Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Iнформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
27.12.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)

Докладніше...
27.12.2019

Протокол засідання конкурсної комісії Новоград-Волинської міської ради на зайняття посади директора КНП «Новоград-Волинське міськрай СМО»

Докладніше...
26.12.2019

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР трудового колективу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» на 2019–2021 роки

Докладніше...
Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня
26.12.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня 2019 року на відкритій місцевості у контрольній точці вимірів за адресою м. Новоград-Волинський вул. Н.Оржевської, 8, встановлено: середній показник - 18 мкР/годину, що не перевищує величину природнього радіаційного фону для території України (10-25 мкР/год).

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Міська наукова конференція учнів-членів Малої Академії Наук
12.03.2010

На виконання міської програми “Обдаровані діти” та з метою розвитку творчої особистості через науково-дослідницьку діяльність, удосконалення творчої роботи та вирішення питань щодо формування креативної культури учнівської молоді нещодавно інформаційно-методичний центр управління освіти і науки провів міську наукову конференцію учнів-членів Малої Академії Наук «Тобі в дарунок, рідне місто, – пошук, творчість і натхнення молоді». 

Конференція проводилася з метою популяризації участі школярів у Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт в МАН, поглиблення ерудиції учнів, набуття вмінь та навичок вести дискусію з різних теоретичних питань. Конференція стала підсумком міського етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук, тут були презентовані найяскравіші роботи учнів – членів міського наукового товариства та філій Житомирського територіального відділення МАН «Олімпія» (ЗНВО), «ASTRA» (колегіум). 

Учасниками конференції стали майбутні науковці - учасники конкурсу-захисту, їх наукові та педагогічні керівники, представники адміністрацій шкіл. 

Підготовка науково-дослідницької роботи – це кропітка робота, яка вимагає і від учня і від вчителя (педагогічного керівника) досить великого напруження та витрат часу, вона планується і виконується протягом одного або декількох років. Починаючи з пошуку і вибору актуальної теми дослідження, вибору об’єкту і методів дослідження і завершуючи оформленням результатів роботи та її захистом на обласному етапі. 

Основна частина – це пошук і збір інформації, обробка та аналіз даних, отриманих в результаті спостережень, дослідів, тобто виконання практичної частини. Шлях до успішного захисту – це проходження декількох етапів: шкільного, міського та обласного (написання контрольних робіт з базової дисципліни, де виявляється рівень володіння теоретичним матеріалом предметної галузі, оцінка актуальності досліджуваної проблеми, науковості виконання та правильності оформлення роботи). Далі захист роботи на обласній конференції МАН. Під час виступу оцінюються актуальність обраної проблеми і практична значимість результатів, використання наочності під час захисту, володіння термінологією, вміння представити результати своєї роботи перед аудиторією та участь у дискусії. 

Перед учасниками конференції виступили вихованці МАН, переможці цьогорічного міського етапу конкурсу-захисту МАН, які продемонстрували презентації своїх науково-дослідницьких робіт. У 2009-2010 н.р. до виступу на підсумковій конференції науково-дослідницьких робіт готувалися 8 учнів-авторів найкращих робіт. 

На міському етапі конкурсу-захисту члени журі у кожному з відділень МАН намагалися визначити роботу, захист якої вразив би присутніх викладом матеріалу з теми дослідження, актуальністю проблеми, складністю та науковістю. Роботи відповідали вимогам до науково-дослідницьких робіт МАН та включали у себе обґрунтування актуальності теми дослідження, ціль та задачі пошукової роботи, предмет та об`єкт дослідження, опис методів дослідження та наукової новизна отриманих результатів та, безумовно, практичну значимість отриманих результатів з особистим внеском автора. Тематика робіт різноманітна. Деякі роботи побудовані на місцевому матеріалі і мають певну практичну значимість. Наприклад, робота учениці СШ №4 Поліщук Тетяна «Радянсько-фінська війна та участь в ній новоград-волинців» (педагогічний керівник Мартинюк Т.В.) присвячена дослідженню участю наших земляків у війні з фінами в 1939 р. 

Крім цієї роботи в історико-географічному відділенні було представлено пошукові дослідження:
 Форма пилкового зерна як одна з ознак поділу покритонасінних рослин на родини. Кравець Тетяна (педагогічний керівник Гончарук Т.В.), колегіум.
 Природно-ресурсні можливості розміщення промислового парку на території Новоград-Волинського району. Макарчук Володимир (педагогічний керівник Макарчук Л.В.), СШ №4. 

Практичну направленість носила робота у відділенні комп’ютерних наук «Навчально-контролююча програма «Кросворд», автор Доброхотова Марія (педагогічний керівник Наумов М.С.), колегіум. Актуальній темі енергозбереження було присвячено виступ учня НВК Полюховича Ігоря «Енергозбереження в навчальному закладі» (педагогічний керівник Яценко В.М.). 

Науково-дослідницькі роботи з мистецько-філологічного напрямку:
1. Життя і творчість видатного корейського поета Кім Су Воля. Гладун Антон (педагогічний керівник Диба Т.В.), СШ №4.
2. Орнаментальні особливості вишивки Житомирщини. Ткачук Олександра (педагогічний керівник Габелко О.Є.), НВК.
3. Методика дослідження правової споживчої свідомості на муніципальному рівні. Мартиновська Анастасія (педагогічний керівник Черкасова Л.В.), ЗОШ №5.

Всім учням, учасникам міського етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук, вручалися посвідчення. Дипломами нагороджувалися юні науковці, що візьмуть участь в обласному етапі МАН. 

Присутні на конференції переконалися у тому, що наше місто має потужний науковий потенціал, високий рівень якості шкільної освіти. Конференція сприяла формуванню креативної культури особистості дітей, допомогла творчій самореалізації школярів, професійному самовизначенню обдарованих учнів, дозволила продемонструвати форми організації діяльності МАН. Серед проблем, які перешкоджають розвитку наукового потенціалу школярів у нашому місті, можна вказати: слабку співпрацю загальноосвітніх навчальних закладів міста з вищими навчальними закладами, недостатня фінансова підтримка індивідуальної роботи педагогів з підготовки науково-дослідницьких робіт, досить часто і відсутність бажання педагогів займатися у МАН. 


П.К. Ліневич,
завідувач інформаційно-методичного центру

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Графік «гарячих ліній» на січень в міській спеціалізованій службі психологічної підтримки «Телефон Довіри» за номером 15-07, 067-771-15-07
28.12.2019

02.01.2020 – гаряча лінія «Візьми дитину у родину», відповідає, Олена Котова – заступник директора-начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (з 14:00 до 17:00);

Докладніше...
Запрошуємо на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх»
28.12.2019

Хочете весело, цікаво та незабутньо провести час? Завітайте 29 грудня о 18:00 год. на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх». Отримайте заряд позитивних емоцій на цілий рік.

Докладніше...
Запрошуємо на урочистості та концертну програму
27.12.2019

З нагоди 76-ї річниці визволення Новограда-Волинського від нацистських окупантів запрошуємо новоград-волинців та гостей міста 03 січня 2020 року до участі у заходах:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa