Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Iнформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
27.12.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)

Докладніше...
27.12.2019

Протокол засідання конкурсної комісії Новоград-Волинської міської ради на зайняття посади директора КНП «Новоград-Волинське міськрай СМО»

Докладніше...
26.12.2019

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР трудового колективу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» на 2019–2021 роки

Докладніше...
Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня
26.12.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня 2019 року на відкритій місцевості у контрольній точці вимірів за адресою м. Новоград-Волинський вул. Н.Оржевської, 8, встановлено: середній показник - 18 мкР/годину, що не перевищує величину природнього радіаційного фону для території України (10-25 мкР/год).

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Бути охоронцем природи
31.03.2010

Зрозуміло, що саме усвідомивши своє місце в природі, можливо зберегти екологічну рівновагу всього живого, забезпечуючи цим благополуччя для себе та для оточуючих. Завдання освіти - підготувати громадян з високим рівнем екологічних знань, екологічної свідомості і культури на основі нових критеріїв оцінки взаємовідносин людського суспільства й природи, що повинно стати одним з головних важелів у вирішенні гострих екологічних і соціально-економічних проблем сьогодення. Тому екологічна освіта і виховання є одним з пріоритетних напрямків екологічної політики в Новограді-Волинському. 

Протягом 2009-2010 навчального року значну увагу педагогічні колективи навчальних закладів міста приділяли поширенню природоохоронної інформації, екологічному вихованню та освіті, співпраці з громадськими екологічними організаціями, здійсненню заходів направлених на збереження живої природи, її різноманіття. 

Нещодавно інформаційно-методичним центром організовано та проведено фестиваль шкільних екологічних агітколективів «Довкілля для Європи». Одним із завдань фестивалю є створення умов для соціалізації особистості вихованця в процесі природоохоронної роботи, розкриття творчого потенціалу дитини. Програмою заходу було передбачено виступи екологічних агітколективів, організацію фотовиставки «Екологічні проблеми міста» та виставки малюнків, плакатів на екологічну тематику «Зробимо місто чистішим», «Збережемо річку Случ», «Збережемо енергію – збережемо природу». 

Екологічні агітбригади - це синтетичний жанр, який поєднує різноманітні сценічні форми, має публіцистичний характер. Всі творчі завдання конкурсу необхідно представити в яскраво-сценічній формі, в якій, поряд з глобальними екологічними проблемами світу та країни, повинні бути представлені конкретні, корисні надбання з природоохоронної діяльності школи (проведення і розробка екологічних стежин, екологічних проектів, конкурсів, акцій, експедицій, екскурсій). 

Фестиваль показав, що з року в рік покращується рівень підготовки шкільних екологічних агітколективів. Виступи більшості команд супроводжувалися електронними презентаціями, які інформують про стан довкілля, проведену екологічну роботу, співпрацю з громадськими та державними організаціями щодо вирішення екологічних проблем міста. Виступи більшості шкільних екологічних агітколективів були цікавими за формою та змістом. Вперше на шкільному рівні агітколектив ЗОШ №7 підняв проблему бродячих собак на вулицях нашого міста. Їх виступ «Воскресимо милосердя» є зверненням до громадськості міста підтримати ініціативу школярів по створенню притулку для бродячих тварин. 

Агітколектив НВК здійснив уявну подорож по містах України, акцентував увагу на існуючих проблемах та запропонував депутатам посилити контроль за прибиранням території міста. 

Конкурс-огляд показав, що шкільні екологічні агітколективи здійснюють активну пропагандистську роботу, яка сприяє формуванню екологічної культури учнівської молоді, приверненню уваги місцевої влади, громадських та державних організацій до проблем навколишнього середовища міста, області, України. Саме тому, важливими критеріями оцінки виступів агітколективів було висвітлення екологічних проблем нашої місцевості, надання конкретних пропозицій щодо вирішення таких проблем, наявність інформації про власні екологічні акції, а також рівень виконавської майстерності, відповідність костюмів, оригінальність та використання засобів активізації аудиторії. Про екологічні проблеми міста та шляхи їх вирішення розповів відеофільм команди колегіуму. Команди учнів ЗОШ №2, ЗОШ №6, ЗОШ №9, колегіуму, ПШМ значну частину своїх виступів присвятили проблемам річки Случ. 

Виступ агітколективу школи-інтернату привернув увагу всіх присутніх використанням засобів активізації аудиторії. Актуальні проблеми роздільного збору сміття та енергозбереження яскраво висвітлили 
агітколективи НВК, ЗОШ №2, ЗОШ №5, ЗОШ №6, колегіуму, ПШМ. Про проведені акції, реалізацію екологічних проектів, участь у міжнародних екологічних програмах поінформували команди ЗОШ №2, СШ №4, ЗОШ №5, ЗОШ №6 та колегіуму. На фотовиставку «Екологічні проблеми міста» актуальні матеріали представили агітколективи ЗОШ №2, ЗОШ №3, ЗОШ №6, школи-інтернату. Змістовні та естетичні плакати з теми «Збережемо р. Случ», «Збережемо енергію – збережемо природу» підготували НВК, ЗОШ №2, ЗОШ №3, ЗОШ №5, ЗОШ№6, ЗОШ №8, ЗОШ №10, колегіум та школа-інтернат. Команди ЗОШ №2 та колегіуму надали ще й друковані матеріали по проектній діяльності та позакласній роботі екологічного спрямування. 

Важливими критеріями оцінки виступів агітколективів було висвітлення екологічних проблем нашої місцевості, надання конкретних пропозицій щодо вирішення таких проблем, наявність інформації про власні екологічні акції, а також рівень виконавської майстерності, відповідність костюмів, оригінальність та використання засобів активізації аудиторії відповідно до визначених тем. 

У результаті довгої розмови з обговорення підсумків конкурсу журі визначило визнати переможцями міського конкурсу-огляду: 
- агітколектив ЗОШ №5 та нагородити дипломом управління освіти і науки І ступеня;
- агітколектив ЗОШ №2 та нагородити дипломом управління освіти і науки ІІ ступеня;
- агітколектив НВК та нагородити дипломом управління освіти і науки ІІІ ступеня;
- агітколектив колегіуму та нагородити дипломом управління освіти і науки ІІІ ступеня. 

Лауреатами міського конкурсу-огляду в номінаціях визнано:
- «Проблема бродячих собак на вулицях нашого міста» – агітколектив ЗОШ №7;
- «Підготовка та використання якісних наглядних матеріалів» – агітколективи
- ЗОШ №3, ЗОШ №6, ЗОШ №8;
- «Використання засобів активізації аудиторії» - агітколектив школи-інтернату. 

Підводячи підсумки фестивалю організатори дуже сподіваються на посилення зусиль всіх зацікавлених структур у спільній діяльності з збереження природи, покращення екологічної обстановки, реалізації робіт з благоустрою та наведення санітарного порядку. А також – на підтримку діяльності дітей та молоді Новограда-Волинського у цьому напрямку - лише спільними діями ми можемо зберегти природу для нащадків. 


П.К.Ліневич,
завідувач інформаційно-методичного центру

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Графік «гарячих ліній» на січень в міській спеціалізованій службі психологічної підтримки «Телефон Довіри» за номером 15-07, 067-771-15-07
28.12.2019

02.01.2020 – гаряча лінія «Візьми дитину у родину», відповідає, Олена Котова – заступник директора-начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (з 14:00 до 17:00);

Докладніше...
Запрошуємо на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх»
28.12.2019

Хочете весело, цікаво та незабутньо провести час? Завітайте 29 грудня о 18:00 год. на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх». Отримайте заряд позитивних емоцій на цілий рік.

Докладніше...
Запрошуємо на урочистості та концертну програму
27.12.2019

З нагоди 76-ї річниці визволення Новограда-Волинського від нацистських окупантів запрошуємо новоград-волинців та гостей міста 03 січня 2020 року до участі у заходах:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa