Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Iнформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
27.12.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)

Докладніше...
27.12.2019

Протокол засідання конкурсної комісії Новоград-Волинської міської ради на зайняття посади директора КНП «Новоград-Волинське міськрай СМО»

Докладніше...
26.12.2019

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР трудового колективу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» на 2019–2021 роки

Докладніше...
Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня
26.12.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня 2019 року на відкритій місцевості у контрольній точці вимірів за адресою м. Новоград-Волинський вул. Н.Оржевської, 8, встановлено: середній показник - 18 мкР/годину, що не перевищує величину природнього радіаційного фону для території України (10-25 мкР/год).

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
До уваги абітурієнтів!
08.02.2010

Природничий факультет Житомирського державного університету імені Івана Франка є ровесником університету. Свою історію він започаткував у далекому 1919 році як природничо-географічний факультет з відділами біології і географії. Сьогодні на факультеті навчається понад 800 студентів, із них 373 - на заочному відділенні. Навчання на факультеті проводиться за такими напрямами освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавр: біологія і хімія. Спеціалізації: біологія і хімія, біологія і практична психологія, біологія і фізичне виховання, хімія і біологія, хімія і інформатика. З 1999 року на факультеті відкрито магістратуру, де підвищують свій фаховий рівень бакалаври і спеціалісти. Факультет має ІV рівень акредитації. 

За роки існування факультет підготував понад 2800 висококваліфікованих спеціалістів Він має високий науковий потенціал. На кафедрах - зоології, ботаніки, екології та природокористування, хімії працює 61 викладач. Із них 8 професорів, 24 доценти, 12 кандидатів наук. У процесі навчання студенти усвідомлюють роль фундаментальних знань з біології і хімії у розв’язанні практичних завдань, вчаться проводити екскурсії, туристичні походи, здійснювати краєзнавчу роботу з учнями, керувати хімічними й біологічними гуртками у школі, організовувати олімпіади, тематичні вечори, спортивні змагання. Багато студентів успішно займаються науково-дослідною роботою. Понад 320 юнаків і дівчат мають публікації у вітчизняних та зарубіжних наукових виданнях. Неодноразово студенти факультету ставали призерами Всеукраїнських олімпіад з біології, ряд випускників одержали Соросівські премії, вибороли гранти Міжнародного фонду "Відродження" в галузі підтримки освіти й науки. 

Викладачі факультету зробили вагомий вклад у розвиток фундаментальних природничих наук, а також підготували багато методичних розробок і навчальних посібників з більшості дисциплін. Науковцями кафедри хімії вперше синтезовано понад 700 нових органічних сполук, в т.ч. фізіологічно активних та з властивостями рідких кристалів. За вагомі результати у справі навчання і виховання студентства 3 викладачі факультету отримали звання «Заслужений працівник освіти України», 5 викладачів звання «Відмінник народної освіти», 4 стали лауреатами Державної премії Президента України для молодих вчених, 2 - лауреатами премії Національної Академії наук для молодих вчених, 1 - лауреатом премії Кабінету Міністрів, 4 – стипендіати Кабінету Міністрів. Доцент Є.С. Трускавецький нагороджений медаллю «За трудову доблесть». 

При кафедрі зоології у 1992 році відкрито аспірантуру із спеціальності "Зоологія", якою керує заслужений працівник освіти України, доктор біологічних наук, професор А.П.Стадниченко - автор понад 435 наукових праць, серед яких 15 монографій. Під її керівництвом закінчили й успішно захистили дисертації на здобуття вченого ступеня кандидата біологічних наук 18 випускників факультету. Професор А.П.Стадниченко створила єдину в Україні наукову малакологічну школу, на базі якої проводяться міжнародні наукові конференції. Всього ж понад 30 випускників природничого факультету мають науковий ступінь кандидата наук, працюють як на рідному факультеті, так і в різних вузах України. Серед випускників факультету є і доктори наук. 

При факультеті є одна з найкращих в Україні агробіологічна станція, де побудовані спеціалізовані лабораторії, теплиці, оранжерея, їдальня, гуртожиток, геологічний музей. Тут неодноразово проводилися семінари, конференції працівників вищих і середніх навчальних закладів республіканського й обласного масштабів. 

У нас діє створений зусиллями викладачів і студентів музей Природи. В його фондах багато експонатів рідкісних та екзотичних видів тварин і рослин, зібраних з усіх континентів світу, анатомічні об’єкти, а також велика колекція рідкісних і дорогоцінних мінералів, гірських порід Житомирщини, України, Євразії. Міцна й матеріальна база факультету: є 2 комп’ютерні класи, науково-дослідні лабораторії, 19 спеціалізованих фахових лабораторій. Фонди бібліотеки й читального залу містять понад 46 тисяч примірників наукової та навчальної літератури. Колектив факультету налагодив творчі стосунки з багатьма науковими закладами, зокрема з Інститутами зоології, ботаніки, гідробіології та органічної хімії НАН України, Зоологічним інститутом РАН (Санкт-Петербург), Познанським, Катовіцьким, Опольським університетами (Польща), Орегонським університетом (США), Тепліцьким музеєм природи (Чехія). 

Перебування студентів на факультеті не обмежується лише їх аудиторним навчанням. Під час літніх польових практик та у вільний від навчання час вони здійснюють численні поїздки в різні регіони України (Карпати, Поділля, Полісся, Канів, Умань, Асканія-Нова, Причорномор’я), відвідуючи заповідники, заказники, дендропарки, визначні історичні й культурні місця, що дає змогу краще ознайомитися з довкіллям та пізнати свій рідний край. 

Однак педагоги факультету дбають не лише про фахове зростання студентів, але й про становлення їх як особистостей та всебічний розвиток їхніх здібностей. Це втілюється у різноманітні форми виховної роботи, серед яких зустрічі з відмінниками освіти, відомими вчителями України та ближнього зарубіжжя, студентами із Нідерландів, Польщі; вечори художньої самодіяльності, екскурсії в музеї, театри, зустрічі в екологічному, зоологічному клубах, клубі веселих і кмітливих. Регулярно проводяться акції під патронатом обласної служби охорони природи „Збережемо своє довкілля”.
На природничому факультеті люблять спорт. Студенти, серед яких є майстри спорту, кандидати в майстри спорту, мають змогу тренуватись і проводити змагання в чудовому спорткомплексі, одному з найкращих в Україні. Як результат – вагомі здобутки на спортивних змаганнях різних рангів, у тому числі перемоги на чемпіонатах України. 

Ровесник університету – природничий факультет має багату історію, сталі традиції в навчальній і здобутки в науковій діяльності. Не викликає сумніву, що факультет і надалі готуватиме висококваліфіковані кадри біологів, хіміків, екологів, вчителів фізичного виховання, які будуть працювати на різних ділянках роботи на благо України. Тож поспішайте, юнаки і юнки. Кожен із вас, хто любить природничі науки або мріє про спортивну кар’єру, може стати членом славного колективу природничого факультету Житомирського державного університету імені Івана Франка. У 2010 р. абітурієнти, які виявлять бажання вступати на природничий факультет подають сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання з таких предметів: на напрям підготовки «Біологія» обов’язково з української мови і літератури та історії України, а за вибором - з біології, або хімії, або географії. На напрям підготовки «Хімія» обов’язковими є сертифікати з української мови і літератури та математики, а за вибором – з хімії, або біології, або фізики. 


А. Вискушенко,
декан факультету, доцент

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Графік «гарячих ліній» на січень в міській спеціалізованій службі психологічної підтримки «Телефон Довіри» за номером 15-07, 067-771-15-07
28.12.2019

02.01.2020 – гаряча лінія «Візьми дитину у родину», відповідає, Олена Котова – заступник директора-начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (з 14:00 до 17:00);

Докладніше...
Запрошуємо на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх»
28.12.2019

Хочете весело, цікаво та незабутньо провести час? Завітайте 29 грудня о 18:00 год. на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх». Отримайте заряд позитивних емоцій на цілий рік.

Докладніше...
Запрошуємо на урочистості та концертну програму
27.12.2019

З нагоди 76-ї річниці визволення Новограда-Волинського від нацистських окупантів запрошуємо новоград-волинців та гостей міста 03 січня 2020 року до участі у заходах:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa