Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
Відповідь народного депутата України Костюк Д. С. на звернення депутатів Новоград-Волинської міської ради
20.09.2019

На адресу секретаря Новоград-Волинської міської ради Остапчука В. І. надійшов лист від народного депутата України Костюк Д. С. у відповідь на звернення депутатів Новоград-Волинської міської ради стосовно встановлення на станції «Новоград- Волинський-1» зупинки швидкісних потягів, наступного змісту: 

Докладніше...
18.09.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 16.09.2019 року

Докладніше...
17.09.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради

Докладніше...
17.09.2019

Оновлено номера телефонів КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМООновлено номера телефонів КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО»

 
Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Новоград - Волинський: На засіданні виконавчого комітету міському голові вручено сертифікат якості
05.05.2010

На засіданні виконавчого комітету у присутності громадськості міста ведучий аудитор німецької сертифікаційної організації TUV SUD Павло Підгаєць вручив міському голові Миколі Боровцю Міжнародний сертифікат. 

Отримання цього документу означає, що структурні підрозділи міської ради готові до впровадження адміністративних послуг за міжнародними стандартами ISO 9001-2008. Аудитор зазначив, що наше місто – єдине із 11 українських міст, невеликих за кількістю мешканців, що вже сертифіковані. Але результат перевірки показав, що посадовці компетентні та сумлінні у наданні послуг населенню. Міський голова зазначив, що робота за міжнародними стандартами є проявом цивілізованого підходу у розв’язанні проблем новоград-волинців. 

Наступними кроками буде сертифікація послуг у галузі ЖКГ, медицини, освіти, завершення створення центру адміністративних послуг у Будинку Рад. Адже держава – це лише організація, яка працює для людини, вона не керує громадянами, а надає людям послуги. 

Перезимували без проблем – готуємось до наступної зими

Міський голова Микола Боровець, більшість з виступаючих на засіданні виконавчого комітету зазначили, що місто перезимувало без особливих проблем – у теплі, з водою та газом. Новоград-Волинський – один із перших в Україні розпочав опалювальний сезон, при цьому суттєво знизивши тарифи, зробивши перерахунки за підсумками у квітні поточного року. Микола Петрович подякував за це місцевим комунальникам. Разом із тим, маючи певний успіх, потрібно визначити орієнтири і починати працювати на наступний зимовий сезон нині, ще з літа. Підхід до цих питань, який в місті напрацювали за декілька років, залишається незмінним – це персональні відповідальність кожного керівника особисто, також особистий контроль і особистий супровід керівником усіх проведених робіт. Міський голова наголосив на тому, що потрібно провести оптимізацію і економію, бо ці кошти лишаються на рахунках тих організацій, які зекономили.
Залишається практично цілинним, нерозробленим величезний спектр послуг у питаннях енергозбереження та енергоефективності. Це величезний потенціал, великі кошти, які можна цілком реально додатково отримувати за рахунок впровадження енергозберігаючих технологій. Але цим наголосив мер, потрібно займатися.
З короткими звітами про те, як перезимували очолювані ними установи, виступили директор КПТМ „Новоград-Волинськтеплокомуненерго“ Людмила Тодорович, головний лікар міськрайТМО Василь Борис, начальник управління освіти та науки міської ради Ольга Ілляхова та керівник ОСББ „Чайка“ Костянтин Криштановський.
Підсумовуючи їх виступи, міський голова зазначив, що у вересні будуть суттєво розглядалися всі ці питання у контексті поставлених сьогодні завдань.

Змінено та планується змінити вартість послуг на утримання будинків

Розглянувши звернення ОСББ „Колорит“, „Перспектива“, „Наш дім“, „Згода“, асоціації ОСББ „Вікторія“, виконком міської ради своїм рішенням від 28 квітня 2010 року № 129 погодив цим ОСББ вартість послуг для населення з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій. Відтепер вартість цих послуг буде такою:
ОСББ „Колорит“: вул. Шевченка, 29, 31, Пушкіна, 3 – 1,15 грн. за м2 на місяць; вул. Шевченка, 35/1, Пушкіна 5 – 1,20 грн. за м2 на місяць; вул. І.Франка, 25 – 1,08 грн. за м2 на місяць.
ОСББ „Згода“ – для мешканців будинків на вул. Ковальського, 4, Замкова, 3/6, Соборності, 13 - 1,20 грн. за м2 на місяць
ОСББ „Наш дім“ – для мешканців будинків на вул. Ковальського, 1, Замкова, 7 – 1.00 грн. за м2 на місяць, для мешканців будинків вул. Шевченка, 1, Соборності, 3, Шолом Алейхема, 1, пл. Лесі Українки, 15,3,5 -1,20 грн. за м2 на місяць.
Асоціація ОСББ „Вікторія“ - 41 будинок (крім Пушкіна, 9) – тариф 1, 20 грн. за м2 на місяць.
ОСББ „Перспектива“ для мешканців будинків Ковальського, 2, Шевченка, 7, Соборності, 2, 4, 7 – тариф 1, 20 грн. за м2 на місяць.

Рішенням виконавчого комітету від 28.04.10 № 128 розпочато розгляд пропозицій КП „Новоград-Волинськжитлосервіс“ щодо затвердження вартості тарифів за послуги з утримання будинків і споруд і прибудинкових території для населення. Для кожного із 34 будинків запропоновано тарифи в розмірі від 0,77 грн. до 2, 06 грн. за 1 м2 на місяць. Протягом місяця ці пропозиції будуть обговорюватися із мешканцями будинків. Це рішення є проектом регуляторного акту. Ознайомитись із повним змістом рішення можна на офіційному сайті міста www.novograd.osp-ua.info у рубриці „Регуляторна політика“, на інформаційному стенді (1-й поверх Будинку Рад) та у розробника – управління ЖКГ та КВ. Свої пропозиції подавайте за тел.. 5-32-77 або каб. № 49 (вул. Шевченка, 16).

Про торгівлю на вул. Войкова
Враховуючи, що кооперативний ринок „Урожай“ на вул. Войкова, 67 не можна розмістити усіх бажаючих здійснювати торгівлю, виконавчий комітет міської ради вирішив дозволити, як виняток, здійснення торгівлі на частині вулиці Войкова (від будинку № 60 на вулиці Войкова до рогу вулиці Ніколаєва) цю територію вважати ринковою площею. Відповідальність за порядком та благоустроєм території покладено на ринок „Урожай“, за дотриманням санітарних норм і правил підприємцями - на головного державного санітарного лікаря району Л.Прохор. Місцеве відділення ДАІ повинне встановити необхідні дорожні знаки щодо руху транспорту з 6.00 до 17.00 години.

Розпочато процедуру обговорення проекту регуляторного акту „Про затвердження тарифів на послуги комунально-торгівельного підприємства „Міський ринок“, де пропонується встановити нову плату за послуги ринку, відповідно до розміру торгового місця. Рішення буде обговорюватися протягом місяця. Ознайомитись із повним його змістом можна на офіційному сайті міста www.novograd.osp-ua.info у рубриці „Регуляторна політика“, на інформаційному стенді (1-й поверх Будинку Рад) та у розробника –відділі підприємницької діяльності міської ради (тел. 5-31-35, каб. № 11 вул. Шевченка, 16)

Відділ інформації та зв’язків із громадськістю міської ради

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Оберіть 5 проектів, які у 2020 році отримають можливість бути реалізованими коштом міського бюджету на загальну суму 500 тис. грн. (оновлено)
20.09.2019

На розгляд мешканців Новоград-Волинської міської ОТГ пропонується 22 проекти, які пройшли погодження представниками виконавчих органів влади, членів робочої групи з питань організації та координації впровадження і реалізації бюджету участі в місті Новограді-Волинському, не перевищили кошторис (100 тис. грн.) та є допущеними до голосування.

Докладніше...
Шановні громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи!
20.09.2019

Повідомляємо, що 15 жовтня 2019 року закінчується термін подання заяв на забезпечення путівками на санаторно-курортне лікування в 2020 році особами постраждалими внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Докладніше...
Оголошення про проведення конкурсу з призначення управителів багатоквартирних будинків
19.09.2019

Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу: Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності Новоград-Волинської міської ради, 11701, м. Новоград-Волинський, вул. Шевченка, 16, кабінет №49.

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa