Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Iнформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
27.12.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)

Докладніше...
27.12.2019

Протокол засідання конкурсної комісії Новоград-Волинської міської ради на зайняття посади директора КНП «Новоград-Волинське міськрай СМО»

Докладніше...
26.12.2019

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР трудового колективу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» на 2019–2021 роки

Докладніше...
Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня
26.12.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня 2019 року на відкритій місцевості у контрольній точці вимірів за адресою м. Новоград-Волинський вул. Н.Оржевської, 8, встановлено: середній показник - 18 мкР/годину, що не перевищує величину природнього радіаційного фону для території України (10-25 мкР/год).

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Репортаж з сесії міської ради
23.02.2010

Від виховання молоді – залежить майбутнє держави.

Пленарним засіданням, завершилася робота депутатів міської ради під час 29 сесії. На ньому затверджено 24 рішення з питань фінансових, земельних, орендних відносин, комунальної власності, . На початку зібрання було прийнято депутатський запит Юрія Новіченка (фракція БЮТ), згідно якого міська рада звернеться до прокуратури за захистом інтересів громади Новограда-Волинського. Річ у тім, що не можливо задовольнити заяви мешканців міста про виділення їм земельних ділянок у мікрорайоні „Смолка“, який згідно Генплану є частиною міста. Разом з тим Суслівська сільська рада вважає цю землю своєю власністю і розподілила 20 га на свій розсуд. РДА таке рішення затвердила. Отже, депутати міської ради попросили прокуратуру допомогти розв’язати цю земельну проблему.

Основним на сесії було рішення „Про виконання Програми виховної роботи з дітьми та молоддю міста на 2004-2009 роки та про Комплексну Програму вихованої роботи на наступні 2010-2014 роки“, яке презентувала заступник міського голови Валентина Титяневич. Матеріали доповнили своїми виступами начальник відділу в справах сім’ї та молоді Алла Виговська, спеціаліст І категорії управління освіти та науки Валентина Найдюк, міський голова Микола Боровець, депутат обласної ради Валентин Вітренко. Вони зазначили, що службами міста, навчальними та позашкільними закладами прикладено зусилля для виконання міської Програми з виховної роботи підростаючого покоління. Створено системний підхід до вирішення дитячих та молодіжних проблем, постійно впроваджуються інноваційні прогресивні методи та технології виховної роботи. Досвід новоград-волинських педагогів відомий в Україні. Виступаючі наголошували і на не розв’язаних поки що проблемах, зокрема: недоліки у сімейному вихованні, молодіжне безробіття, зростання злочинності серед дітей, ріст кількості дітей-сиріт при живих батьках, організація змістовного культурного та спортивного дозвілля молоді. Основними завданнями нової Програми з виховної роботи є:

-         розвиток духовності, моральності та високої загальнолюдської культури, християнської етики підростаючого покоління з успадкуванням духовних надбань українського народу;

-         сприяння ініціативі та активності молоді в усіх сферах життєдіяльності суспільства, підготовка особистості до свідомої активної участі в суспільному житті міста держави;

-         формування у дітей та молоді відповідального ставлення до власного здоров’я, здоров’я оточуючих, усвідомлення життєвої необхідності у здоровому способі життя;

-         забезпечення відповідних умов для соціально-правового захисту дітей та молоді;

-         виховання відповідального батьківства, сприяння ціннісному родинно-сімейному вихованню підростаючого покоління;

-         формування правової культури та запобігання негативним явищам у молодіжному середовищі;

-         створення умов для організації змістовного дозвілля   дітей та молоді, самореалізації особистості відповідно до її здібностей, суспільних та власних інтересів.

Служби міста, які займаються вихованням дітей та молоді пріоритетними обрали на найближчі п’ять років наступні напрямки Програми:

-         формування морально-етичних та духовних цінностей; національно-патріотичне виховання дітей та молоді;

-         формування правової культури та запобігання негативним явищам у дитячому та молодіжному середовищі;

-         здорова молодь - соціальний пріоритет громади;

-         розвиток громадської активності молоді; сприяння діяльності органів учнівського, студентського самоврядування, дитячих та молодіжних громадських організацій;

-         організація змістовного дозвілля, підтримка творчих та обдарованих дітей та молоді.

 

Затверджено звіт про виконання бюджету міста за 2009 рік

Як доповіла депутатам міської ради заступник начальника фінансового управління Ірина Ящук виконання міського бюджету за 2009 рік по доходах загального фонду становить 114887,6 тис.грн. (98,4% до плану) та по видатках – 132353,1 тис.грн.. Доходи та видатки спеціального фонду у минулому році затверджені в сумі 16663,7 тис.грн. План по видатках забезпечено на 97,8%. (докладно про це можна дізнатися на офіційному сайті novograd.osp-ua.info у рубриці „Економіка і бізнес“, підрубрика – „Міський бюджет“).

 

Про стан та шляхи вирішення проблем

у житлово-комунальній галузі міста.

Інформували депутатів заступник міського голови Василь Лень та начальник управління ЖКГ та КВ Володимир Мисін. Безперечно найбільше невирішених складних проблем саме в цій галузі міста. Тому накал пристрастей у залі був досить гарячим. Але скільки б нарікань на роботу комунальників з боку населення не було б  без істотної фінансової підтримки з боку держави тут не обійтися.

Депутатами міської ради після уточнень та роз’яснень начальника водоканалу Алли Левицької та її спеціалістів затверджено робочий план реформування ВУВКГ шляхом впровадження проекту реконструкції енергоємного обладнання та погоджено графік фінансового забезпечення виплати зобов’язань по кредиту МБРР.

Відповідним рішенням міської ради передано на баланс виробничої приватної фірми Житомирліфт–1 80 ліфтів, що були на балансі міських ОСББ. Наразі за технічне обслуговування та експлуатацію ліфтів відповідальність нестиме ця фірма.

Розглянувши звернення юридичних осіб та керівників громадських організацій, які займаються доброчинністю та розвитком фізичної культури і спорту серед молоді, міська рада вирішила надати їм пільгу щодо орендної плати на бюджетний рік.

Керуючись чинним законодавством України міська рада прийняла рішення про безоплатне прийняття з державної у комунальну власність територіальної громади міста 5 одиниць автомобільної техніки Міноборони України від місцевої КЕЧі. Ця техніка буде у розпорядженні КП „Міськкомунсервіс“ і використовуватиметься для благоустрою міста.

 

На шляху до дієвої демократії та забезпечення прав людини.

Рішенням міської ради затверджено концепцію щодо інновацій та доброго врядування в місті. Це означає, що зусилля міської територіальної громади, міської ради та її виконавчих органів спрямовуються на об’єднання своїх зусиль заради реалізації таких важливих цінностей, як народовладдя, права людини та верховенство права. Керуючись Європейською стратегією інновацій і доброго врядування на міському рівні міська влада бере добровільне зобов’язання здійснювати свої повноваження та обов’язки відповідно до 12-ти Принципів доброго демократичного врядування. А саме:

Чесне проведення виборів, представництво та участь, щоб забезпечити реальні можливості для всіх громадян мати свій голос у міських суспільних справах;

Чутливість, щоб забезпечити аби міська рада та її виконавчі органи чутливо реагували на законні очікування та потреби громадян;

Ефективність і результативність, щоб забезпечити досягнення цілей і водночас найраціональнішого використання ресурсів;

Відкритість та прозорість, щоб забезпечити публічний доступ до інформації та полегшити розуміння, як ведуться суспільні справи;

Верховенство права, щоб забезпечити справедливість, неупередженість, безсторонність і передбачуваність;

Етична поведінка, щоб   забезпечити перевагу суспільних інтересів над приватними;

Компетенції та спроможність, щоб забезпечити здатність представників та посадових осіб міської влади виконувати свої обов’язки;

 Інновації та відкритість до змін, щоб забезпечити здобуття користі від нових рішень та кращих практик;

Сталий розвиток та організація на довгострокові результати, щоб врахувати інтереси майбутніх поколінь;

 Надійний фінансовий менеджмент, щоб забезпечити ощадливе та продуктивне використання суспільних ресурсів та коштів;

 Права людини, культурне різноманіття та соціальне згуртування, щоб забезпечити захищеність і повагу до всіх громадян, коли жоден не дискримінується і не виключається;

 Підзвітність, щоб забезпечити аби представники та посадові особи міської влади брали і несли відповідальність за свої неправомірні, неефективні дії чи бездіяльність.

 
Повідомлення.

     З метою впорядкування діяльності у сфері розміщення зовнішньої реклами в місті міська рада своїм рішенням від 18 лютого 2010 року № 621 внесла зміни і доповнення у додаток до рішення міської ради від 30.04.09 №485 „Про порядок регулювання діяльності у сфері розміщення зовнішньої реклами в місті Новограді-Волинському“, а саме:

     1.1. Пункт 7,8 виключити.

     1.2. Пункт 13 доповнити абзацом такого змісту: „Плата за тимчасове користування місцем, що перебуває в комунальній власності територіальної громади міста, зараховується до міського бюджету.“

     2. До 90% від суми, що надходитиме як оплата за використання місць розташування зовнішньої реклами, спрямовувати на відшкодування робочому органу витрат, що пов’язані з утриманням даних місць.

     Виноситься на обговорення громадськості міста протягом місяця затверджені міською радою ряд проектів регуляторних актів, а саме: „Про встановлення ставок єдиного податку для фізичних осіб, які здійснюють підприємницьку діяльність на умовах спрощеної системи оподаткування“, „Про затвердження Положення про надання земельних ділянок у тимчасове користування для провадження підприємницької діяльності при укладанні договору оренди особистого строкового земельного сервітуту“. З текстами цих рішень та аналізами регуляторного впливу можна ознайомитись у черговому випуску „Інформаційного бюлетеня“ (додатку до офіційної міськрайонної газети „Лесин край“), на сайті міста (), Інформаційному стенді (І поверх Будинку рад) та у розробників – управління ЖКГ та КВ міської ради (вул. Шевченка, 16, к.43, тел. 2-04-70), відділі земельних ресурсів (вул. Пушкіна, 9, тел. 5-51-40), відділі підприємницької діяльності міської ради (вул. Шевченка, 16, к. 11, тел. 5-31-35). Свої зауваження та пропозиції до цих документів надавати розробникам протягом місяця.

 
Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Графік «гарячих ліній» на січень в міській спеціалізованій службі психологічної підтримки «Телефон Довіри» за номером 15-07, 067-771-15-07
28.12.2019

02.01.2020 – гаряча лінія «Візьми дитину у родину», відповідає, Олена Котова – заступник директора-начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (з 14:00 до 17:00);

Докладніше...
Запрошуємо на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх»
28.12.2019

Хочете весело, цікаво та незабутньо провести час? Завітайте 29 грудня о 18:00 год. на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх». Отримайте заряд позитивних емоцій на цілий рік.

Докладніше...
Запрошуємо на урочистості та концертну програму
27.12.2019

З нагоди 76-ї річниці визволення Новограда-Волинського від нацистських окупантів запрошуємо новоград-волинців та гостей міста 03 січня 2020 року до участі у заходах:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa