Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
Новоград-Волинський міський центр зайнятості інформує
23.08.2019

Протягом січня-липня 2019 року до центру зайнятості звернулися та отримали послуги 3032 осіб, з них 1849 – це  громадяни міста. Працевлаштовані за цей період – 1785 осіб, з них мешканців міста – 1125.

Докладніше...
До уваги!
23.08.2019

На адресу Новоград-Волинської міської ради надійшов лист від управління Служби безпеки України в Житомирській області, про те, що розглянуто заяву від 14.08.2019 року щодо наруги над могилами на кладовищі по вул. Чехова в м.Новоград-Волинському.


 
Докладніше...
Комунальне підприємство Новоград-Волинської міської ради «Новоград-Волинськтеплокомуненерго» інформує
22.08.2019

У зв’язку з проведенням реконструкції та удосконаленням надання телекомунікаційних послуг змінено існуючі номери телефонів (04141):

Докладніше...
Новоград-Волинський міський центр зайнятості інформує
22.08.2019

У зв’язку з реконструкцією телефонної мережі, з 20 серпня 2019 року змінено існуючі номери телефонів (04141): 

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Новоград - Волинський: Персоніфікований облік
05.05.2010

З 1 січня 2010 року набув чинності Порядок формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованих внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування. Перший звітний період розпочався в лютому – за січень місяць 2010 року. 

Під час звітного періоду виникло ряд запитань у страхувальників про особливості подання звіту відповідно до нових вимог, а саме: 

1.У якому разі дозволено подавати звіт лише на паперових носіях?
- На паперових носіях звіт подають в тому разі, якщо страхувальник сплачує внески не більше як за десятьох застрахованих осіб. На паперових носіях, завірених підписом керівника (страхувальника) та скріплених печаткою (за наявності), звіт подають разом з електронною формою на електронних носіях інформації. 

Якщо звіт від страхувальника в Пенсійний фонд подається в електронній формі з використанням електронного цифрового підпису (ЕЦП) через центр обробки електронних звітів, то звіт на паперових носіях не подається. 

2. Де страхувальник може придбати програмне забезпечення для здачі звітності в електронній формі?
- Страхувальник складає звіт у новій формі, використовуючи спеціальний комплекс програм, актуальні версії якого безплатно надає Пенсійний фонд (відділ персоніфікованого обліку, інформаційних систем та мереж) за місцем реєстрації страхувальника. Також програмне забезпечення можна отримати за електронною адресою www.spov.com.ua. 

3. Які дані враховують під час заповнення місячного звіту?
- Звіт складають на підставі бухгалтерських та інших документів, відповідно до яких відбувається нарахування заробітної плати або які підтверджують нарахування заробітної плати грошового забезпечення, на які відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» (зі змінами) нараховують страхові внески. Щомісячне подання такого звіту сприяє зміцненню платіжної дисципліни страхувальників, а також позитивно впливає на формування майбутньої бази для призначення пенсії найманим працівникам, так як дозволяє тримати на щомісячному контролі ситуацію зі сплатою страхових пенсійних внесків. 

Щомісячний звіт – це 5 основних таблиць, які заповнює страхувальник.
Наприклад, таблицю 1 заповнюють усі страхувальники, які вносять дані про нараховану заробітну плату найманим працівникам або за виконану роботу за цей місяць незалежно від джерел фінансування цих виплат і терміну їх фактичних виплат.
Таблиці 6 і 7 місячного звіту, є основними: в них зазначають відомості про нараховані виплати в розрізі кожної застрахованої особи. 

Таблицю 8 заповнюють ті страхувальники, котрі мають робочі місця, роботу на яких зараховують у спеціальний стаж. Решта із загальної кількості десяти таблиць страхувальник заповнює в залежності від категорії платника.
Зазначимо, що звіт має подавати страхувальник у повному обсязі. У разі неподання однієї з необхідних таблиць звіт не приймається. 

4. Як бути, коли при здачі місячного звіту виявлена помилка?
- Страхувальник має право її виправити. Коли виявлено помилку, звіт складають повторно й подають у відділ персоніфікованого обліку. Зробити це потрібно до закінчення встановленого терміну його подання. Чинним вважається останній електронний або паперовий звіт, який подав страхувальник до закінчення терміну подання звіту (до 20 числа наступного за звітним місяцем). 

5. Хто відповідальний за складання й подання місячного звіту?
- Відповідальні страхувальники. Слід звернути увагу на такий момент: саме страхувальники мають повідомляти Пенсійний фонд України про зміни відомостей, використовуваних у системі персоніфікованого обліку, про застраховану особу, за яку або на користь якої страхувальники сплачують страхові внески. Якщо страхувальник не подав звіт до Пенсійного фонду, зробив це несвоєчасно або подав недостовірні відомості, які використовують у системі персоніфікованого обліку, то відповідно до статті 106 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» до нього застосовують фінансові санкції, визначені в законодавстві.Храпійчук В.В.
Начальник відділу персоніфікованого обліку,
інформаційних систем та мереж


[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
До уваги! Проводиться процедура громадських слухань
23.08.2019
З 23 серпня по 23 вересня 2019 року проводиться процедура громадських слухань з розгляду та врахування пропозицій громадськості до містобудівної документації: Генеральні плани та плани зонування, а також розділу Охорони навколишнього природного середовища (звіт про стратегічну екологічну оцінку) населених пунктів Майстрів, Майстрова Воля та Маковиці Новоград-Волинського району Житомирської області.
Докладніше...
23.08.2019

Графік засідань постійних комісій міської ради та погоджувальної ради з розгляду питань порядку денного тридцять четвертої сесії міської ради сьомого скликання

Докладніше...
У ЗВ'ЯЗКУ З ВЕЛИКОЮ КІЛЬКІСТЮ КОМАНД, ЗМІНИ ПОЧАТКУ ПРОВЕДЕННЯ ТУРНІРУ!
23.08.2019

25 серпня 2019 року о 12:00 годині на території ЗОШ №6 за сприянням міського Центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради, відбудеться Кубок Незалежності з пляжного волейболу до Дня Державного Прапора та 28-ї річниці незалежності України. 

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa