Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Iнформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
27.12.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)

Докладніше...
27.12.2019

Протокол засідання конкурсної комісії Новоград-Волинської міської ради на зайняття посади директора КНП «Новоград-Волинське міськрай СМО»

Докладніше...
26.12.2019

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР трудового колективу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» на 2019–2021 роки

Докладніше...
Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня
26.12.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня 2019 року на відкритій місцевості у контрольній точці вимірів за адресою м. Новоград-Волинський вул. Н.Оржевської, 8, встановлено: середній показник - 18 мкР/годину, що не перевищує величину природнього радіаційного фону для території України (10-25 мкР/год).

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
На черговому засіданні виконавчого комітету міської ради
26.03.2010
Розпочато підготовку до літнього оздоровлення школярів
З метою забезпечення повноцінного оздоровлення та відпочинку дітей, створення належних умов для освітньої, культурно-виховної, оздоровчо-спортивної роботи виконавчий комітет міської ради затвердив мережу пришкільних таборів з денним перебуванням дітей влітку 2010 року. На базі загальноосвітніх шкіл №2, №3, №5, №9 та колегіуму заплановано оздоровити 800 школярів всіх навчальних закладів - учнів переважно молодших класів, з них 250 – дітей-пільговиків. Відповідні служби міста забезпечать охорону життя, здоров’я, безпеку дітей, їх повноцінне та збалансоване харчування, різноманітні культурно-масові та спортивні заходи, огляд-конкурс „Кращий табір року“. Харчування у пришкільних таборах буде організовано навпіл – за кошти з міського бюджету та батьків. Діти-сироти, позбавлені батьківського піклування, інваліди, з багатодітних та малозабезпечених сімей, а також бездоглядні та безпритульні діти харчуватимуться в пришкільних таборах безкоштовно.
 
Затверджено нове Положення про порядок здійснення сезонної торгівлі у місті
За словами начальника відділу підприємницької діяльності міської ради Олени Данилюк прийняте 2 роки назад Положення потребувало змін та доповнень. Враховуючи пропозиції приватних підприємців та мешканців міста до пунктів Положення про порядок здійснення сезонної торгівлі внесено понад 10 поправок. Відтепер об’єктом сезонної торгівлі є торгівельна палатка, що не є малою архітектурною формою та не підлягає дії Правил розміщення малих архітектурних форм для здійснення підприємницької діяльності в місті Новограді-Волинському, затверджених рішенням двадцять п’ятої сесії міської ради від 09.07.09 №519. Це звільняє приватних підприємців від необхідності оформляти документи на право користування землею.

Процедуру з організації і проведення аукціону здійснює відділ підприємницької діяльності міської ради. Початкова вартість продажу місць сезонної торгівлі у центральній частині міста – 1 тисяча гривень у інших місцях – 500 гривень. З переліку вилучено 11 місць для ведення сезонної торгівлі, зокрема: вул. Воровського, 3-а (на прибудинковій території будинку по вул. Воровського, 3); вул. Лесі Українки, 50 (біля кафе „Золотий лев“); вул. Вокзальна, 15 (район залізничного вокзалу); вул.Зарічна, 70 (біля магазину ТОВ „Промінь“); вул.Житомирська, 25 (біля ТОВ „Одена“); вул.Шевченка,51-А (на прибудинковій території будинку вул.Шевченка,51); вул.Шевченка, 35/1 (біля „Торгового дому“); вул.Леваневського, 39 (район будинку офіцерів); вул.50 років Жовтня, 58 (біля магазину ТОВ „Промінь“); вул.Шевченка, 1(біля „Торгового дому“); вул.Шевченка.ю 38-А (біля павільйону „Троя“).

Як показав досвід саме ці місця за 2 останні роки не користувалися попитом серед населення. Наразі Положенням визначено для здійснення сезонної торгівлі плодоовочевою продукцією, цитрусовими наступні місця: вул.Шевченка,58 (біля магазину ТОВ „Супутник“); вул.Медведєва, 2 (біля кафе „Експрес“); вул.Івана Мамайчука,12 (біля стадіону „Авангард“); вул.Шевченка,37/2 (біля магазину „Клякса“); вул.Шевченка,50 (біля військторгу); вул. Соборності,4 (біля зупинки); вул.Шевченка,17 (біля „Укрсиббанку“); вул.Соборності, 24 (біля філії аптеки №217); вул.Волі,5 (біля зупинки); вул. Житомирська,110 (біля кафе „Волинянка“).

Нове Положення не передбачає місце для здійснення сезонної торгівлі квасом, пивом. Це викликано неможливістю забезпечити їх необхідними санітарно-гігієнічними вимогами.

Слід нагадати, що розподіл місць для здійснення сезонної торгівлі відбувається шляхом проведення відкритого аукціону, процедуру якого організовує відділ підприємницької діяльності міської ради.
Затвердженим Положенням передбачено також, що сезонна торгівля прохолоджуючими напоями, плодоовочевою продукцією, цитрусовими, поп корном, солодкою ватою у місті здійснюється з квітня по листопад та з 8.00 до 21.00 години.

З повним текстом документу можна ознайомитись на офіційному сайті міста novograd.osp-ua.info у рубриці „Нормативна база“ підрубриці „Рішення виконавчого комітету міської ради“.
 
Проїзд у громадському транспорті оплачує лише кожен третій пасажир
Як повідомив членів виконавчого комітету заступник міського голови Сергій Колотов, традиційно декілька разів на рік члени робочої групи з числа представників громадських організацій міста відстежують та аналізують кількість перевезених пасажирів на міських автобусних маршрутах. За результатами такої роботи у березні приймається рішення виконавчого комітету міської ради, яким встановлюється коефіцієнт співвідношення кількості безплатних і платних пасажирів. Проведений громадськістю міста підрахунок показав, що переважна більшість осіб, які користуються тими чи іншими пільгами, їздять щоденно з 9-ої до 14 години. Так, на 1,2,3,4,8,9 маршрутах в цей час  16 березня 2010 року перевезено 2342 пасажира, з яких 1458 пільговиків.

В той же день з 6.00 до 9.00 із 953 пасажирів 795 сплачували свій проїзд. Отже, кількість новоград-волинців, які згідно чинного законодавства України користуються правом на пільгове перевезення досить великий - майже половина всього населення.

Рішенням виконавчого комітету міської ради затверджено коефіцієнт співвідношення кількості безплатних і платних пасажирів для всіх автобусних маршрутів загального користування – 0,96. Це дає право місцевим перевізникам отримати державну компенсацію за перевезення пільговиків. Поки що борг держави перевізникам за минулий рік становить майже   1 млн.грн.

Останнім часом ціни на пальне знову поповзли вгору, а місцеві перевізники просять міську владу переглянути вартість проїзду в міських автобусах.
 
Ліфтове господарство міста потребує реформування та фінансової підтримки
З ініціативи міського голови Миколи Боровця на засіданні виконавчого комітету міської ради проаналізовано роботу та технічне обслуговування ліфтового господарства в місті. Наразі виконується рішення міської ради про передачу від ОСББ ліфтів на баланс єдиному в місті підприємству, яке забезпечуватиме їх належну роботу. За словами начальника Новоград-Волинської філії приватної фірми „Житомирліфт - 1“ Олександра Дзюмана у багатоповерхових будинках функціонує 80 ліфтів, лише 4 з них – у задовільному стані, а 9 потребують капітального ремонту, адже мають вік понад 25 років. 

Утримання ліфтів, які відтепер всі знаходитимуться на балансі ВПФ „Житомирліфт - 1“, вимагає значних коштів. Фінансів, які надходять від мешканців будинків за користування ліфтами (до 20 тис.грн. на місяць) недостатньо. Заборгованість населення становить понад 140 тис.грн. в тому числі 28 тис.грн. – від пільговиків. Недосконалим є порядок сплати за користування ліфтами. Низька зарплата працівників фірми – 826 грн. у місяць – створює проблему з підбором професійних фахівців. Як підкреслив М.П.Боровець єдиним виходом із ситуації, що склалася із експлуатацією та обслуговуванням ліфтів є співфінансування  їх роботи за рахунок  коштів ВПФ „Житомирліфт - 1“, бюджету, ОСББ та мешканців будинків, обладнаних цими засобами пересування.

Прийняте виконавчим комітетом міської ради рішення передбачає певні заходи щодо виділення коштів на капітальний ремонт ліфтів з міського бюджету, покращення претензійної роботи експлуатуючого підприємства з боржниками, створення ремонтного фонду обладнання та  спеціалізованої лабораторії з його діагностики та інше. На розсуд користувачів ліфтами буде запропоноване рішення щодо введення різних видів оплати – картками, або згідно тарифу із розрахунку від кількості мешканців чи від розміру квартири. Отже безперебійну, надійну та безпечну роботу ліфтів можна забезпечити лише злагодженими зусиллями державної, міської влади, обслуговуючого підприємства та самих мешканців.
 
Про якісний електронний містобудівний кадастр міста
Прийняття виконкомом міської ради рішення зобов’язало управління містобудування та архітектури  розпочати роботи з створення ґрунтовного системного містобудівного кадастру у Новоград-Волинському із використанням електронної бази даних про всі будівлі та мережі. Це вимога Закону України „Про основи містобудування“. Містобудівний кадастр – це автоматизована інформаційна система населеного пункту, яка повинна містити дані про належність території до відповідних функціональних зон, їх сучасне і перспективне призначення, екологічну, інженерно-геологічну ситуації, стан забудови і інженерного забезпечення, характеристику будинків і споруд на землях усіх форм власності і призначена для забезпечення в установленому порядку суб’єктів містобудування необхідною інформацією.

Основне завдання містобудівного кадастру – накопичення, обробка і видача інформації, необхідної для забезпечення містобудівних процесів у місті. Базою містобудівного кадастру є карта, яка має бути створена до кінця року та з допомогою якої створюють кадастрові плани. В процесі збору даних і їх аналізу будуть заповнюватись паспорти об'єктів, з використанням для цього матеріалів відповідних служб і відомств. Таким чином продовжуватиметься робота, яка розпочалася під час виготовлення Генерального плану міста та Правил його забудови.

При управлінні містобудування та архітектури створено міжвідомчу координаційну раду з формування містобудівного кадастру, куди увійшли керівники підприємств життєзабезпечення населення міста.
 
Повідомлення
Рішенням виконавчого комітету міської ради від 24.03.10 №98 прийнято та виноситься на обговорення громадськості міста проект регуляторного акту „Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 27.05.09 №197 „Про розміщення зовнішньої реклами в місті Новограді-Волинському“. Цей документ розміщено на офіційному сайті міської ради novograd.osp-ua.info у рубриці „Регуляторна політика“. Свої пропозиції та зауваження прохання подавати протягом місяця розробнику – управлінню житлово-комунального господарства та комунальної власності міської ради (вул. Шевченка, 16 к.43, тел. 2-04-70).
 
Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Графік «гарячих ліній» на січень в міській спеціалізованій службі психологічної підтримки «Телефон Довіри» за номером 15-07, 067-771-15-07
28.12.2019

02.01.2020 – гаряча лінія «Візьми дитину у родину», відповідає, Олена Котова – заступник директора-начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (з 14:00 до 17:00);

Докладніше...
Запрошуємо на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх»
28.12.2019

Хочете весело, цікаво та незабутньо провести час? Завітайте 29 грудня о 18:00 год. на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх». Отримайте заряд позитивних емоцій на цілий рік.

Докладніше...
Запрошуємо на урочистості та концертну програму
27.12.2019

З нагоди 76-ї річниці визволення Новограда-Волинського від нацистських окупантів запрошуємо новоград-волинців та гостей міста 03 січня 2020 року до участі у заходах:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa