дорожнє покриття на вулицях Островського та Пушкіна, в 2009 році капітально ремонтувалась ділянка дороги на вулиці Олени Пчілки, в 2010 році планується закінчення ремонту цієї дороги. Щорічно на головних міських дорогах ліквідовується ямковість дорожнього покриття вулиць, так в 2008 році на ці цілі використано 550 тис. грн, в 2009 році – 415 тис. грн, в 2010 році планується використати 237 тис. грн. 

В 2009 році проведено обстеження та частково (на суму 6,0 тис. грн) проведено поточний ремонт інженерних споруд автомобільного мосту через річку Смолка.
В 2009 році проінвентаризовано люки та зливові решітки. На жаль, останнім часом почастішали випадки їх крадіжок, а на відновлення потрібні додаткові кошти.
В 2009 році обстежено зупинки громадського транспорту та передано їх на обслуговування КП „Міськкомунсервіс“ та приватним структурам за місцем розташування. Роботи з їх належного утримання проводяться постійно, в межах фінансових можливостей. При сприянні УЖКГ та КВ міської ради керівництвом 9 ОСББ частково відремонтовано внутрішньо-квартальні пішохідні доріжки та шляхи. Протягом 2009 року змінена маршрутна сітка перевезень пасажирів та здійснювався постійний контроль за виконанням графіків перевезень. 

На жаль, третина заходів програми через брак фінансування залишилась не реалізованою. Зокрема: не придбано легковий автомобіль для ВДАІ за кошти міського бюджету; не вдалося відновити роботу світлофорних об’єктів на перехрестях вулиць Вокзальна-Шевченка, Ніколаєва - Войкова, Пушкіна-Шевченка; не будувалися нові лінії вуличного освітлення в мікрорайонах „Морське“, „Дружба“, „Смолка“, вул. Лянгуса, Постишева. Не облаштовані стоянки транспортних засобів на вулицях міста.
Як наголосив міський голова Микола Боровець, обговорення із членами виконкому, громадськістю, правоохоронцями проблем у сфері безпеки дорожнього руху в місті вкрай необхідно. Спільними зусиллями треба зробити все належне для безпеки та зручності всіх його учасників. 

Для цього слід знаходити потрібні кошти для ремонту доріг, облаштування їх вуличним освітленням та дорожніми знаками, створення умов для пересування вулицями міста людей з функціональними обмеженнями. Безпека на дорогах багато в чому залежить від стабільного функціонування комунальної та інших служб, виховання у новоград-волинців відповідального відношення до виконання Правил дорожнього руху та взаємоповаги серед його учасників. Напередодні проект рішення обговорювався на громадських слуханнях, за участю працівників ВДАІ, перевізників, комунальників, громадськості міста. Слушні пропозиції прозвучали від членів виконавчого комітету Грінченка Г.М., Титяневич В.С., Смажук Г.К., Леня В.О. 

Про роботу міського відділення ДАІ щодо виконання міської Програми проінформував присутніх старший інспектор, лейтенант міліції Олександр Дем’янчук. За його словами у 2009 році кількість дорожньо-транспортних пригод, в порівнянні з 2008 роком менше на 21 чол., кількість загиблих зменшилась на 5 чоловік, кількість постраждалих - на 30 чоловік. За чотири місяці 2010 року у порівнянні з аналогічним періодом минулого року кількість ДТП зменшилась на 4, загиблих на 3 чол. менше, постраждалих – на 3 чол. 

Працівниками ВДАІ у навчальних закладах проводяться уроки з питань безпечної поведінки на дорозі. Але цього недостатньо, оскільки протягом 2010 року за участю неповнолітніх сталося 3 ДТП. В ході перевірок технічного стану транспортних засобів, що здійснюють перевезення пасажирів за встановленими маршрутами та на замовлення, не допускаються до експлуатації транспортні засоби з технічними несправностями та переобладнані з порушенням діючого законодавства. Особливо небезпечними в місті є перехрестя вулиць Житомирська-Леваневського, Житомирська-Червоноармійська, Житомирська-Пушкіна, Шевченка-Вокзальна, вул. Соборності (в районі „Райффайзенбанк аваль“). Серйозними проблемами для безпеки є те, що в місті відсутні місця парковки, особливо в районі ринку „Урожай“, неналежний стан дорожніх знаків, незадовільне зовнішнє освітлення вулиць. Олександр Євгенович відмітив значне зменшення ДТП за останні півроку за участю так званих „скутеристів“ та водіїв „на підпитку“. 

Після детального обговорення члени виконкому визначилися щодо змін у схемі руху автотранспорту в центральній частині міста (вул.Шевченка - Соборності -Ковальського - Замкова), у житловому масиві „Морське“ (вул.Ушакова –Гоголя-Відродження). Прийнятим рішенням передбачено заборону стоянки автотранспорту на правій стороні ділянки вул. Шевченка (від кінотеатру до торгового дому „Сніжинка“) та перед пам’ятником Л.Українки. Це стане очевидним після встановлення відповідних вуличних знаків. Стоянку таксі буде перенесено. Певні зміни для зручності та безпеки водіїв, пасажирів, мешканців вводяться і у мікрорайоні „Морське“. Зокрема: односторонній рух на вул. Ушакова, встановлення дорожніх знаків, облаштування автобусної зупинки в районі економіко-гуманітарного коледжу, тротуару та інше. З метою контролю в жовтні 2010 року члени виконкому міської ради заслухають міські служби про виконання прийнятих рішень.


Відділ інформації та зв’язків з громадськістю міської ради

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Графік «гарячих ліній» на січень в міській спеціалізованій службі психологічної підтримки «Телефон Довіри» за номером 15-07, 067-771-15-07
28.12.2019

02.01.2020 – гаряча лінія «Візьми дитину у родину», відповідає, Олена Котова – заступник директора-начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (з 14:00 до 17:00);

Докладніше...
Запрошуємо на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх»
28.12.2019

Хочете весело, цікаво та незабутньо провести час? Завітайте 29 грудня о 18:00 год. на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх». Отримайте заряд позитивних емоцій на цілий рік.

Докладніше...
Запрошуємо на урочистості та концертну програму
27.12.2019

З нагоди 76-ї річниці визволення Новограда-Волинського від нацистських окупантів запрошуємо новоград-волинців та гостей міста 03 січня 2020 року до участі у заходах:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa