Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Iнформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
27.12.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)

Докладніше...
27.12.2019

Протокол засідання конкурсної комісії Новоград-Волинської міської ради на зайняття посади директора КНП «Новоград-Волинське міськрай СМО»

Докладніше...
26.12.2019

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР трудового колективу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» на 2019–2021 роки

Докладніше...
Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня
26.12.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня 2019 року на відкритій місцевості у контрольній точці вимірів за адресою м. Новоград-Волинський вул. Н.Оржевської, 8, встановлено: середній показник - 18 мкР/годину, що не перевищує величину природнього радіаційного фону для території України (10-25 мкР/год).

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Відбулася 28 сесія міської ради
22.12.2009

Формується Програма соціально-економічного розвитку на 2010 рік

Депутати міської ради заслухали заступника міського голови С.Ю. Колотова з інформацією про аналіз виконання Програми економічного і соціального розвитку міста Новограда-Волинського у 2009 році та заходи на 2010 рік. Як повідомив Сергій Юрійович головними пріоритетами економічно-соціального розвитку міста у 2009 році були: будівництво полігону твердих побутових відходів; завершення будівництва ЗОШ №8; забезпечення високоякісних і доступних медичних послуг; енергозбереження; розширення меж міста у відповідності до Генерального плану розвитку міста; покращення енергозабезпечення тощо. Частину запланованого, незважаючи на нестабільну економічну ситуацію в країні, вдалося втілити у життя, решту планується виконати наступного року. 

Характеризуючи економіку Новограда-Волинського протягом 2009 року, необхідно відмітити, що вже в останньому кварталі 2008 року фактично була зведена нанівець більшість передумов для збереження позитивної динаміки якісного розвитку економіки міста, спричинено це загальновідомим явищем, під назвою „фінансова криза“, яка фактично спрямувала розвиток вітчизняної економіки у напрямку виживання. У 2009 році продовжувались дестабілізаційні процеси у виробничо-господарській діяльності промислових підприємств міста. Темпи спаду за підсумками 10 місяців 2009 року у порівнянні з 10 міс. 2008 року становлять 25,3%. 

Попри важкі умови ведення фінансово-господарської діяльності деяким з товаровиробників періодично вдавалося покращувати результати промислового виробництва, досягнуті в минулому році, як правило, це були підприємства хімічної та деревообробної галузей промисловості. 

Сергій Колотов розповів про напрацювання кожної сфери у 2009 році та охарактеризував потреби кожної галузі на наступний рік. Серед пріоритетних завдань - будівництво водоочисних споруд, залучення інвестиції, розвиток залізничного транспорту та інші. Остаточний варіант Програми соціально-економічного розвитку Новограда-Волинського на 2010 рік депутати міської ради затвердять на наступному засіданні. Наразі кожний бажаючий може ознайомитись з Програмою у відділі економічного аналізу та планування міської ради (вул. Шевченка, 16, к.№ 12, т.5-33-96).

Школа мистецтв у Новограді-Волинському

Бурхливі емоції депутатів міської ради викликало прийняття рішення про передачу недобудованого банно-прального комбінату на вул. Левченка у розпорядження відділу культури та туризму міської ради. 

Серед варіантів, які розглядалися для використання цього приміщення були – розміщення дошкільного навчального закладу або розширення медичного коледжу. Після тривалого обговорення депутати міської ради вирішили, що найнеобхіднішим це приміщення є для установ культури, оскільки музична та художня дитячі школи давно потребують ремонту, є аварійними та вимагають поліпшення умов для навчання дітей.

Доповнено перелік видів підприємницької діяльності

Депутатами міської ради затверджено регуляторний акт „Про встановлення ставок єдиного податку для фізичних осіб, які здійснюють підприємницьку діяльність на умовах спрощеної системи оподаткування“. Відтепер у переліку видів підприємницької діяльності є пункт „Виробництво та реалізація паперової продукції“. Встановлено ставку єдиного податку фізичній особі-підприємцю, який здійснює свою діяльність на спрощеній системі оподаткування і займається цією діяльністю у розмірі 200 грн.

Депутати міської ради готуються до звітів

Згідно рішення міської ради від 17.12.09 № 601 у лютому-березні 2010 року будуть проведені звіти депутатів міської ради п’ятого скликання перед виборцями багатомандатного Новоград-Волинського міського виборчого округу. Звіти проходитимуть на відкритих зборах, конференціях чи пленумах певних політичних сил, у місцях, які будуть визначені фракцією. Обранці громади поінформують новоград-волинців про виконання прийнятих програм розвитку міста, рішень міської ради та доручень виборців.

Затверджено план діяльності Новоград - Волинської міської ради та її виконавчого комітету з підготовки проектів регуляторних актів на 2010 рік

Згідно рішення міської ради від 17.12.09 № 592 затверджено 14 проектів нормативно-правових актів, які будуть розглянуті депутатами міської ради та членами виконавчого комітету впродовж 2010 року. Рішення стосуються пасажирських перевезень, встановлення ставок єдиного податку для фізичних осіб, які здійснюють підприємницьку діяльність на умовах спрощеної системи оподаткування, тарифів на вивезення твердих побутових відходів та централізоване опалення, обслуговування побудинкових лічильників на водопостачання та теплову енергію в житлових будинках та інші.
Всього депутатами міської ради прийнято 28 рішень. Зокрема затверджені статути комунального підприємства „Редакція Новоград-Волинського міського радіомовлення“, поліклініки первинної медико-санітарної допомоги населенню міста, внесено зміни до статуту підприємства Новоград-Волинської центральної міськрайонної аптеки № 217, розглянуто ряд земельних та будівельних питань тощо. 


Відділ інформації та
зв’язків з громадськістю міської ради

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Графік «гарячих ліній» на січень в міській спеціалізованій службі психологічної підтримки «Телефон Довіри» за номером 15-07, 067-771-15-07
28.12.2019

02.01.2020 – гаряча лінія «Візьми дитину у родину», відповідає, Олена Котова – заступник директора-начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (з 14:00 до 17:00);

Докладніше...
Запрошуємо на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх»
28.12.2019

Хочете весело, цікаво та незабутньо провести час? Завітайте 29 грудня о 18:00 год. на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх». Отримайте заряд позитивних емоцій на цілий рік.

Докладніше...
Запрошуємо на урочистості та концертну програму
27.12.2019

З нагоди 76-ї річниці визволення Новограда-Волинського від нацистських окупантів запрошуємо новоград-волинців та гостей міста 03 січня 2020 року до участі у заходах:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa