Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Iнформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
27.12.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)

Докладніше...
27.12.2019

Протокол засідання конкурсної комісії Новоград-Волинської міської ради на зайняття посади директора КНП «Новоград-Волинське міськрай СМО»

Докладніше...
26.12.2019

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР трудового колективу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» на 2019–2021 роки

Докладніше...
Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня
26.12.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня 2019 року на відкритій місцевості у контрольній точці вимірів за адресою м. Новоград-Волинський вул. Н.Оржевської, 8, встановлено: середній показник - 18 мкР/годину, що не перевищує величину природнього радіаційного фону для території України (10-25 мкР/год).

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Промені добра і милосердя волонтерського загону „Прометей“
18.03.2010

Волонтерський загін «Прометей» 6-А класу ЗОШ № 9 зібрав у своїй шко­лі тисячу гривень і подарував їх музею Лесі Українки.

-  У моєму житті такої акції, присвяченої дню народження Л. П. Косач, ще не  було, - говорить завідуюча музеєм В. О. Римська. - Зворушена до глибини душі і не знаходжу слів вдячності, щоб висло­вити найщиріші побажання дітям, педагогічному колективу дев'ятої школи, а особливо 6-А класу та їхньому класно­му керівнику Л. М. Щуровій. Будьте здорові, дорогі мої, і Богові милі. Ви показа­ли приклад справжньої любові до вели­кої землячки.

З таким теплим щирим вітанням зу­стріла дорогих гостей завідуюча музеєм. Вручення зібраних коштів для музею перетворилося у справжнє свято. Піднесені обличчя у дітей, в очах радість і задово­лення від сюрпризу, який зробили музею.

У альбомі «Музею Лесі Українки - з любов'ю» діти   розповіли,   як   і чому вони вирішили допомогти музею: «Нам випала честь народитися на бла­гословенній землі великої доньки прометея - Лесі Українки! Нас напували одні джерела, дарували неповторну казку одні і ті ж ліси.., Новоград-Волинський - місто і нашого дитинства, і нам не бай­дужа його доля. Йдучи назустріч славній річниці співачки досвітніх вогнів, ми про­симо прийняти наш щирий дарунок, зі­грітий теплом наших сердець і любов'ю, - кошти від проведеної нами благодійної акції «Щоб не висохли джерела!»

Зібрана нами сума, звичайно, не ви­рішить усіх проблем музею, але ми надіє­мося, що вона додасть вам снаги зберег­ти повними і чистими джерела добра і мудрості»...

- Осередки духовності нашого міс­та - музеї-стали заручниками фінансо­вої кризи, - говорять діти. - Ось ми і звер­нулися до учнів 5-11 класів підтримати благодійну акцію «Щоб не висохли дже­рела!». І вони відгукнулися, взяли участь у цій доброчинній справі, бо не байдужі до рідного краю, до невичерпних дже­рел добра і вічності!

Волонтерський загін «Прометей» прийняв естафету від загону «Берег лю­бові», члени якого закінчили школу. Пра­цює так же активно, з ентузіазмом, від душі. Загін взяв шефство над 3-А класом з школи-інтернату. Відвідує дітей, спіл­кується, приносить подарунки.

- Кожна дитина цікава по-своєму, усі молодці, - розповідає Л. М. Щурова. - Вони дружні, активні, милосердні. За­гін допомагає шести одиноким малоза­безпеченим людям поважного віку, відвідує ветеранів-учителів. Дуже активні у нас Женя Паламарчук, Аліна Свірщук, Ігор Руденко. Коли ми приходи­ли до музею і Віра Омелянівна розповіда­ла, що сьогодні осередкам духовності не­просто, Ігор сказав: «А ми вам допоможе­мо». З таких слів народилася наша благо­дійна акція. Андрій Боришкевич та Катерина Зарудська підготували радіопере­дачу. Зібравши ці кошти, ми подякували всім учням та вчителям за кожну гривню.

Насичене, активне життя у волонтер­ського загону «Прометей». їм ніколи су­мувати. Вони зайняті корисною справою. Діти мають чудового класного керівни­ка, ентузіаста, яка допомагає їм у всьому, прагне наповнити їхнє життя особливим змістом. Це завдяки Л. М. Щуровій діти їз­дять на екскурсії. Три дні були в Житоми­рі, відвідали найвідоміші історичні місця, побували в Корецькому монастирі. Загін - переможець всеукраїнського конкур­су «Добро починається з тебе» з проек­том «Зігрієш людину - розквітне країна».Юні благодійники планують разом з своїм класним керівником продовжи­ти акцію на підтримку музеїв. Хочуть провести благодійний ярмарок на користь краєзнавчого музею. Як потепліє, виру­шать волонтери в один із недільних днів і на ринок «Урожай» до підприємців, аби вони також приєднались до цієї благо­дійної акції.

Велична назва у волонтерсько­го загону 6-А класу - «Прометей». Щоб ефективність від роботи була відчутною, діти розбилися у кілька груп - «Промінчики». Тож хай зігріва­ють промені їхніх світлих очей, гаря­чих сердець кожного, з ким вони спіл­куються. Хай збудуться усі мрії цих ді­тей, бо вони заслуговують справжньо­го щастя.

Л. М. Щурова написала «Піс­ню про Лесю». Є в ній чудові рядки «Та з криниці Лесі, щоб жити, ми жи­вої вип'єм води!» Віриться, що Лесині джерела супроводжуватимуть цих славних дітей скрізь і всюди. Бо дитячі почуття залишаються назавжди.

 
Лариса ГЕРУС
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Графік «гарячих ліній» на січень в міській спеціалізованій службі психологічної підтримки «Телефон Довіри» за номером 15-07, 067-771-15-07
28.12.2019

02.01.2020 – гаряча лінія «Візьми дитину у родину», відповідає, Олена Котова – заступник директора-начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (з 14:00 до 17:00);

Докладніше...
Запрошуємо на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх»
28.12.2019

Хочете весело, цікаво та незабутньо провести час? Завітайте 29 грудня о 18:00 год. на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх». Отримайте заряд позитивних емоцій на цілий рік.

Докладніше...
Запрошуємо на урочистості та концертну програму
27.12.2019

З нагоди 76-ї річниці визволення Новограда-Волинського від нацистських окупантів запрошуємо новоград-волинців та гостей міста 03 січня 2020 року до участі у заходах:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa