Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Iнформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
27.12.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)

Докладніше...
27.12.2019

Протокол засідання конкурсної комісії Новоград-Волинської міської ради на зайняття посади директора КНП «Новоград-Волинське міськрай СМО»

Докладніше...
26.12.2019

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР трудового колективу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» на 2019–2021 роки

Докладніше...
Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня
26.12.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня 2019 року на відкритій місцевості у контрольній точці вимірів за адресою м. Новоград-Волинський вул. Н.Оржевської, 8, встановлено: середній показник - 18 мкР/годину, що не перевищує величину природнього радіаційного фону для території України (10-25 мкР/год).

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Перший міський методичний фестиваль уроків християнської етики
08.02.2010

У червні 2009 року у Новограді-Волинському з ініціативи управління освіти і науки, інформаційно-методичного центру проведено Всеукраїнську науково-практичну конференцію „Виховання дітей та молоді на духовно-моральних цінностях: досвід, проблеми, перспективи”. 

Учасники конференції дійшли згоди у тому, що для побудови демократичного високоморального громадянського суспільства в Україні потрібна інтенсивніша співпраця між Державою, Церквою, Освітою та Наукою. 

У резолюції конференції зазначено, що «формування основ християнської моралі сприятиме відродженню української нації». Саме тому, починаючи з цього навчального року, у 5-х класах загальноосвітніх навчальних закладів міста запроваджено навчальний предмет «Християнська етика». Задля якісного викладання курсу міським управлінням освіти і науки профінансовано придбання підручників, хрестоматій, зошитів для учнів 5-х класів та курсову перепідготовку вчителів цього предмету. Починаючи з листопада 2009 до лютого 2010 року, без відриву від роботи проведено 100-годинне навчання вчителів. Лекції, семінари проводили викладачі Національного університету «Острозька Академія», богослови та педагоги інших вищих навчальних закладів України (Запоріжжя, Сімферополя, Чернівців, Івано-Франківська, Львова, Рівного, Хмельницького, інших міст). На завершення курсового навчання, інформаційно-методичним центром на базі ЗОШ №5 організовано 5 лютого 2010 р. фестиваль уроків християнської етики: публічне представлення 19 вчителями усіх шкіл Новограда-Волинського розробок уроків з християнської етики. 

Фестиваль відкрив міський голова М.П. Боровець, який підкреслив важливість впровадження нового міжконфесійного навчального курсу. Це свідчить про підтримку міською владою духовно-марального виховання серед дітей та молоді. Доктор педагогічних наук, професор, декан гуманітарного факультету НУ «Острозька академія» В.М. Жуковський наголосив на важливості компетентнісного підходу до викладання «Християнської етики», методично обґрунтованого підходу до інформування школярів про християнські чесноти, прищеплення християнських моральних цінностей. До привітання учасників фестивалю долучилась начальник управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради О.В. Ільяхова, яка наголосила на важливості фестивалю для викладання християнської етики у школах міста, формування свідомої та відповідальної особистості. Завідувач інформаційно-методичного центру П.К. Ліневич відмітив необхідність формування загальнолюдських цінностей, виховання відповідних рис характеру учнів на основі християнських моральних цінностей, мовленнєву, комунікативну та діяльнісну сфери учнів на основі християнських цінностей. 

Перед початком практичної частини вчитель християнської етики СШ №4 Н.Д. Палій прочитала молитву. Після чого педагогам була надана можливість презентувати власні розробки уроків. На фестивалі були представлені розробки тем з курсів «Етика: духовні засади», «Християнська етика»: «Добро і зло», «Вміння прощати», «Готовність до шлюбу… Громадянський шлюб: “за” і “проти”», «Віра та довіра», «Поняття моральної норми. Людяність і справедливість як основа сучасного етикету», «Громадянство. Патріотизм», «Любов до свого народу», інші. Для цього вчителі використовували різні форми та методи викладання християнської етики: пояснення, розповідь, роботу з підручником (читання (вчителем, учнем, учнями) вголос або про себе), бесіду (фронтальну, групову, парну), демонстрування та ілюстрування, метод прикладу, аналіз конкретних ситуацій, проектну технологію.
Справжнім феєрверком стала продемонстрована вчителями панорама методичних прийомів при введенні нових понять і термінів, розповідей Біблійних історій, оповідань повчального змісту, ілюстрацій навчального матеріалу (мультфільми, відеофільми, музичні твори), прикладів із повсякденного життя, моделювання реальних, практичних ситуацій, використання практичних завдань для виконання після уроків. Більшість педагогів використовували власний практичний досвід викладання предметів морально-етичного спрямування. 

В атмосфері піднесеності, зацікавленості, взаємної підтримки протягом майже п’яти годин вчителі ділилися власними розробками. Це дало змогу ще раз переконатися у великому потенціалі впливу християнських моральних цінностей на виховання духовного потенціалу дітей шкільного віку, моральну свідомість школяра, впливу релігії на формування моралі та свідомості. 

Підводячи підсумки фестивалю, професор В.М. Жуковський наголосив: «Організатори фестивалю обрали дуже вдалу форму підсумкового засідання. Звичайно, це вимагало від його учасників концентрації додаткових психологічних та фізичних зусиль, але на фестивалі Новоград-Волинські вчителі показали змістовність розробок уроків і тим самим підтвердили високу методичну підготовку та професіоналізм». 

На завершення фестивалю його учасники обговорили подальші спільні плани взаємодії: незабаром відбудеться урочисте вручення учасникам фестивалю сертифікатів про закінчення курсової перепідготовки та буде підготовлена збірка авторських розробок уроків з християнської етики учасників фестивалю. 


Завідувач інформаційно-методичного центру П.К.Ліневич

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Графік «гарячих ліній» на січень в міській спеціалізованій службі психологічної підтримки «Телефон Довіри» за номером 15-07, 067-771-15-07
28.12.2019

02.01.2020 – гаряча лінія «Візьми дитину у родину», відповідає, Олена Котова – заступник директора-начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (з 14:00 до 17:00);

Докладніше...
Запрошуємо на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх»
28.12.2019

Хочете весело, цікаво та незабутньо провести час? Завітайте 29 грудня о 18:00 год. на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх». Отримайте заряд позитивних емоцій на цілий рік.

Докладніше...
Запрошуємо на урочистості та концертну програму
27.12.2019

З нагоди 76-ї річниці визволення Новограда-Волинського від нацистських окупантів запрошуємо новоград-волинців та гостей міста 03 січня 2020 року до участі у заходах:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa