Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Iнформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
27.12.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)

Докладніше...
27.12.2019

Протокол засідання конкурсної комісії Новоград-Волинської міської ради на зайняття посади директора КНП «Новоград-Волинське міськрай СМО»

Докладніше...
26.12.2019

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР трудового колективу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» на 2019–2021 роки

Докладніше...
Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня
26.12.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня 2019 року на відкритій місцевості у контрольній точці вимірів за адресою м. Новоград-Волинський вул. Н.Оржевської, 8, встановлено: середній показник - 18 мкР/годину, що не перевищує величину природнього радіаційного фону для території України (10-25 мкР/год).

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Круглий стіл завідуючих та методистів ДНЗ
25.03.2010

Нещодавно в ІМЦ відбувся круглий стіл завідуючих та методистів ДНЗ з теми «Формування рефлексивної культури у педагогів дошкільних навчальних закладів». Питання, що були винесені для обговорення, стосувались підвищення рівня педагогічної професійності та програмного забезпечення педагогічного процесу в ДНЗ. 

В якості консультанта з даних питань виступила Манилюк Ю.С., кандидат психологічних наук, доцент кафедри педагогіки і психології Житомирського ОІППО, що приїхала до м. Новограда-Волинського на запрошення інформаційно-методичного центру. 

В рамках круглого столу керівники дошкільних установ мали змогу поділитись досвідом щодо механізму контролю за підготовкою, проходженням та ефективністю курсової підготовки в ДНЗ, обговорити проблеми, які викликають у педагогів певні труднощі. 

Манилюк Ю.С. зупинилась на необхідності вироблення алгоритму забезпечення супроводу в системі післядипломної освіти керівно-методичною службою міста та ДНЗ, з однієї сторони, і методиста ОІППО, з іншої. Сутність такого алгоритму полягає у вивченні запитів конкретного педагога щодо організації курсової підготовки, з’ясовуванні проблемних питань, допомозі при написанні курсової роботи, супервізії педагога методистом ОІППО, діагностичному вхідному та вихідному опитуванні. Такі етапи спільного відстеження сходинок професійного рівня, на думку учасників круглого столу, допоможуть налагодженню єдиного механізму впливу на професійний розвиток педагогів, завчасному замовленню лекцій певного напряму, диференціації при формуванні курсових груп, і, в решті решт, особистісно зорієнтованому підходу до кожного педагога. 

Окремою темою для розмови стала тема проходження курсової перепідготовки на базі міста. Менше, ніж півроку назад завідуючі та методисти ДНЗ виступили з ініціативою щодо організації так званих авторських курсів в місті. Перевага таких курсів безумовна: це і забезпечення практичного навчання безпосередньо в садках міста, наявність консультацій провідних спеціалістів дошкільної освіти України, отримання рекомендацій безпосередньо в процесі навчання, адже група курсантів нараховуватиме не більше 20-25 чоловік. Це ще нова форма організації курсової перепідготовки, але, на переконання педагогів-«дошкільників» міста, має право на життя: якщо ламаються стереотипи в стилі спілкування дітей і вихователів, то чому не поламати їх в організації навчання дорослих? 

Багато часу було приділено проблемі готовності самих керівників і методистів, а також їх вихователів до нововведень в педагогічному процесі, виробленню здатності не шарахатись із сторони в сторону, вмінню відстоювати власну позицію і дотримування принципу «не зашкодь!». Для ознайомлення і обговорення в педагогічних колективах присутнім були надані матеріали проекту Міністерства освіти і науки України «Порядок розроблення та затвердження програм для ДНЗ». 

Інтерактивна гра «Валіза змін», проведена наприкінці заходу, виявила, що більшість завідуючих і методистів вважають, що необхідні зміни безпосередньо в ДНЗ стосуються стану павільйонів та майданчиків, а також матеріального забезпечення навчально-виховного процесу; власне педагоги, на погляд представників керівно-методичної служби, мають змінити своє ставлення до самоосвіти та підвищення фахової майстерності і рівня культури, зміцніти віру в себе і дітей, бути активнішими і вміти розуміти головне у своїй роботі. Цікаві відповіді стосувались особистих змін у керівників та вихователів-методистів. Тут думки дещо розділились: молоді за стажем педагоги констатували, що мають ще попрацювати над виробленням впевненості в собі, більш досвідчені побажали собі мужності в подоланні труднощів, вмінні досягати успіху, знаходженні часу для себе особисто. 

В рамках свого приїзду Манилюк Ю.С. відвідала ДНЗ №4 «Сонечко» (завідуюча Башинська Л.О.). Гостя залишилась задоволеною умовами, створеними для малюків, особистісно зорієнтованим підходом до дітей, який реально здійснюється в установі, особливою аурою теплих відносин між дітьми і дорослими, дитячою відкритістю та щирістю. 


Житня І.В.,
методист ІМЦ

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Графік «гарячих ліній» на січень в міській спеціалізованій службі психологічної підтримки «Телефон Довіри» за номером 15-07, 067-771-15-07
28.12.2019

02.01.2020 – гаряча лінія «Візьми дитину у родину», відповідає, Олена Котова – заступник директора-начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (з 14:00 до 17:00);

Докладніше...
Запрошуємо на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх»
28.12.2019

Хочете весело, цікаво та незабутньо провести час? Завітайте 29 грудня о 18:00 год. на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх». Отримайте заряд позитивних емоцій на цілий рік.

Докладніше...
Запрошуємо на урочистості та концертну програму
27.12.2019

З нагоди 76-ї річниці визволення Новограда-Волинського від нацистських окупантів запрошуємо новоград-волинців та гостей міста 03 січня 2020 року до участі у заходах:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa