Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Iнформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
27.12.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)

Докладніше...
27.12.2019

Протокол засідання конкурсної комісії Новоград-Волинської міської ради на зайняття посади директора КНП «Новоград-Волинське міськрай СМО»

Докладніше...
26.12.2019

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР трудового колективу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» на 2019–2021 роки

Докладніше...
Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня
26.12.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня 2019 року на відкритій місцевості у контрольній точці вимірів за адресою м. Новоград-Волинський вул. Н.Оржевської, 8, встановлено: середній показник - 18 мкР/годину, що не перевищує величину природнього радіаційного фону для території України (10-25 мкР/год).

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Тематичний марафон завершено
30.03.2010

У всіх загальноосвітніх навчальних закладах міста відбулись тематичні дні управління. Стартували вони у СШ№4 – 15 жовтня 2009 року , а завершились у ЗОШ№8 – 19 березня 2010 року. Започаткована форма управлінської діяльності має свої результати. Активне, живе спілкування з адміністрацією закладу, педагогічним колективом дало поштовх новим ідеям, підняло на поверхню глибинні проблеми функціонування закладів та дало змогу чітко окреслити шляхи їх вирішення. Ряд питань буде винесено на загальне обговорення на методичних об’єднаннях вчителів, заступників директорів, розглянуто на колегії управління освіти і науки. 

Основним питанням, що обговорювалось під час круглих столів, безумовно, було забезпечення надання якісних освітніх послуг, підвищення рівня навченості учнів. 

Відстеження результатів навчання, рейтингу навчальних предметів відбувається практично у кожному закладі, активно ведуться пошуки нових форм і методів удосконалення навчально-виховного процесу. Зокрема, заслуговує на увагу система моніторингових досліджень у ЗОШ№№ 2,4,5,7, колегіумі. 

Рішенням по управлінню освіти і науки схвалено досвід роботи ЗОШ№5 з реалізації напрямку „Громадсько-активна школа“, у СШ №4 – блочно-семестрову систему навчання у старшій школі, наявність перспективного плану роботи закладу у НВК „Гімназія імені Лесі Українки – школа І ступеня“, досвід роботи з молодими та новопризначеними вчителями у ЗОШ№2, роботу предметних кафедр колегіуму у системі пошуково-дослідницької діяльності тощо. 

Сьогодні потребує якісного перетворення система профільного навчання учнів старшої школи. Наразі, постало питання про утворення міжшкільних профільних округів, особливо із шкіл, що знаходяться у центрі міста, які мають необхідне кадрове та організаційне забезпечення. Працювати потрібно у напрямку створення науково-методичної та навчальної бази. 

Важливими внутрішніми ресурсами управління якістю освіти є: професійно-значимі особистісні якості керівників, їх лідерські здібності, стиль керівництва. Розвиток цих внутрішніх ресурсів та їх уміле використання є значним фактором успішного управління. За результатами проведеного анкетування в цілому адміністрації ЗНЗ міста забезпечують ефективне управління закладами та в переважній більшості мають демократичний стиль управління. 

Як відомо, освітня система може працювати у двох режимах: режимі функціонування й режимі розвитку. Наше стратегічне завдання, як управління освіти і науки, переведення всіх навчальних закладів міста у режим розвитку. 

При сьогоднішніх негативних тенденціях щодо зменшення учнівського контингенту, недофінансування галузі у напрямку забезпечення реалізації як державних, так і регіональних програм розвитку, кожен навчальний заклад має дбати про формування позитивного іміджу, задійовувати до цього усі можливі ресурси: громаду, батьків, участь у грантових проектах тощо. 

Надалі така форма управлінської діяльності, як тематичний день управління, буде поширена і на дошкільні та позашкільні навчальні заклади міста. 

Перевірка виконання рішень, пропозицій буде проходити у також новій формі спілкування - контрольних діалогів. 


Управління освіти і науки
міської ради

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Графік «гарячих ліній» на січень в міській спеціалізованій службі психологічної підтримки «Телефон Довіри» за номером 15-07, 067-771-15-07
28.12.2019

02.01.2020 – гаряча лінія «Візьми дитину у родину», відповідає, Олена Котова – заступник директора-начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (з 14:00 до 17:00);

Докладніше...
Запрошуємо на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх»
28.12.2019

Хочете весело, цікаво та незабутньо провести час? Завітайте 29 грудня о 18:00 год. на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх». Отримайте заряд позитивних емоцій на цілий рік.

Докладніше...
Запрошуємо на урочистості та концертну програму
27.12.2019

З нагоди 76-ї річниці визволення Новограда-Волинського від нацистських окупантів запрошуємо новоград-волинців та гостей міста 03 січня 2020 року до участі у заходах:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa