Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
14.11.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради

Докладніше...
Результати вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання на території Новограда-Волинського
14.11.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ  України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, 

Докладніше...
До уваги! Нагадуємо номери телефонів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради
12.11.2019

Телефонний код – 04141.

Докладніше...
Заходи щодо повернення військовослужбовців до військових частин
11.11.2019

Військовослужбовці Збройних Сил України з честю і достоїнством виконують завдання по захисту цілісності та суверенітету України в районі проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей, сумлінно несуть службу в пунктах постійної дислокації. Багато з них нагороджені державними нагородами відомчими нагородами Міністерства оборони України та Збройних сил України.

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Управління Пенсійного фонду в м. Новоград - Волинський інформує щодо проведених перерахунків пенсій в травні 2010 року.
07.05.2010

Законом України «Про Державний бюджет України на 2010 рік» затверджено такі розміри прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність: 

з 01.01.10. – 695 грн.
з 01.04.10. – 706 грн.
з 01.07.10. – 709 грн.
з 01.10.10. – 723 грн.
з 01.12.10. – 734 грн.
Мінімальний розмір пенсії за віком за наявності у чоловіків 25, а у жінок - 20 років страхового стажу встановлюється на рівні зазначеного прожиткового мінімуму. 

Виходячи із розміру 706 грн. проведено перерахунки пенсій у травні місяці наступним чином:
Пенсіонерам, у яких основний розмір пенсії, обчислений відповідно до статті 27 Закону України „Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, без доплат та надбавок не досягав 706 грн., мінімальний розмір пенсії встановлений на зазначеному рівні. При цьому доплата за кожний повний рік понад 25 років чоловікам і 20 років жінкам проводиться в розмірі 1% основного розміру пенсії, але не більше 1% мінімального розміру пенсії за віком (706х1%=7,06). Крім того, якщо до пенсії виплачувалось підвищення як непрацюючому пенсіонеру ( з 01.10.09. - 28,40 грн.) та тимчасова доплата, що виплачувалась з 01.01.10., розмір якої визначений як різниця між сумою пенсійної виплати станом на 31.12.09. та на 31.10.09., то ці виплати припиняються. 

Приклад №1: чоловік має 35 років страхового стажу, не працює, до перерахунку одержував 667,10 грн. (573 мінімальний розмір + 36,70 доплата за стаж понад 25 років + 28,40 як непрацюючому + 29,00 тимчасова доплата з 01.01.10.) Після перерахунку в травні розмір пенсії становить 742,70 грн. ( 706 мінімальний розмір + 36,70 доплата за стаж понад 25 років). Розмір доплати в травні 75,60 грн. Приклад №2: чоловік має 45 років страхового стажу, працює, до перерахунку одержував 793 грн. ( 650 основний розмір пенсії + 114,60 доплата за стаж понад 25 років + 5,80 тимчасова доплата з 01.01.10.) Після перерахунку в травні розмір пенсії становить 836 грн. (706 мінімальний розмір + 130,00 доплата за стаж понад 25 років). Доплата в травні 43,00. 

Пенсійна виплата по втраті годувальника не може бути нижчою на одного утриманця 100% прожиткового мінімуму (706 грн.), на двох – 120% (847,20 грн.), на трьох і більше -150% (1059,00 грн.). Дітям, які перебувають на повному державному утриманні, виплачується 50% вказаної суми.
Після проведеного перерахунку пенсій можливі випадки, коли розмір пенсії до перерахунку в сумі був більшим, ніж розмір пенсії після перерахунку. Це стосується тих пенсіонерів, у яких розмір тимчасових доплат більше розміру, на який підвищується пенсія після перерахунку. У таких випадках зменшення розміру пенсії не буде. 

Крім перерахунку мінімального розміру пенсії, збільшені розміри тих доплат і підвищень до пенсії, які обчислюються виходячи із прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб: надбавки почесним донорам, підвищення ветеранам війни, додаткова пенсія потерпілим внаслідок Чорнобильської катастрофи. 

Виплата доплати у травні місяці проводиться по додаткових відомостях без урахування боргів за січень-квітень 2010 року. Сума доплати до 10,00 грн. в додаткові відомості не включені. Борги по перерахунку за січень-квітень 2010 року будуть виплачуватися протягом року, порядок виплати яких буде затверджено Урядом. 

Перерахунки проведено автоматизованим способом, і тому потреби звертатися до Пенсійного фонду немає. Про розмір доплати радимо звертатися по телефону «гарачої лінії» 3-50-61.


Н.В.Марчук
заступник начальника управління
начальник відділу пенсійного забезпечення

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Увага, вакансія!
14.11.2019

Увага, вільна вакансія на заміщення посади директора дитячо юнацької спортивної школи управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новоград-Волинської міської ради. 

Докладніше...
Увага, вакансія!
14.11.2019

Увага, вільна вакансія на заміщення посади директора дитячо юнацької спортивної школи управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новоград-Волинської міської ради. 

Докладніше...
ДПСЗН міської ради оголошує про закупівлю на конкурсній основі однокімнатної квартири
14.11.2019

Департамент праці та соціального захисту населення міської ради оголошує про закупівлю на конкурсній основі однокімнатної квартири для забезпечення соціальним житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa