Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
13.06.2019

Орієнтовний графік виконання робіт по поточному ремонту твердого дорожнього покриття на 2019 рік вулиць та провулків населених пунктів Новоград-Волинської територіальної громади

Докладніше...
11.06.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 10.06.2019 року

Докладніше...
Щодо відшкодування витрат понесених у зв`язку з відпуском лікарських засобів, вартість яких повнітсю чи частково відшкодовується
11.06.2019

Міністерство охорони здоров’я Украни розглянуло лист Житомирської обласної державної адміністрації від 25.04.2019 № 1967/04-1, щодо відшкодування витрат понесених у зв`язку з відпуском лікарських засобів, вартість яких повнітсю чи частково відшкодовується та в межах компетенції подомляє.

Докладніше...
Щодо погодження зупинки ГРС Новоград-Волинський 26.06.2019 року
07.06.2019

Начальник Рівненського ЛВУМГ Олійник І.Я. на адресу Новоград-Волинського міського голови Весельського В.Л. надіслав звернення наступного змісту:

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Ми йшли до перемоги, а з нами йшла весна!
30.04.2010


Так тепло, ніжно задушевно щиро співала на зустрічі молоді з ветеранами війни Аліна Євдошенко, учениця ЗОШ № 9. Миловидна дівчинка у гімнастерці з чудовим голосом і піснею, яку обрала, викликала шквал емоцій у присутніх. Такі зустрічі завжди наповнені особливими почуттями, бо повертають знову і знову ветеранів війни у бойову юність. 

На цьому святі лунало багато поезії. Звернувся до поетичних рядків і голова ради міської організації ветеранів К. М. Малов. Він сердечно дякував молоді, що береже трудові й бойові традиції старшого покоління, говорив про почуття високого обов’язку і патріотизму, любові до Батьківщини радянських воїнів у роки війни. Ветерани і сьогодні в строю, вони живуть активно, живуть бажанням, аби молодь продовжила їхні справи. 


К. М. Малов передав молодіжному парламенту перший і другий том Книги скорботи, де імена усіх новоград-волинців, які загинули в роки війни і померли від ран уже після Перемоги, книгу «Житомиряни на фронтах Великої Вітчизняної війни» та інші. Ветерани хочуть, аби молодь знала правду про війну. Боротьбі за правду ми повинні вчити молодих, наголосив К. М. Малов. 


Він вручив переможцям міського конкурсу творчих робіт, «Безсмертний подвиг українського народу» за I, II і III місця дипломи та пам’ятні подарунки. Конкурс проходив за номінаціями «Проза», «Поезія», «Художні роботи», «Про що розповіли джерела». 

Твори юних новоград-волинців оформили у буклет і подарували на цьому святі міській раді ветеранів. Переможці конкурсу читали свої вірші. Особливу симпатію викликав виступ наймолодшого учасника Кирила Здунюка. «Ми вам вдячні за цю весну», – читало хлопченя. І ветерани були вдячні, що молодь пам’ятає їхній подвиг. Саме про це говорив голова молодіжної ради, депутат міської ради Олександр Гарбовський: 

– Молодь має перейняти від вас мужність, боротьбу за правду, яку треба відстоювати.
Він розповів про свого діда, який у 19 років пішов на фронт, брав участь у боях за взяття Берліна. Спомини дідуся-фронтовика тепер Олександр Гарбовський розповідає сину. І так триватиме із покоління в покоління, допоки є пам’ять у людей. Ветерани можуть гордитися сучасними юнаками та дівчатами. Свідченням тому – ця задушевна зустріч, яку підготував відділ у справах сім’ї та молоді міської ради. Свідченням тому – участь молоді в реконструкції Скверу Слави, наголосив О. Гарбовський: 

– У нас є мораль, совість, є потреба робити добро для тих, хто ціною власного здоров’я і життя здобув Велику Перемогу.
З особливою любов’ю розповідав Дмитро Костюк про свого діда, який у 16 років пішов добровольцем на фронт. «Мені сьогодні також 16, – говорив Дмитро. Дід був моїм ровесником, коли війна обпалила його молодість». 

Їх, фронтовиків, з кожним роком, на жаль, меншає. Але доки у них є сили, вони йдуть на зустріч з молодими людьми, аби розповісти правду про війну. Спираючись на дві палиці, зайшов до зали Ф. О. Пінаєвський. Тричі поранений, пройшовши пекло війни, він і сьогодні повний оптимізму, не зважаючи на вік, радіє кожному дню, за який проливав кров на фронтах Великої Вітчизняної війни. 

Слухала уважно молодь розповідь учасника бойових дій О. А. Пашкевича, який знає всю правду про війну, бо пройшов її дорогами у перших рядах. Олександр Антонович подарував молоді свою книгу «Корені залишаються в землі», де кожне слово продумане, пережите, написане серцем, побажав юнакам та дівчатам, аби всі їхні мрії збулися. Заради цього воювали фронтовики. 

Зворушила їх увага молоді. Вдячні ветерани і учасникам історико-краєзнавчої експедиції Палацу шкільної молоді, які відшукали листи з фронту наших земляків, зібрали у буклет «Листи з фронту». Директор Палацу шкільної молоді О. Х. Добровольна розповіла, як створювали цей буклет, до якого увійшли листи, нариси з фронтових газет, фото, і подарувала буклет міській раді ветеранів та музею родини Косачів, де відбувався цей чудовий захід. 

Квіти, пісні, усмішки і сльози – все це було на зустрічі молоді з учасниками бойових дій. Зустрічі, пройняті великою вдячністю тим, хто приніс світу і рідній землі мир. «Не дай нам Бог забути про цей травневий день!» – лунала пісня. А серця учасників зустрічі, їхні очі промовляли: «Не забудемо! Ніколи не забудемо подвиг нашого народу!» Бо людська пам’ять, як весняний цвіт, повертає нас знову і знову до подій Великої Вітчизняної, аби ніколи у долях людей не було війни!

Лариса Герус
Газета „Лесин край“

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Відбудеться засідання тендерного комітету з визначення виконавця по об’єкту: «Капітальний ремонт зливової каналізації по вул. Родини Косачів в м. Новограді-Волинському Житомирської області»
13.06.2019

Тендерний комітет управління ЖКГЕ та КВ Новоград-Волинської міської ради повідомляє, що 18.06.2019 року о 10:30 год. (вул. Шевченка, 16, другий поверх, кабінет № 30) відбудеться засідання тендерного комітету на якому буде визначено виконавця по об’єкту: 

 
Докладніше...
Відбудеться засідання тендерного комітету з визначення виконавця по об’єкту: «Поточний ремонт твердого дорожнього покриття від перехрестя вул. Шевченка до повороту вул. Ніколаєва, буд. №10-А в м. Новограді-Волинському Житомирської області»
13.06.2019

Тендерний комітет управління ЖКГЕ та КВ Новоград-Волинської міської ради повідомляє, що 18.06.2019 року о 10:00 год. (вул. Шевченка, 16, другий поверх, кабінет № 30) відбудеться засідання тендерного комітету на якому буде визначено виконавця по об’єкту: 

Докладніше...
До уваги новоград-волинців!
13.06.2019

Готується до видання 3-й том історії міста "Підприємства, установи, організації". Статті приймаються до 30 червня 2019 року. Телефон для довідок: (04141) 5-51-13. 

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa