Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
20.11.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 18.11.2019 року

Докладніше...
Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання
19.11.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 14.11.2019 по 19.11.2019 року на відкритій місцевості у контрольній точці вимірів  за адресою м. Новоград-Волинський, вул. Н. Оржевської, 8, встановлено:

Докладніше...
14.11.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради

Докладніше...
Результати вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання на території Новограда-Волинського
14.11.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ  України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, 

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Новоград-Волинський: Кожен з нас має бути зацікавленим у збереженні власного здоров’я
20.05.2010

Справжню стурбованість про збереження здоров’я власного та найближчого оточення викликає інформація, яка прозвучала з вуст лікарів міськрайТМО на засіданні міської ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ- СНІДу. 

За словами лікаря-інфекціоніста Ірини Дідик, зростає число виявлених хворих на СНІД та ВІЛ-інфікованих. В період з 1995 року по 01.04.2010 року в м.Новоград-Волинський та районі зареєстровано 283 ВІЛ-інфікованих (місто - 231 чол., село – 52 чол.), з них у 85 чол. діагностовано СНІД. Померло 101 чол., з них: померло від СНІДу – 56 чол., від інших захворювань – 45 чол. Станом на 1 квітня 2010 року на диспансерному обліку знаходиться 145 чол., з них 137 дорослих та 8 дітей. Мешканців міста – 117 чол. Усвідомлюючи небезпеку, яку несе ця страшна хвороба, більше новоград-волинців звертаються для анонімного обстеження. Зокрема в минулому році 1568 жителів міста пройшли „тест-контроль“, а це на 150 осіб більше, ніж у 2008 році. Практика показує, що майже половина заразилися все ж таки статевим шляхом. Основна частина пацієнтів із так званої „групи ризику“. Хоча слід підкреслити, що збільшилась кількість інфікованих із звичайних благополучних сімей. Вихід один - не слід боятися звертатися для обстеження до лікарні, адже виявлення захворювання на ранній стадії дає більше шансів вилікуватись. В І-му кварталі 2010 року лікарями кабінету інфекційних захворювань було оглянуто 45 ВІЛ-інфікованих: флюорографічне обстеження проведено – 20 чол., зроблено проб Манту – 5 чол., направлено на консультацію в ЖОЦПБС – 11 чол., отримують противірусну терапію – 16 чол., первинна профілактика туберкульозу проведена 4 ВІЛ-інфікованим. Під наглядом знаходиться 4 ВІЛ-інфіковані жінки. Позитивним є те, що зросла кількість обстежень населення на ВІЛ-інфекцію, переважно з профілактичною метою. Віл-інфіковані вагітні 100% обстежені на СДи та консультовані в ЖОЦПБС. Як негатив, Ірина Миколаївна відмітила, що 75% взятих на облік ВІЛ-інфікованих знаходиться на кінцевій стадії захворювання. Не в повному обсязі обстежуються на ВІЛ-інфекцію особи з груп ризику. 

Як підкреслила завідуюча протитуберкульозним диспансером Ольга Акентьєва, занепокоєння викликає значна кількість серед нас людей, хворих на туберкульоз. Немало й таких, які одночасно інфіковані ВІЛ та туберкульозом. За словами головного лікаря міськрайТМО Василя Бориса, суспільство не в змозі подолати ці страшні недуги, поки кожен не зрозуміє своєї власної зацікавленості у безпечному середовищі. Своєрідну роль слідчих має добровільно виконувати керівництво ОСББ, яке добре знає всіх своїх мешканців. Треба спільними зусиллями медиків, правоохоронців, жителів міста виявляти хворих на туберкульоз, СНІД та направляти їх на лікування у спеціальні заклади. Наразі обов’язок кожного – регулярно проходити флюорографічне обстеження. Адже стан здоров’я в першу чергу має бути під контролем самих громадян. 

Досвідом роботи із нарко- та алкозалежними, методами їх соціальної підтримки та адаптації в суспільстві поділилися представники громадських організацій „Оазис життя“ та „Хай твоє серце б’ється“ Валентин Шевцов та Наталія Нагорна. За 2 роки своєї роботи в місті та районі активісти громадської організації „Оазис життя“ разом із релігійним об’єднанням „Ранкова зірка“ допомогли повернутись до повноцінного життя десяткам молодих людей, які жили у центрах реабілітації с.Ярунь, м.Коростеня. Але проблемою залишається працевлаштування підопічних, забезпечення їх житлом. Пані Наталя проінформувала присутніх про інформаційно-просвітницькі заходи для новоград-волинців, що проводитимуться в парку культури 22 травня під гаслом „Знати недостатньо, постарайся зрозуміти“. Вони будуть присвячені Дню пам’яті, померлих від СНІДу. 

Багато цікавих, змістовних для молоді, батьків тематичних зустрічей, „круглих столів“, лекцій, концертних програм, дискотек проводиться працівниками міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, під керівництвом Наталі Борис. Центр тісно співпрацює із навчальними закладами, громадськістю, лікарями, готує та розповсюджує чимало інформаційних буклетів. 

Після обговорення проекту міська рада прийняла відповідне рішення, з яким присутніх познайомив начальник відділу охорони здоров’я міської ради Любомир Дутчак. Одним із його пунктів буде звернення до міської ради із проханням про виділення додаткових коштів для проведення обстеження на ВІЛ-СНІД.


Світлана Чачина
Начальник відділу інформації та зв’язків з громадськістю міської ради

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Запрошуємо батьків на зустріч в ресурс-студії «Майстерня успіху»
20.11.2019

Запрошуємо батьків, які виховують дітей з особливими освітніми потребами 28 листопада 2019 року о 15:00 год. до інклюзивно-ресурсного центру, на зустріч в ресурс-студії «Майстерня успіху». 

Докладніше...
До уваги населення міста Новограда-Волинського!
20.11.2019

22 листопада 2019 року з 13:00 до 14:00 год. на території міста відбудеться комплексна перевірка системи централізованого оповіщення цивільного захисту шляхом подання звукового сигналу «УВАГА ! ВСІМ !».

Докладніше...
Збройні Сили України запрошують чоловіків віком до 60 років на військову службу за контрактом
20.11.2019

Збройні Сили України запрошують чоловіків віком до 60 років на військову службу за контрактом до військових частин Новоград-Волинського гарнізону, частин ДШВ (А0281, А1910), 72 окремої механізованої бригади, військової частини А1815 (смт. Гончарівськ). 

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa