Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Iнформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
27.12.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)

Докладніше...
27.12.2019

Протокол засідання конкурсної комісії Новоград-Волинської міської ради на зайняття посади директора КНП «Новоград-Волинське міськрай СМО»

Докладніше...
26.12.2019

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР трудового колективу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» на 2019–2021 роки

Докладніше...
Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня
26.12.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня 2019 року на відкритій місцевості у контрольній точці вимірів за адресою м. Новоград-Волинський вул. Н.Оржевської, 8, встановлено: середній показник - 18 мкР/годину, що не перевищує величину природнього радіаційного фону для території України (10-25 мкР/год).

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Я дуже хочу досягнути у житті
13.04.2010


У наш час безкорисливі добрі вчинки нажаль стали доволі рідкісним явищем, однак дуже приємно, що молодь в сучасному світі не загубила своєї людяності, любові, турботи про ближнього – саме ті якості, які найбільше притаманні споконвіку нашій рідній українській нації. Саме такою є молодь 

Житомирської обласної молодіжної громадської організації «ХХІ покоління», яка несе в собі турботу, підтримку, розуміння інших, намагається пробудити суспільну свідомість, активізувати молодіжний рух та показати приклад безкорисливості оточуючим. 

Житомирська обласна молодіжна громадська організація «ХХІ покоління» – неприбуткова громадська організація, заснована 18 серпня 2009 року, яка об’єднує молодих ініціативних людей, які прагнуть конструктивних змін та активізації суспільно-громадського руху в напрямку консолідації молоді, розвитку молодіжного середовища, інтелектуально особистісного розвитку кожної людини як високоморального члена суспільства через нескінченний ряд соціальних конкурсів, проектів, заходів та ідей. 

Варто згадати, що всі члени Житомирської обласної молодіжної громадської організації «ХХІ покоління» не отримують жодної економічної вигоди від участі в даній організації, це є їх громадською діяльністю у вільний від роботи час. На початку березня 2010 року за ініціативи обласної молодіжної громадської організації «ХХІ покоління» та за сприяння Громадського освітнього центру «Стар-Центр», Житомирського музею космонавтики ім. С.П. Корольова, Житомирського рекламного ательє «ЛюксDesign», Управління освіти і науки Житомирської облдержадміністрації, Бердичівської, Житомирської і Новоград-Волинської міських рад та ВАТ «Бердичівське АТП-11837», стартував новий обласний дитячий проект «Я дуже хочу досягнути у житті…». 

За умовами конкурсу учасники, мали в довільній формі без сторонньої допомоги написати про свої мрії, бажання, прагнення того, чого вони хочуть досягти у своєму житті, але при цьому скласти своєрідний план та послідовність дій, які їм необхідно зробити для досягнення своєї заповітної мрії. Як повідомила Житомирська обласна молодіжна громадська організація «ХХІ покоління», - організатори конкурсу, головною метою даного заходу було надання можливості дітям замислитися над тим, чого вони прагнуть досягнути у своєму житті, адже чим раніше вони поставлять перед собою життєву ціль, тим швидше вони побачать ту життєву дорогу, яка веде до цієї цілі, і тим швидше вони її досягнуть. 

Перший конкурс було проведено впродовж березня 2010 року в трьох школах-інтернатах, зокрема у Житомирській загальноосвітній школі-інтернаті І-ІІІ ступенів для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, Бердичівській загальноосвітній школі-інтернаті І-ІІІ ступенів для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування та у Новоград-Волинській загальноосвітній школі-інтернаті І-ІІ ступенів. 

20 березня організатори конкурсу «Я дуже хочу досягнути у житті…» провели оцінювання творчих робіт дітей-учасників та визначили його переможців, а з початку квітня розпочали їх відзначення у трьох школах-інтернатах. У Новоград-Волинській загальноосвітній школі-інтернаті І-ІІ ступенів нагородження переможців відбулося 10 квітня. Сівко Віталій Вікторович – Голова Житомирської обласної молодіжної громадської організації «ХХІ покоління»: 

«Розвиток нашого суспільства, і особливо дітей та молоді – майбутнього рідної держави України та світу в цілому, неодмінно має відбуватися динамічно, і найголовніше за рахунок наших з вами постійних корисних та добрих справ. По іншому бути просто не може. Кожний проект, який ми впроваджуємо, як в окремих районах і містах області, так і на регіональному рівні в цілому, намагаємося робити від щирого серця. 

Дякуючи Богу, нам постійно йдуть на зустріч люди і керівники підприємств, установ і організацій, які також вірять і знають, що лише спільна робота може змінювати світ накраще та приносити користь людям, які нас оточують. Перший обласний дитячий соціальний проект «Я дуже хочу досягнути у житті…» ще раз довів, що таких людей досить багато, і кожний із тих, хто долучається до суспільно корисної роботи та підтримує наші ініціативи і соціальні проекти, впевнюється, що лише разом ми можемо зробити те, що на перший погляд здається неможливим або ж доволі складним.
 
Просто, є одне, на мій погляд найголовніше правило нашого життя, якого я завжди дотримуються і навчаю цьому інших – треба невпинно дарувати світу і людям свою любов, добро, тепло, радість та енергію. В свою чергу, кожний, хто це отримує від нас – дарує їх іншим. 

А творчі роботи, які написані дітьми – учасниками конкурсу свідчать про те, що майбутнє кожної людини неодмінно буде лише світлим та прекрасним. Наша команда у це дуже вірить. У це вірять діти! Головне – завжди підтримувати один одного! Пахолюк Борис Борисович – Заступник Голови Житомирської обласної молодіжної громадської організації «ХХІ покоління»:
«Ми були приємно вражені, незважаючи на юний вік учасників нашого конкурсу. Діти продемонстрували вміння послідовно висловлювати свої думки, розуміння того, що шлях до мрії може бути тернистим та виснажливим, але при цьому всі конкурсні роботи були сповнені неймовірно незламним юнацьким запалом, прагненням до змін, оптимізмом, вірою у власні сили, любов’ю до близьких, рідних та країни. Все це безмежно тішить та вселяє впевненість в те, що діти дійсно досягнуть своїх мрій, що у нашої держави неодмінно буде яскраве майбутнє! 

Варто згадати і роботи наймолодших авторів, які пробуджують найтепліші почуття, примушують серце битися все швидше та швидше, і якось непомітно навіть в чоловічих очах з’являються сльози радості, що в черговий раз доводить, що немає кращого ніж щирі дитячі висловлювання та думки відносно дорослих проблем. Вони не залишають байдужою жодну людину...». Янко Олександр Петрович - Заступник Голови Житомирської обласної молодіжної громадської організації «ХХІ покоління»: 

«…У «ХХІ покоління» планів ще досить багато. Сьогодні наша організація вже реалізує 6 соціальних проектів, зокрема перший обласний конкурс соціальної реклами «Погляд OnLine», конкурси серед учнів 4-5 класів «Якби хтось виконав твою найзаповітнішу мрію, якою б вона була?» та 9-11 класів «Мрії, які я у майбутньому хочу втілити в реальність», соціальний проект «Талановита людина, яка живе, працює або навчається поряд зі мною» та соціальний проект-конкурс «7 унікальних чудес мого рідного краю», «Діти та молодь – нові казкарі, поети і поетеси Житомирської області». Дуже приємно, що активність дітей, молоді та людей старшого віку, які живуть в нашій області, постійно зростає. Наша організація щоденно отримує нові і нові конкурсні роботи, кожна із яких є особливою. Ми раді, що наші ініціативи та діяльність знайшли таку щиру та відкриту підтримку у суспільстві». 

За підсумками конкурсу всі учасники без вийняту отримали солодкі подарунки та дипломи від організаторів заходу, а 41 переможець із трьох шкіл-інтернатів ще одержали запрошення на безкоштовну поїздку і екскурсію в Житомирський музей космонавтики ім. С.П. Корольова.

«…Що ж таке мрія? Чи може вона здійснитися, чи залишиться далекою, прекрасною і нездійсненною? Вірю, мрії збуваються. Але для цього слід, по-перше – дуже-дуже чогось захотіти. А ще потрібно діяти та ніколи не зупинятися на одному місці: вчитися, ставити мету і багато працювати над собою і над досягненням поставлених цілей. І найголовніше – любити-любити те, що робиш та робити добрі справи від душі! Навіть коли важко і здається, що всі зусилля марні, це допоможе не опускати руки, тоді не будеш зневірюватися в собі, а наполегливо досягати того, що у думках, у твоєму серці. Так я щоденно наближаюся до досягнення своїх мрій».

Паламарчук Валентин, 9 клас
«Моє життя – це рух. Я ніколи не сиджу на місці, знаючи, що під лежачий камінь вода не тече. Щоб рухатися по життю з оптимізмом, долати труднощі, я завжди ставлю перед собою ціль та мету за допомогою яких буде здійснюватися моя мрія. Щоб досягнути бажаного результату я дуже багато працюю над собою. В нашому житті нічого не дається просто так. Потрібно багато докласти зусиль, а інколи від чогось відмовлятися, щоб досягнути бажаної мети. Життя – це боротьба і я хочу, щоб у моєму житті було місце для гарної роботи, моєї майбутньої сім’ї, відпочинку. Я хочу бути гарною матір’ю для своїх дітей, коханою та надійною дружиною для чоловіка. Моє життя – це рух, в якому кожен день – це нові пригоди».

Кравчук Вікторія, 9 клас

«В майбутньому хочу досягнути
Щастя, злагоди і миру.
Хочу я військовим стати,
І якщо хтось нападе
Україну захищати.
В майбутньому хочу досягнути
Бути чесною людиною,
Щоб було всім дуже добре,
Жити з великою родиною.
Бо коли людині добре
У своїй родині,
Буде краще працювати
На благо України!
Сонце хай повсюди сяє,
Зігріва усіх теплом,
Хай все навкруги розквітає
Й сіється добром!»

Фесюк Євген, 6 клас

Житомирська обласна молодіжна громадська організація «ХХІ покоління» завжди відкрита до співпраці з громадськими організаціями, органами державної влади та місцевого самоврядування, керівників промислових підприємств, спонсорів, меценатів та благодійних організацій. Тому, шановні жителі Житомирщини, кожного із Вас ми запрошуємо до активної співпраці з нами, долучайтеся та приймайте участь у проектах Житомирської обласної молодіжної громадської організації «ХХІ покоління»! Наш сайт - www.XXIgeneration.com.ua Телефони: (097) 5158616, (067) 2367234 – Сівко Віталій Вікторович – Голова Житомирської обласної молодіжної громадської організації «ХХІ покоління».

Новоград - Волинський міськвиконком

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Графік «гарячих ліній» на січень в міській спеціалізованій службі психологічної підтримки «Телефон Довіри» за номером 15-07, 067-771-15-07
28.12.2019

02.01.2020 – гаряча лінія «Візьми дитину у родину», відповідає, Олена Котова – заступник директора-начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (з 14:00 до 17:00);

Докладніше...
Запрошуємо на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх»
28.12.2019

Хочете весело, цікаво та незабутньо провести час? Завітайте 29 грудня о 18:00 год. на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх». Отримайте заряд позитивних емоцій на цілий рік.

Докладніше...
Запрошуємо на урочистості та концертну програму
27.12.2019

З нагоди 76-ї річниці визволення Новограда-Волинського від нацистських окупантів запрошуємо новоград-волинців та гостей міста 03 січня 2020 року до участі у заходах:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa