Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Iнформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
27.12.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)

Докладніше...
27.12.2019

Протокол засідання конкурсної комісії Новоград-Волинської міської ради на зайняття посади директора КНП «Новоград-Волинське міськрай СМО»

Докладніше...
26.12.2019

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР трудового колективу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» на 2019–2021 роки

Докладніше...
Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня
26.12.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня 2019 року на відкритій місцевості у контрольній точці вимірів за адресою м. Новоград-Волинський вул. Н.Оржевської, 8, встановлено: середній показник - 18 мкР/годину, що не перевищує величину природнього радіаційного фону для території України (10-25 мкР/год).

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Новоград - Волинський: Персоніфікований облік
05.05.2010

З 1 січня 2010 року набув чинності Порядок формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованих внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування. Перший звітний період розпочався в лютому – за січень місяць 2010 року. 

Під час звітного періоду виникло ряд запитань у страхувальників про особливості подання звіту відповідно до нових вимог, а саме: 

1.У якому разі дозволено подавати звіт лише на паперових носіях?
- На паперових носіях звіт подають в тому разі, якщо страхувальник сплачує внески не більше як за десятьох застрахованих осіб. На паперових носіях, завірених підписом керівника (страхувальника) та скріплених печаткою (за наявності), звіт подають разом з електронною формою на електронних носіях інформації. 

Якщо звіт від страхувальника в Пенсійний фонд подається в електронній формі з використанням електронного цифрового підпису (ЕЦП) через центр обробки електронних звітів, то звіт на паперових носіях не подається. 

2. Де страхувальник може придбати програмне забезпечення для здачі звітності в електронній формі?
- Страхувальник складає звіт у новій формі, використовуючи спеціальний комплекс програм, актуальні версії якого безплатно надає Пенсійний фонд (відділ персоніфікованого обліку, інформаційних систем та мереж) за місцем реєстрації страхувальника. Також програмне забезпечення можна отримати за електронною адресою www.spov.com.ua. 

3. Які дані враховують під час заповнення місячного звіту?
- Звіт складають на підставі бухгалтерських та інших документів, відповідно до яких відбувається нарахування заробітної плати або які підтверджують нарахування заробітної плати грошового забезпечення, на які відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» (зі змінами) нараховують страхові внески. Щомісячне подання такого звіту сприяє зміцненню платіжної дисципліни страхувальників, а також позитивно впливає на формування майбутньої бази для призначення пенсії найманим працівникам, так як дозволяє тримати на щомісячному контролі ситуацію зі сплатою страхових пенсійних внесків. 

Щомісячний звіт – це 5 основних таблиць, які заповнює страхувальник.
Наприклад, таблицю 1 заповнюють усі страхувальники, які вносять дані про нараховану заробітну плату найманим працівникам або за виконану роботу за цей місяць незалежно від джерел фінансування цих виплат і терміну їх фактичних виплат.
Таблиці 6 і 7 місячного звіту, є основними: в них зазначають відомості про нараховані виплати в розрізі кожної застрахованої особи. 

Таблицю 8 заповнюють ті страхувальники, котрі мають робочі місця, роботу на яких зараховують у спеціальний стаж. Решта із загальної кількості десяти таблиць страхувальник заповнює в залежності від категорії платника.
Зазначимо, що звіт має подавати страхувальник у повному обсязі. У разі неподання однієї з необхідних таблиць звіт не приймається. 

4. Як бути, коли при здачі місячного звіту виявлена помилка?
- Страхувальник має право її виправити. Коли виявлено помилку, звіт складають повторно й подають у відділ персоніфікованого обліку. Зробити це потрібно до закінчення встановленого терміну його подання. Чинним вважається останній електронний або паперовий звіт, який подав страхувальник до закінчення терміну подання звіту (до 20 числа наступного за звітним місяцем). 

5. Хто відповідальний за складання й подання місячного звіту?
- Відповідальні страхувальники. Слід звернути увагу на такий момент: саме страхувальники мають повідомляти Пенсійний фонд України про зміни відомостей, використовуваних у системі персоніфікованого обліку, про застраховану особу, за яку або на користь якої страхувальники сплачують страхові внески. Якщо страхувальник не подав звіт до Пенсійного фонду, зробив це несвоєчасно або подав недостовірні відомості, які використовують у системі персоніфікованого обліку, то відповідно до статті 106 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» до нього застосовують фінансові санкції, визначені в законодавстві.Храпійчук В.В.
Начальник відділу персоніфікованого обліку,
інформаційних систем та мереж


[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Графік «гарячих ліній» на січень в міській спеціалізованій службі психологічної підтримки «Телефон Довіри» за номером 15-07, 067-771-15-07
28.12.2019

02.01.2020 – гаряча лінія «Візьми дитину у родину», відповідає, Олена Котова – заступник директора-начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (з 14:00 до 17:00);

Докладніше...
Запрошуємо на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх»
28.12.2019

Хочете весело, цікаво та незабутньо провести час? Завітайте 29 грудня о 18:00 год. на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх». Отримайте заряд позитивних емоцій на цілий рік.

Докладніше...
Запрошуємо на урочистості та концертну програму
27.12.2019

З нагоди 76-ї річниці визволення Новограда-Волинського від нацистських окупантів запрошуємо новоград-волинців та гостей міста 03 січня 2020 року до участі у заходах:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa