Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Iнформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
27.12.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)

Докладніше...
27.12.2019

Протокол засідання конкурсної комісії Новоград-Волинської міської ради на зайняття посади директора КНП «Новоград-Волинське міськрай СМО»

Докладніше...
26.12.2019

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР трудового колективу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» на 2019–2021 роки

Докладніше...
Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня
26.12.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня 2019 року на відкритій місцевості у контрольній точці вимірів за адресою м. Новоград-Волинський вул. Н.Оржевської, 8, встановлено: середній показник - 18 мкР/годину, що не перевищує величину природнього радіаційного фону для території України (10-25 мкР/год).

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
На черговому засіданні виконавчого комітету міської ради
12.03.2010

Про фінансово-господарську діяльність комунальних підприємств міста

Вдруге за останні два тижні на засіданні виконавчого комітету міської ради було заслухано інформацію заступника міського голови Василя Леня, керівників комунальних підприємств про їх фінансово-господарську діяльність у 2009 році та плани на 2010 рік. Зазначалося, що трудові колективи працюють у складних економічних умовах, мають борги, недостатню матеріально-технічну базу, їх діяльність у великій мірі залежить від підтримки з боку бюджету, платоспроможності замовників послуг, розміру цін на енергоносії. 

Після тривалого обговорення, врахування пропозицій міського голови Миколи Боровця, членів виконавчого комітету, керівників та економістів КП „Новоград-Волинськтеплокомуненерго“, ВУВКГ, „Міськкомунсервіс“, „Новоград-Волинськжитлосервіс“, „Тризна“ прийнято відповідне рішення. Документ зобов’язує адміністрації цих підприємств забезпечити зменшення дебіторської заборгованості шляхом підвищення якості та рівня оплати наданих споживачам послуг, своєчасність виплати зарплат працівникам та удосконалення претензійної роботи з споживачами. Рішенням виконкому кожному з 5 комунальних підприємств погоджено план фінансово-господарської діяльності на 2010 рік за певних умов щодо рівня збитковості, відповідності тарифів на послуги до рівня економічного обґрунтованих.

З метою належної організації оздоровлення та відпочинку дітей 

Рішенням виконавчого комітету міської ради затверджено Порядок відбору та направлення дітей для оздоровлення й відпочинку до оздоровчих закладів за межами міста. Порядок передбачає, що контроль за цим здійснюватиме комісія, положення про яку та її склад затверджений рішенням виконкому. За путівками, наданими за рахунок коштів державного, обласного бюджетів, благодійних фондів, фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, на оздоровлення направляються діти пільгових категорій віком від 8 (7) до 17 років, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки. 

А саме: діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти-інваліди, діти, потерпілі від наслідків Чорнобильської катастрофи, діти, які постраждали внаслідок стихійного лиха, техногенних аварій, катастроф, бездоглядні та безпритульні діти, діти з багатодітних і малозабезпечених сімей, діти, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов'язків, діти, які перебувають на диспансерному обліку, талановиті та обдаровані діти - переможці міжнародних, всеукраїнських, обласних, міських олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад, відмінники навчання, лідери дитячих громадських організацій, дитячі творчі колективи та спортивні команди. 

Безпосередній відбір дітей для направлення до оздоровчих закладів здійснюється відділом у справах сім'ї та молоді міської ради за заявами батьків, опікунів, піклувальників, які вносяться в банк даних. Враховується, що право на забезпечення у поточному році путівкою має дитина, яка у цьому ж році не отримувала путівку до дитячого оздоровчого закладу за рахунок коштів бюджету. 

У разі відсутності безоплатних путівок на бажання батьків (осіб, які їх заміняють) дитина пільгової категорії, яка має право на отримання безоплатної путівки, може отримати путівку з частковою оплатою вартості. 

При надлишку заяв кандидатів на оздоровлення проводиться їх комісійний відбір. Перед направленням до оздоровчого закладу діти в обов'язковому порядку оформлюють медичні документи встановленого зразка (медичну картку дитини, що направляється до дитячого оздоровчого табору, або
санаторно-курортну карту). Зазначені медичні документи направляються з дитиною до оздоровчого закладу. 

При направленні організованих груп дітей до оздоровчих закладів за межами міста відділ у справах сім’ї та молоді міської ради спільно з управлінням освіти та науки забезпечує супроводження дітей до місця відпочинку та у зворотному напрямку. 

Проїзд дитини до місця відпочинку та у зворотному напрямку, здійснюється за рахунок коштів батьків, а також інших джерел, не заборонених законодавством.

Погоджено розмір плати за проживання у гуртожитку. Рішенням виконавчого комітету міської ради від 10 березня 2010 року №77 погоджено, встановлений дочірнім підприємством „Сільмашжитло“, ВАТ „Новоград-Волинськсільмаш“, плату за проживання одиноких мешканців гуртожитку в розмірі 160 грн. на місяць. 


Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Графік «гарячих ліній» на січень в міській спеціалізованій службі психологічної підтримки «Телефон Довіри» за номером 15-07, 067-771-15-07
28.12.2019

02.01.2020 – гаряча лінія «Візьми дитину у родину», відповідає, Олена Котова – заступник директора-начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (з 14:00 до 17:00);

Докладніше...
Запрошуємо на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх»
28.12.2019

Хочете весело, цікаво та незабутньо провести час? Завітайте 29 грудня о 18:00 год. на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх». Отримайте заряд позитивних емоцій на цілий рік.

Докладніше...
Запрошуємо на урочистості та концертну програму
27.12.2019

З нагоди 76-ї річниці визволення Новограда-Волинського від нацистських окупантів запрошуємо новоград-волинців та гостей міста 03 січня 2020 року до участі у заходах:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa