Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
12.09.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 09.09.2019 року

Докладніше...
11.09.2019

Паспорт бюджетної програми міського бюджету на 2019 рік Виконавчий комітет Новоград-Волинської міської ради (Інша діяльність у сфері державного управління)

Докладніше...
11.09.2019

Паспорт бюджетної програми міського бюджету на 2019 рік Виконавчий комітет Новоград-Волинської міської ради (Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад)

Докладніше...
10.09.2019

Протокол засідання конкурсного комітету для проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування міста Новограда-Волинського (09.09.2019)

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Пенсійний фонд інформує
18.05.2010

У зв’язку з набранням чинності Закону України “Про Державний бюджет України на 2010 рік” (далі – Закон) управління Пенсійного фонду України в місті Новоград-Волинський повідомляє.

Враховуючи положення пункту 1 розділу VII “Прикінцеві положення” Закону соціальні стандарти, передбачені статтями 52 та 53 Закону, застосовуються з 1 січня 2010 року.

Мінімальний страховий внесок у 2010 році розраховується виходячи з розміру мінімальної заробітної плати, встановленого статтею 53 Закону, а саме:

з 1 січня 2010 року – 869 грн. на місяць;
з 1 квітня 2010 року – 884 грн. на місяць;
з 1 липня 2010 року – 888 грн. на місяць;
з 1 жовтня 2010 року – 907 грн. на місяць;
з 1 грудня 2010 року – 922 грн. на місяць.

Враховуючи положення частини четвертої статті 19 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” та розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого статтею 52 Закону, максимальна величина фактичних витрат на оплату праці найманих працівників, грошового забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу, оподатковуваного доходу (прибутку), загального оподатковуваного доходу, на яку нараховуються страхові внески, становить:

з 1 січня 2010 року – 13035 грн. на місяць;
з 1 квітня 2010 року – 13260 грн. на місяць;
з 1 липня 2010 року – 13320 грн. на місяць;
з 1 жовтня 2010 року – 13605 грн. на місяць;
з 1 грудня 2010 року – 13830 грн. на місяць.

Оскільки, Закон набрав чинності 30 квітня 2010 року (опубліковано у газеті “Урядовий кур’єр” від 30.04.2010 року), то у разі застосування страхувальником з 1 січня 2010 року максимальної величини фактичних витрат на оплату праці найманих працівників, грошового забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу, оподатковуваного доходу (прибутку), загального оподатковуваного доходу з якої справляються страхові внески до Пенсійного фонду, зазначеної величини у іншому розмірі, здійснюється перерахунок нарахованих страхових внесків. У цьому випадку не нараховані суми страхових внесків необхідно відобразити у рядку 6 таблиці 1 додатка 4 “Сума, на яку збільшено внески у зв’язку з виправленням помилки у період після 01.01.2004” до Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованих внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування органам Пенсійного фонду України за квітень 2010 року, затвердженого постановою правління Пенсійного фонду України 05.11.2009 року № 26-1 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 24.11.2009 року № 1136/17152 (далі – Порядок). Суми заробітку на який донараховано страхові внески відображаються у рядку 6а таблиці 1 додатка 4 до Порядку.

Водночас, у таблиці 7 додатка 4 до Порядку “Суми нараховані за дні тимчасової непрацездатності, щорічні та додаткові відпустки та суми нараховані у минулих періодах” зазначаються суми виплат з кодом типу нарахувань 4.
У рядку “Зміст помилки” таблиці 1 додатка 4 до Порядку необхідно зазначити, що перерахунок страхових внесків проведено у зв’язку зі зміною максимальної величини фактичних витрат на оплату праці найманих працівників з 01.01.2010 року.

В даному випадку самостійне донарахування страхувальником внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування не тягне за собою відповідальності, встановленої пунктами 3 та 4 частини 9 статті 106 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”.
Водночас слід зазначити, що статтею 86 Закону установлено, що з 1 липня 2010 року збір на обов’язкове державне пенсійне страхування з безготівкових операцій з купівлі-продажу іноземної валюти за гривню не здійснюється.

Заступник начальник управління
начальник відділу обліку надходження платежів О.А.Загрива

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
До уваги платників податків!
13.09.2019

У зв’язку із початком роботи Головного  управління ДПС у Житомирській області  у Заяві про приєднання до Договору про визнання електронних документів необхідно зазначати наступні відомості:

Докладніше...
З 1 жовтня 2019 року зміняться реквізити бюджетних рахунків для відповідності стандартам IBAN
13.09.2019

Державна податкова служба України повідомляє, що Державною казначейською службою України на виконання пункту З Постанови Правління Національного банку України від 28.12.2018 № 162 «Про запровадження міжнародного номера банківського рахунка (ІВАN) в Україні» 

Докладніше...
Інспекція благоустрою нагадує про штрафи що за спалення трави та листя
13.09.2019

Із настанням осені містяни почали активно наводити лад біля своїх приватних будинків та на городах, спалюючи суху траву та листя.

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa