Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Iнформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
27.12.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)

Докладніше...
27.12.2019

Протокол засідання конкурсної комісії Новоград-Волинської міської ради на зайняття посади директора КНП «Новоград-Волинське міськрай СМО»

Докладніше...
26.12.2019

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР трудового колективу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» на 2019–2021 роки

Докладніше...
Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня
26.12.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня 2019 року на відкритій місцевості у контрольній точці вимірів за адресою м. Новоград-Волинський вул. Н.Оржевської, 8, встановлено: середній показник - 18 мкР/годину, що не перевищує величину природнього радіаційного фону для території України (10-25 мкР/год).

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
«Успішний проект - 2009» за програмою «INTEL.Навчання для майбутнього» у місті Новограді-Волинському
30.12.2009

Педагоги міста Новограда-Волинського активно працюють над впровадженням інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виховний процес. Нещодавно міський інформаційно-методичний центр зібрав вчителів-новаторів, які мають багато цікавих ідей та прагнуть разом із своїми учнями досліджувати і змінювати на краще оточуючий світ на інноваційний конкурс-захист «Успішний проект - 2009» за програмою «INTEL®Навчання для майбутнього». Конкурс «Успішний проект» проходить у нашому місті вдруге і свідчить про високий рівень, адже у минулому році аж 3 вчителя здобули перемогу на Всеукраїнському рівні! 

Вельмиповажне журі Всеукраїнського конкурсу, до якого входили представники дирекції освітньої програм INTEL, Інституту інноваційних технологій та змісту освіти МОН України та незалежні експерти, визначили найкращим в Україні в номінації «Найкращий навчальний проект» проект Герасимчук Олени Петрівни, заступника директора ЗОШ №7, вчительки хімії з проектом "Їжа з літерою «Е»" для учнів 7, 11 класів. Найкращим проектом в номінації «Найкращий виховний проект» визнано проект Гончарук Тамари Василівні, вчительки біології колегіуму «Екологічна стежка» для учнів 5-11 класів. Ще один проект «Традиції і сучасність» для учнів 10-11 класів вчительки трудового навчання ЗОШ №3 Шишацької Катерини Станіславівниа у номінації «Найкращий навчальний проект» здобув 3 місце. 

Цей значний успіх представників галузі освіти нашого міста дозволив ІМЦ провести протягом року майстер-класи для всіх педагогів, які планують уроки (виховні заходи) проводити з використанням інформаційно-комунікаційних технологій. Саме це дозволило цього року збільшити кількість вчителів-новаторів, які використовують інформаційні технології (ІКТ) або цікавляться цими інноваційними педагогічними підходами у навчанні та вихованні школярів. На міський етап конкурсу представлено 13 проектів з 9 шкіл міста. Конкурс-представлення викликав неабияке зацікавлення. Підтримати авторів проектів зібралось стільки бажаючих, що конференц-зала ІМЦ ледве вмістила. Найактивнішими учасниками конкурсу стали представники ЗОШ №7, 9, 10 (відповідно по 3 та 2 проекти). На конкурс були представлені реалізовані протягом 2008-2009 н.р. проекти, в яких висвітлено реально втілені у життя самостійні дослідження учнів, що мотивували учнів використовувати інформаційно-комунікаційні технології. 

Власними розробками з організації проектної діяльності школярів у розв’язанні значущих у творчому плані проблем, які вимагають інтегрованих знань, дослідницького пошуку представляли вчителі:
Коптійчук (НВК) проект «У родинному колі»;
Дурицька О., Корнейчук Л.В. (ЗОШ №2) «СНІД»;
Короленко І.Ю. (ЗОШ №3) «Казки і сучасність»;
Куниця Т.М .(ЗОШ №5) «Оксиди»;
Римарчук С.В.(ЗОШ №7) «Закони Ньютона»;
Римарчук С.В. (ЗОШ №7) «Зупинимо мить…»;
Верхоланцева С. (колегіум) «Моя рідна Житомирщина»;
Рибчинська Ю.Б., (ЗОШ №6) «Шкільна газета»;
Коструб (ЗОШ №9) «Хімія і косметика»;
Шапран (ЗОШ №9) «Планета мого класу»;
Щурова Л.М., (ЗОШ №9) «Хай чистими будуть криниці душі»;
Дмитренко (ЗОШ №10) «Чи може бачити музику художник»;
Капустінська (ЗОШ №10) «Хімія і екологія». 

Крім того 2 проекти від нашого міста були подані освітній програмі Інтернет засобами.
Надані портфоліо свідчать про те, що вчителі активно застосовують у своїй діяльності проектні форми й методи управління навчально-пізнавальною діяльністю учнів. Саме проектна діяльність дає змогу переорієнтуватися на розвиток творчої особистості, перебудувати методику трансформування знань і вмінь, оволодіти технологією отримання запланованого результату і навичками проектування майбутнього навчального процесу. Така діяльність має сильний мотиваційний вплив як на учнів, так і на педагогів. Спостерігається орієнтація на особистість учителя й дитини, прагнення звільнити їх від одноманітності в суспільному бутті, сприяє істотним позитивним змінам у їх діяльності. 

Інноваційний конкурс дав можливість поділитися напрацьованим досвідом, колективно оцінити результативність впровадження інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виховному процесі та обговорити шляхи покращення роботи з впровадження сучасних педагогічних технологій. Учасники конкурсу та представники навчальних закладів міста погодилися з тим, що проблема покращення використання ІКТ у школах має вирішитися через збільшення кількості комп’ютерів у навчальних кабінетах, покращення якості доступу до Інтернет-ресурсів, підготовку вчителів та активне використання проектної організації діяльності школярів. 

У результаті конкурсу було прийнято рішення всі роботи, в яких висвітлено реально втілені у життя самостійні дослідження учнів, що мотивували їх використовувати інформаційно-комунікаційні технології для навчання та розвитку, й ті, які відповідали вимогам Всеукраїнського конкурсу, направити до дирекції освітніх програм корпорації Intel. 


Завідувач інформаційно-методичного центру
П.К. Ліневич

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Графік «гарячих ліній» на січень в міській спеціалізованій службі психологічної підтримки «Телефон Довіри» за номером 15-07, 067-771-15-07
28.12.2019

02.01.2020 – гаряча лінія «Візьми дитину у родину», відповідає, Олена Котова – заступник директора-начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (з 14:00 до 17:00);

Докладніше...
Запрошуємо на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх»
28.12.2019

Хочете весело, цікаво та незабутньо провести час? Завітайте 29 грудня о 18:00 год. на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх». Отримайте заряд позитивних емоцій на цілий рік.

Докладніше...
Запрошуємо на урочистості та концертну програму
27.12.2019

З нагоди 76-ї річниці визволення Новограда-Волинського від нацистських окупантів запрошуємо новоград-волинців та гостей міста 03 січня 2020 року до участі у заходах:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa