Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
Відповідь народного депутата України Костюк Д. С. на звернення депутатів Новоград-Волинської міської ради
20.09.2019

На адресу секретаря Новоград-Волинської міської ради Остапчука В. І. надійшов лист від народного депутата України Костюк Д. С. у відповідь на звернення депутатів Новоград-Волинської міської ради стосовно встановлення на станції «Новоград- Волинський-1» зупинки швидкісних потягів, наступного змісту: 

Докладніше...
18.09.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 16.09.2019 року

Докладніше...
17.09.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради

Докладніше...
17.09.2019

Оновлено номера телефонів КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМООновлено номера телефонів КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО»

 
Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Новоград-Волинський: Відбулося тридцять перше засідання міської ради п’ятого скликання
18.05.2010

Депутати міської ради заслухали звіт про виконання бюджету за поточний рік.
Не зважаючи на те, що надворі травень місяць, через складну політичну ситуацію у країні місто до цих пір вимушене було жити без затвердженого бюджету. Відразу після ухвалення Верховною Радою Закону „Про державний бюджет України на 2010 рік“, розгляд цього питання відбувся і на місцевих рівнях. Першим рішенням, яке прийняли депутати Новоград-Волинської міської ради було „Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за перший квартал 2010 року“. Начальник фінансового управління міської ради Г.К.Смажук доповіла, що за звітний квартал 2010 року до загального фонду міського бюджету надійшло 28 734 тис. грн, що до тимчасового плану становить 96,6%. Закріплених та власних доходів надійшло 10 197,8 тис. грн, що більше плану на 209,4 тис. грн або на 102,1 %. Розрахункові показники доходів І кошику, доведені Міністерством фінансів виконано на 101,9%.


З державного бюджету за звітний період надійшло дотації вирівнювання у сумі 8 464,7 тис. грн, що менше плану на 1 032,4 тис. грн. та всіх видів субвенцій у сумі 10 0 71,5 тис. грн, що менше плану на 199,3 тис. грн.

Недоотримані до плану субвенції на: виплату допомоги сім’ям з дітьми у сумі 100,0 тис. грн; оплату житлово-комунальних послуг – 72,2 тис. грн; придбання твердого палива побутового палива та скрапленого газу – 1,4 тис. грн; та субвенції з районного бюджету на виконання власних повноважень – 24,5 тис. грн.
В цілому до спеціального фонду міського бюджету надійшло 2 030,8 тис. грн. План забезпечений на 99,5%. Недопоступило до плану 22,9 тис. грн податку з власників транспортних засобів та 5,7 тис. грн збору за забруднення навколишнього природного середовища.

Загальний обсяг видатків міського бюджету за звітний період становить 30 663,2 тис. грн.

Видатки загального фонду у порівнянні з відповідним періодом минулого року збільшились на 3,4 млн. грн, а спеціального фонду зменшились на 746 тис. грн.
Станом на 1 квітня видаткова частина загального фонду профінансована у сумі 28 995 тис. грн або на 50% до планових призначень, передбачених тимчасовим розписом.

У видатках міського бюджету найбільшими за обсягами є видатки на соціальну сферу.

Майже 28 млн. грн. спрямовано на захищені та першочергові видатки, з них на: оплату праці - 14,5 млн. грн або 52,0 %; оплату енергоносіїв – 5,1 млн. грн або 18,3%; придбання медикаментів – 200,3 тис. грн або 0,7%;придбання продуктів харчування – 449,1 млн. грн або 1,0 %; та поточні трансферти населенню – 7,8 млн. грн або 28,0 %.

На утримання установ галузі „Освіта“ у звітному періоді використано 10 357,6 тис. грн або 49,4% планових призначень за тимчасовим розписом, що на 1,2 млн. грн або 13,7 % більше відповідного періоду минулого року. 97,6 % коштів галузі за економічною ознакою спрямовано на захищені видатки. Крім того, у І кварталі за рахунок коштів спеціального фонду в галузі здійснено видатки з придбання предметів і матеріалів, продуктів харчування, інших видатків на суму 369,7 тис. грн
На фінансування галузі „Охорона здоров’я“ спрямовано 7 791,2 тис. грн або 50,5% від планових призначень за тимчасовим розписом, що на 415,9 тис. грн або 5,6% більше відповідного періоду минулого року. 96,5% коштів галузі за економічною ознакою спрямовано на захищені видатки. За рахунок спеціального фонду галузі у звітному періоді здійснено видатки на суму 448,3 тис. грн, що більше ніж за відповідний період минулого року на 145,7 тис. грн.

Видатки на соціальний захист та соціальне забезпечення за звітний період склали 7 792,5 тис. грн або 52,6% планових призначень за тимчасовим розписом міського бюджету. В порівнянні з відповідним періодом минулого року видатки збільшились на 1 343,6 тис. грн або 20,8 %. Кошти галузі спрямовані на: виплату допомог сім’ям з дітьми у сумі 6,2 млн. грн; надання пільг та субсидій на житлово-комунальні послуги населенню – 1,2 млн. грн; надання пільг з послуг зв’язку та інших передбачених законодавством пільг –133,6 тис.грн; пільгове медичне обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи – 12,0 тис. грн; поховання учасників бойових дій – 6,8 тис. грн. За рахунок коштів субвенції з державного бюджету в спеціальному фонді на пільги та житлові субсидії спрямовано 516,6 тис. грн.

На утримання територіального центру для одиноких та непрацездатних громадян спрямовано 222,1 тис. грн, що в порівнянні з відповідним періодом 2009 року більше на 45,6 тис. грн або на 26 %. Видатки на утримання центру соціальної служби для молоді у звітному періоді становили 50,1 тис. грн або 60,4% планових призначень за тимчасовим розписом.

На утримання органів місцевого самоврядування за три місяці використано 1 0 77,7 тис. грн або 45,6% планових призначень за тимчасовим розписом, що на 154,9 тис. грн або 16,8% більше порівнянні з відповідним періодом минулого року. 95,8 % коштів спрямовано на захищені видатки.

На видатки в житлово-комунальному господарстві за І квартал використано 322,5 тис. грн або 35 % планових призначень за тимчасовим розписом. Кошти галузі спрямовано на: благоустрій міста у сумі 312,0 тис. грн; захоронення безрідних, утримання кладовищ – 0,5 тис. грн; житлово-експлуатаційне господарство – 10,0 тис. грн. Крім того, за рахунок надходжень податку з власників транспортних засобів спрямовано на оплату за виконані роботи по санітарній очистці міста 68,7 тис. грн. Та за рахунок збору за забруднення природного середовища на виготовлення та встановлення урн для сміття направлено 5,5 тис. грн.
Галузь „Культура і мистецтво“ спожила в І кварталі 959,9 тис. грн або 43,4%, що в порівнянні з відповідним періодом минулого року більше на 138,2 тис. грн або 16,8%. 98,2% коштів галузі за економічною ознакою спрямовано на захищені видатки. Крім того, у І кварталі за рахунок коштів спеціального фонду в галузі здійснено видатки на суму 125,4 тис. грн..

На галузь „Фізична культура і спорт“ використано 147,2 тис. грн або 44,5% планових призначень за тимчасовим розписом, що на 15,4 тис. грн або 11,7% більше відповідного періоду минулого року. 96% коштів галузі за економічною ознакою спрямовано на захищені видатки.

Відповідно до статті 79 Бюджетного кодексу у І квартал капітальні видатки не проводились.

Через недостатність фінансових ресурсів станом на 01.04.2010 року утворилась кредиторська заборгованість за незахищеними видатками у сумі 173,4 тис. грн.
Недофінансування окремих видатків у звітному періоді пояснюється: недоотриманням з державного бюджету дотації вирівнювання.

 У місті затверджено програму енергозбереження та енергоефективності на 2010-2020 роки.

Енергозбереження визнається пріоритетним напрямком роботи щодо досягнення сталого розвитку як на місцевому рівні, так і на національному та міжнародному рівнях. Зберігання енергії сьогодні означає серйозну економію грошей.
Як доповіла начальник відділу муніципальних ініціатив та інвестицій І.Л.Гудзь, кардинальний шлях розв’язання цих проблем полягає у скороченні виробництва та споживання енергії. Розрахунки показують, що можна обходитись значно меншою кількістю енергії без погіршення умов життя.

Згідно Програми енергозбереження та енергоефективності на 2010-2020 роки, розробка короткострокових та довгострокових стратегій енергоефективності вимагає вивчення та визначення основних тенденції в сфері енергоспоживання території міста.

Для міста Новограда-Волинського характерним є постійне зростання витрат з місцевого бюджету на сплату комунальних послуг та енергоносіїв.

Так, за період 2006 – 2008 років витрати на енергоносії в закладах бюджетної сфери зросли на 2 774665 грн. або на 64%. Основними причинами зростання видатків з місцевого бюджету на оплату енергоносіїв є: стрімкий ріст цін на енергоресурси на світовому та національному ринках, використання застарілого енергоємного обладнання, яке є причиною надмірного, нераціонального споживання ПЕР, зношеність інженерних мереж, незадовільний стан дахів, підвальних приміщень, віконних блоків, що спричиняє порушення температурного режиму, втрати тепла тощо.

На основі проведеного аналізу можна зробити висновок, що впроваджувати заходи спрямовані на зменшення споживання енергетичних ресурсів та води слід по всіх сферах міського господарства, а для досягнення корисного ефекту необхідно якомога раціональніше використовувати енергію і звести до мінімуму непродуктивні її витрати.

Необхідно змінювати підходи, методики при будівництві і реконструкції житлових і громадських будинків і споруд та приділяти належну увагу при впровадженні сучасних технологій, прогресивного енергоефективного устаткування в будівництві об'єктів житлово-громадського призначення.

Зважаючи на те, що найбільшим споживачем теплової енергії в місті є населення, то найважливішим завданням міської ради є підняття свідомості членів територіальної громади щодо впровадження заходів з питань енергозбереження та енергоефективності.

Заходи, що спрямовані на зменшення споживання паливно-енергетичних ресурсів та підвищення загальномісцевого рівня енергоефективності можна розділити на три групи.

Перша група заходів – це малі заходи. Як правило вони маловартісні і мають незначний вплив (5-10 %) на зростання енергоефективності (в окремих випадках, вдало відібраний захід може призвести і до значно більшої економії). Застосовуються у тому випадку, коли мова йде про оптимізацію систем та процесів, коли немає потреби змінювати всю систему. Ці заходи, як правило, є економічно вигідні і мають короткий період окупності.

Друга група – це заходи середньої складності. Зазвичай мають вплив в межах від 10% до 25%, а їх реалізація потребує середніх затрат. Заходи другої групи є економічно вигідними, з періодом окупності від трьох до десяти років, але вони потребують більших капіталовкладень.

Третя група – масштабні заходи (вплив – до 90%, високовартісні). З точки зору ефективності, масштабні заходи доцільно впроваджувати в тому випадку, коли виникає потреба повного відновлення, шляхом будівництва нових об’єктів та систем.

 Депутати міської ради прийняли рішення про перейменування вулиць міста.

Розглянувши протокол засідання комісії виконавчого комітету міської ради з питань топономіки та культурної спадщини, депутати міської ради затвердили рішення про перейменування вулиць та провулків міста. Вулиця Урицького буде носити ім’я Героя Радянського Союзу, нашого земляка Павла Сірагова. Також змінено назви провулків у відповідності до назв вулиць. Провулок Свердлова перейменують на провулок Академіка Лисіна, Карла Лібкнехта на Родини Косачів, Урицького на Павла Сірагова, Постишева на Лубчицький, Володарського на Надслучанський.

 Повідомлення

Виноситься на обговорення громадськості міста протягом місяця затверджений міською радою проект регуляторного акту, а саме рішення від 12.05.10 № 659 „ Про встановлення ставок єдиного податку для фізичних осіб, які здійснюють підприємницьку діяльність на умовах спрощеної системи оподаткування

З текстом рішення та аналізом регуляторного впливу можна ознайомитись на сайті міста в рубриці «Регуляторна політика» (http://www.novograd.osp-ua.info), Інформаційному стенді (І поверх Будинку рад) та у розробника –відділі підприємницької діяльності міської ради (вул. Шевченка, 16, к. 11, тел. 5-31-35). Свої зауваження та пропозиції до цих документів надавати розробникам протягом місяця.

Також депутати міської ради затвердили ряд інших рішень, що стосуються життєдіяльності Новограда-Волинського.

Інформація про прийняття бюджету міста на 2010 рік буде надана пізніше.

Звіт про виконання бюджету міста за перший квартал 2010 року (Додаток 1, 2)


Відділ інформації та зв’язків із громадськістю міської ради

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Оберіть 5 проектів, які у 2020 році отримають можливість бути реалізованими коштом міського бюджету на загальну суму 500 тис. грн. (оновлено)
20.09.2019

На розгляд мешканців Новоград-Волинської міської ОТГ пропонується 22 проекти, які пройшли погодження представниками виконавчих органів влади, членів робочої групи з питань організації та координації впровадження і реалізації бюджету участі в місті Новограді-Волинському, не перевищили кошторис (100 тис. грн.) та є допущеними до голосування.

Докладніше...
Шановні громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи!
20.09.2019

Повідомляємо, що 15 жовтня 2019 року закінчується термін подання заяв на забезпечення путівками на санаторно-курортне лікування в 2020 році особами постраждалими внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Докладніше...
Оголошення про проведення конкурсу з призначення управителів багатоквартирних будинків
19.09.2019

Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу: Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності Новоград-Волинської міської ради, 11701, м. Новоград-Волинський, вул. Шевченка, 16, кабінет №49.

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa