Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Iнформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
27.12.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)

Докладніше...
27.12.2019

Протокол засідання конкурсної комісії Новоград-Волинської міської ради на зайняття посади директора КНП «Новоград-Волинське міськрай СМО»

Докладніше...
26.12.2019

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР трудового колективу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» на 2019–2021 роки

Докладніше...
Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня
26.12.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня 2019 року на відкритій місцевості у контрольній точці вимірів за адресою м. Новоград-Волинський вул. Н.Оржевської, 8, встановлено: середній показник - 18 мкР/годину, що не перевищує величину природнього радіаційного фону для території України (10-25 мкР/год).

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
На черговому засіданні виконавчого комітету. З турботою про безпеку новоград-волинців під час весняної повені
11.02.2010

Саме з обговорення та затвердження необхідних заходів щодо ліквідації підтоплень на території міста з настанням весни 2010 року розпочалося чергове засідання виконавчого комітету. Міський голова М.П.Боровець наголосив на актуальності та важливості обговорення проблем, що чекають комунальні служби міста, його мешканців у найближчий час. Адже зима залишає у спадок весні багато снігу, замерзлу на 60-70 см землю, товстий шар льоду на річках. Все це становить загрозу безпеці життю, майну громадян, інженерно-технічним спорудам і мережам водоканалу. 

Члени виконавчого комітету міської ради обговорили представлений Сергієм Лавренюком - начальником відділу з надзвичайних ситуацій та мобілізаційної роботи міської ради - перелік першочергових заходів щодо упередження та ліквідації підтоплень. Серед них: визначення зони можливого підтоплення, визначення розміру необхідних коштів та технічних засобів, які будуть залучені під час робіт, ревізія зливової каналізації та систем водовідведення, обстеження стану мостів, дамби, водогонів, дюкерів через річки, залучення спецтехніки і людей з військового гарнізону. Прийняття рішення зобов’язує керівників підприємств, установ, організацій, ОСББ провести комплекс заходів щодо зменшення ризику підтоплень підвалів та закріпленої за ними території. 

Користуючись нагодою міський голова звернувся до керівників всіх міських підприємств, установ, організацій з проханням прибрати шар льоду, який за зиму утворився на прилеглій до них території. З цією метою слід найняти додаткових працівників, залучити тих новоград-волинців, хто з різних причин виконує так звані „громадські роботи“. Тільки спільними зусиллями можна звільнити тротуари, пішохідні доріжки від криги. 

Розглянуто та погоджено план використання кредиту МБРР водоканалом

Другий рік тривають підготовчі роботи для реконструкції місцевого водоканалу. Вже до 1 млн. грн. направлено на оновлення його обладнання. Починаючи з 2009 року для цього буде спрямовується міжнародна фінансова допомога – кредит МБРР у розмірі 4 млн. 800 тис. доларів терміном на 18 років. Про те, як використовуватимуться ці кошти під гарантію державної та міської влади, поінформувала членів виконавчого комітету міської ради начальник ВУВКГ Алла Левицька. Протягом майже години присутні уважно слухали та спостерігали на екрані ґрунтовні, аналітичні з фаховими економічними розрахунками матеріали, представлені службами водоканалу на чолі із керівником. До 2013 року – у пільговий період - сплачуватимуться лише відсотки по кредиту. Відсоткова ставка – 4,02% річних. Алла Петрівна підкреслила, що кошти будуть реалізовані на реконструкцію енергоємного обладнання системи постачання і відведення води, зокрема на модернізацію 7-и КНС і 3-х ПНС, каналізаційних очисних споруд, водопідготовних та водоканалізаційних мереж, автоматизацію та диспетчеризацію, очищення ложа водосховища. 85 тис доларів буде направлено на виготовлення необхідної проектно-кошторисної документації. 

За допомогою фотографій присутні мали змогу пересвідчитись у незадовільному стані КНС та ПНС, каналізаційних очисних споруд та побачити пропоноване нове обладнання. Доповідач охарактеризувала детально кожну з 5 черг послідовності впровадження реконструкції та наслідки від їх проведення. Вимоги до реалізації проекту дозволяють придбання за власні кошти необхідної техніки та витрату лише 10% кредиту на реконструкцію і капітальний ремонт мереж. Економічний та соціальний ефект від реалізації Проекту передбачає значне зменшення витрат води, економію електроенергії, підвищення економічної безпеки та якості води, покращення фінансово-економічного стану підприємства та інше. Сплановано скорочення 43 робочих місць та зменшення питомої ваги зарплати у фактичному тарифі на воду з 51% до 35%. Як зазначив керівник Проекту – заступник начальника водоканалу Олександр Котонос, ризики його реалізації залежать від зростання тарифів на електроенергію, мінімальної зарплати та курсу гривні. 

План реформування ВУВКГ та необхідне фінансування з міського бюджету буде розглядатися та затверджуватися на найближчому засіданні міської ради. 

Про виконання зобов’язань кредитного договору з Міжнародним банком реконструкції і розвитку в частині освоєння кредитних коштів водоканал повинен щоквартально інформувати виконавчий комітет міської ради та через ЗМІ громаду міста. 

Про зменшення тарифу та інші питання. Після обговорення проекту на громадських слуханнях виконавчий комітет затвердив рішення від 10.02.10 № 38 для КП „Міськкомунсервіс“, яке встановило тариф на послуги з вивезення ТПВ для ІІ категорії споживачів (бюджетні установи та інші юридичні особи). Відтепер тариф становитиме 21,76 грн. за 1 куб. м., що на 30% менше ніж було. Плата на вивезення твердих побутових відходів з приватного сектора залишилась без змін. 

На засіданні виконавчого комітету міської ради всього затверджено 13 рішень. Це документи щодо захисту прав та законних інтересів дітей, заходів, що забезпечать призов на строкову військову службу новоград-волинців 1985-1992 років народження навесні та восени 2010 року, а також питань будівництва, оформлення права власності на об’єкти, оренди майна комунальної власності, 


Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Графік «гарячих ліній» на січень в міській спеціалізованій службі психологічної підтримки «Телефон Довіри» за номером 15-07, 067-771-15-07
28.12.2019

02.01.2020 – гаряча лінія «Візьми дитину у родину», відповідає, Олена Котова – заступник директора-начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (з 14:00 до 17:00);

Докладніше...
Запрошуємо на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх»
28.12.2019

Хочете весело, цікаво та незабутньо провести час? Завітайте 29 грудня о 18:00 год. на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх». Отримайте заряд позитивних емоцій на цілий рік.

Докладніше...
Запрошуємо на урочистості та концертну програму
27.12.2019

З нагоди 76-ї річниці визволення Новограда-Волинського від нацистських окупантів запрошуємо новоград-волинців та гостей міста 03 січня 2020 року до участі у заходах:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa