Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Iнформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
27.12.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)

Докладніше...
27.12.2019

Протокол засідання конкурсної комісії Новоград-Волинської міської ради на зайняття посади директора КНП «Новоград-Волинське міськрай СМО»

Докладніше...
26.12.2019

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР трудового колективу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» на 2019–2021 роки

Докладніше...
Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня
26.12.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня 2019 року на відкритій місцевості у контрольній точці вимірів за адресою м. Новоград-Волинський вул. Н.Оржевської, 8, встановлено: середній показник - 18 мкР/годину, що не перевищує величину природнього радіаційного фону для території України (10-25 мкР/год).

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Наш проект – один з найкращих в Україні
17.12.2009

Попри активізацію зусиль держави щодо поліпшення становища підроста­ючого покоління, створення умов для його гармонійного розвитку в країні щорічно збільшується кількість дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківсько­го піклування. Зокрема, у Житомирській області таких дітей у 2006 році було 876, у 2007 - 908, у 2008 - 897, у 2009 році за станом на 1 листопада - 571 дити­на. Державні показники теж вражають: рік - 3543 дитини-сироти та дітей, позбавлених батьківського піклування;  рік - 3842 дитини, 2008 рік – 3947 дітей цього статусу.

Складні життєві ситуації, у яких пе­ребувають діти, їхні зламані долі спону­кали державу кардинально змінити по­літику щодо прав дітей, прийняти низку законодавчих актів, які регулюють по­рядок створення нових сімейних форм утримання і виховання дітей, позбав­лених батьківського піклування, а саме - прийомну сім'ю. Таких сімей у нашому місті вже шість, де виховують 8 дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклу­вання. Це не багато, але 8 хлопчиків та дівчаток отримали любов, ласку, увагу, родинне тепло і затишок.       

Держава не лише фінансує, а й контролює утримання і виховання дитини у вигля­ді соціально­го супрово­ду. Зокрема, в міському цен­трі соціаль­них служб для сім'ї, дітей та молоді супро­від прийом­них сімей здій­снює головний спеціаліст О. М. Котова, котра надає практичну со­ціальну допо­могу, виступає посередником між батьками і державними структура­ми, покликаними вирішувати питання життєзабезпечення сім'ї.

Враховуючи спектр питань, що вини­кають під час функціонування такої сім'ї, щоб налагодити співпрацю усіх служб щодо вирішення проблемних питань жит­тя та розвитку прийомної дитини, в серпні на базі центру відкрито клуб для прийом­них сімей «Родоцвіт». Клуб надає можли­вість прийомним сім'ям отримувати якіс­ний комплекс соціальних послуг.

Саме така мета стала поштовхом для створення соціального проекту «Клуб для прийомних сімей 
«Родоцвіт», який вийшов у фінал II всеукраїнського конкурсу соціальних проектів і 7 груд­ня 2009 р. був гідно представлений у м. Київ на виставці-фестивалі, що прохо­див під безпосереднім патронатом Мі­ністерства у справах сім’ї , молоді і спор­ту. З 200 проектів відібрали 60 найкра­щих, які стали прикрасою фестивалю і реалізаторами загальнодержавних та інших соціальних програм.

Серед високоповажних осіб, які завітали на фестиваль, були міністр у справах сім’ї, молоді та спорту Ю.О. Павленко, директор Державної соці­альної служби Н. Л. Лук'янова та інші.

Не обійшов увагою фестиваль і міський голова М. П. Боровець, який був на презентації соціальних проектів, що приємно вразило навіть самого мі­ністра. У зверненні до присутніх, пред­ставників ЗМІ Юрій Олексійович подя­кував Миколі Петровичу за небайдужість до соціальної роботи як одного з пріоритетних напрямків роботи місце­вої влади через надання соціальної до­помоги людям у різних умовах життя.
 
Н.Борис, директор міського центру
соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Графік «гарячих ліній» на січень в міській спеціалізованій службі психологічної підтримки «Телефон Довіри» за номером 15-07, 067-771-15-07
28.12.2019

02.01.2020 – гаряча лінія «Візьми дитину у родину», відповідає, Олена Котова – заступник директора-начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (з 14:00 до 17:00);

Докладніше...
Запрошуємо на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх»
28.12.2019

Хочете весело, цікаво та незабутньо провести час? Завітайте 29 грудня о 18:00 год. на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх». Отримайте заряд позитивних емоцій на цілий рік.

Докладніше...
Запрошуємо на урочистості та концертну програму
27.12.2019

З нагоди 76-ї річниці визволення Новограда-Волинського від нацистських окупантів запрошуємо новоград-волинців та гостей міста 03 січня 2020 року до участі у заходах:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa