Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Iнформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
27.12.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)

Докладніше...
27.12.2019

Протокол засідання конкурсної комісії Новоград-Волинської міської ради на зайняття посади директора КНП «Новоград-Волинське міськрай СМО»

Докладніше...
26.12.2019

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР трудового колективу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» на 2019–2021 роки

Докладніше...
Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня
26.12.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня 2019 року на відкритій місцевості у контрольній точці вимірів за адресою м. Новоград-Волинський вул. Н.Оржевської, 8, встановлено: середній показник - 18 мкР/годину, що не перевищує величину природнього радіаційного фону для території України (10-25 мкР/год).

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Шукаємо та виховуємо обдарованих дітей
16.03.2010
З метою стимулювання творчого розвитку учнів 9-11 класів, виявлення і підтримки обдарованої учнівської молоді, залучення її до активної участі в конкурсах, змаганнях, створення сприятливих умов для самовизначення, самореалізації, шляхом входження в систему суспільних і творчих стосунків, удосконалення всіх форм позакласної та позашкільної роботи з учнями та в рамках міської програми «Обдаровані діти» розпочався міський етап конкурсу «Учень року-2010». 

урс організується та проводиться інформаційно-методичним центром управління освіти і науки міської ради в рамках Всеукраїнського експерименту «Впровадження педагогіки життєтворчості» в номінаціях: «Інтелектуал року», «Лідер року», «Творча особистість року», «Спортсмен року».

Конк

Міський конкурс «Учень року-2010» складається з двох етапів: І етап - шкільний; ІІ етап - міський. Участь у міському етапі конкурсі беруть учні 9-11 класів, переможці І (шкільного) етапу конкурсу в кожній з номінацій. Другий етап складається з двох турів. На перший тур учні представляють портфоліо досягнень (папки з документами, що підтверджують їхні досягнення згідно заявленої номінації). Другий тур складається з самопрезентації, турніру, під час якого оцінюється загальний культурний та інтелектуальний рівень розвитку учасників та творчих змагань.

2 березня в актовій залі спеціалізованої школи №4 та 12 березня в загальноосвітній школі №9 відбувся ІІ тур міського етапу конкурсу «Учень року - 2010». Це звання виборювали кращі представники навчальних закладів міста. 

Учасниками конкурсу стали:

в номінації «Інтелектуал року»:
Антипчук Оксана, учениця 11 кл. НВК, Сухих Андрій, учень 11 кл. ЗОШ №3, Кирилюк Іван, учень 10 кл. СШ №4, Терещенко Олександр, учень 10 кл. ЗОШ №6, Савчук Юлія, учениця 9 класу ЗОШ №7, Кравець Тетяна, учениця 10 кл. колегіуму;

в номінації «Творча особистість»:
Возняк Анна, учениця 11 кл. НВК, Чубова Леся, учениця 10 кл. ЗОШ №2, Боровська Марія, учениця 11 кл. ЗОШ №3, Мезенцева Вікторія, учениця 10 кл. СШ №4, Котляренко Тетяна, учениця 11 кл. ЗОШ №5, Борсученко Микола, учень 9 класу ЗОШ №7, Коростельова Олена, учениця 9 класу ЗОШ №9, Хоменко Вікторія, учениця 9 кл. ЗОШ №10, Мікац Юлія, вихованка ПШМ;

в номінації «Лідер року»:
Невмержицька Ірина, учениця 11 кл. НВК, Васьковська Анна, учениця 11 кл. ЗОШ №3, Матвійчук Олена, учениця 9 кл. СШ №4, Поліщук Світлана, учениця 10 кл. ЗОШ №6, Березовська Євгенія, учениця 11 класу ЗОШ №7;

в номінації «Спортсмен року»:
Хромушин Андрій, учень 11 кл. НВК, Бармак Микола, учень 9 кл. СШ №4, Борисов Ярослав, учень 11 кл. ЗОШ №5, Бака Сергій, учень 11 кл. ЗОШ №6, Ванжура Анастасія, учениця 9 класу ЗОШ №9, Гороницький Артем, учень 9 кл. ЗОШ №10, Попов Дмитро, учень 11 кл. колегіуму, Доценко Ярослав, вихованець ДЮКФП.

Без сумніву, всі учасники конкурсу вже є переможцями, бо саме вони піднялися на сцену, аби не тільки долучити до свого доробку чергове звання (на рахунку кожного з учнів-учасників чимало перемог на різнорівневих інтелектуальних конкурсах, олімпіадах, змаганнях тощо), але й здобути своєрідну перемогу для свого закладу.

В складі журі Ліневич П.К., завідувач ІМЦ, Найдюк В.І., спеціаліст управління освіти і науки, Добровольна О.Х., директор Палацу шкільної молоді, Виговська А.В., начальник відділу у справах дітей та молоді, Заєць Л.В., заступник завідуючої відділом культури і туризму та Бондарчук С.А., Буцукіна І.М., методисти інформаційно-методичного центру.

За умовами конкурсу кожен учасник презентував себе та свої досягнення згідно заявленої номінації. Учнівські самопрезентації супроводжувалися мультимедійними презентаціями, фільмами, читанням віршів, танцями, піснями та виставками творчих поробок. Виступи учасників були змістовні та емоційні, показували духовний рівень та індивідуальність кожної дитини.

Наступне завдання - усне висловлювання з теми, яку обрано жеребкуванням для кожної номінації. Протягом 1 хвилини кожен учасник висловлювався з обраної теми: «Сучасне українське суспільство. Яке воно?», «Формула успіху», «Що я можу зробити для свого міста», «Я і Україна». Це завдання виявилося складнішим. Не всі учасники змогли за відведений час обґрунтувати свою думку та зробити висновок.

Творчо та неординарно підійшли учні й до представлення колеги. Кожен по-своєму розкрив для себе та глядачів іншого учасника, розповів про здібності, захоплення та інтереси, відмітив ті якості, які, на його думку, є визначальними.

Члени журі та глядачі отримали задоволення від знайомства з номінантами, які виявили глибокі знання, блискучу ерудицію, логіку та творчість. Звичайно, напруга в залі, де за кожного конкурсанта вболівали однокласники, вчителі та друзі, відчувалась упродовж всього конкурсу.

Заповнивши протоколи, журі визначило переможців міського конкурсу «Учень року».

В номінації «Інтелектуал року» переможцем стала Антипчук Оксана, учениця 11 класу НВК,
в номінації «Творча особистість року» Коростельова Олена, учениця 9 класу ЗОШ №9,
в номінації «Спортсмен року» Хромушин Андрій, учень 11 кл. НВК,
в номінації «Лідер року» Березовська Євгенія, учениця 11 класу ЗОШ №7.

Переможці міського конкурсу «Учень року 2010» будуть відзначені на міському святі «Обдарованість -2010».
 
 
Г.В. Данильчук,
методист інформаційно-методичного центру
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Графік «гарячих ліній» на січень в міській спеціалізованій службі психологічної підтримки «Телефон Довіри» за номером 15-07, 067-771-15-07
28.12.2019

02.01.2020 – гаряча лінія «Візьми дитину у родину», відповідає, Олена Котова – заступник директора-начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (з 14:00 до 17:00);

Докладніше...
Запрошуємо на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх»
28.12.2019

Хочете весело, цікаво та незабутньо провести час? Завітайте 29 грудня о 18:00 год. на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх». Отримайте заряд позитивних емоцій на цілий рік.

Докладніше...
Запрошуємо на урочистості та концертну програму
27.12.2019

З нагоди 76-ї річниці визволення Новограда-Волинського від нацистських окупантів запрошуємо новоград-волинців та гостей міста 03 січня 2020 року до участі у заходах:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa