Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Iнформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
27.12.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)

Докладніше...
27.12.2019

Протокол засідання конкурсної комісії Новоград-Волинської міської ради на зайняття посади директора КНП «Новоград-Волинське міськрай СМО»

Докладніше...
26.12.2019

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР трудового колективу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» на 2019–2021 роки

Докладніше...
Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня
26.12.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня 2019 року на відкритій місцевості у контрольній точці вимірів за адресою м. Новоград-Волинський вул. Н.Оржевської, 8, встановлено: середній показник - 18 мкР/годину, що не перевищує величину природнього радіаційного фону для території України (10-25 мкР/год).

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
На черговому засіданні виконавчого комітету міської ради
11.12.2009

Аналізується Програма економічного і соціального розвитку міста за 2009 рік та планується на 2010 рік

Головним питанням на черговому засіданні виконавчого комітету був розгляд виконання Програми соціально-економічного розвитку міста за 2009 рік та планування її на наступний. Із вступним словом до присутніх звернувся міський голова М.П.Боровець. Микола Петрович звернув увагу на те, що в наступному році будуть фінансові труднощі та недофінансування з боку держави у всіх галузях, але поряд з тим затримок у виплаті заробітних плат не буде. Для цього будуть прикладатися всі зусилля з боку міської влади. Перед членами виконавчого комітету виступив заступник міського голови С.Ю. Колотов, який доповів про виконання Програми у 2009 році, причини невиконання деяких поставлених завдань та плани на наступний рік. Серед головних пріоритетів будівельної галузі у минулому році було будівництво полігону для захоронення твердих побутових відходів, будівництво житла та ЗОШ №8. Основним проблемним питанням є те, що у 2009 році обсяг промислового виробництва скоротився на 25%. Також є значні проблеми із забезпеченням міста електроенергією, на сьогодні воно майже найгірше в області. 

Враховуючи недоопрацювання минулого року та нові проблемні питання формувалася програма розвитку міста на 2010 рік. Серед основних завдань є пошук інвестора для будівництва сміттєпереробного заводу, будівництво нових водоочисних споруд, створення єдиного універсаму надання адміністративних послуг тощо. На думку членів виконавчого комітету плани на 2010 рік є дещо завищеними, навряд чи вдасться здійснити їх реалізацію через недостатнє фінансування. Наразі для детальнішого обговорення Програми соціально-економічного розвитку міста на 2010 рік проходять громадські слухання у всіх галузям життєзабезпечення міста. Всі зацікавлені громадяни можуть подавати свої пропозиції та брати участь в обговоренні. Остаточний варіант Програми соціально-економічного розвитку міста на 2010 рік буде затверджений депутатами міської ради на пленарному засіданні міської ради, яке проходитиме 17 грудня 2009 року.

Міський центр зайнятості готовий до працевлаштування громадян, які потребують соціального захисту

Членами виконавчого комітету затверджено рішення № 425 „Про працевлаштування у 2010 році окремих категорій громадян, які потребують соціального захисту“. Ним встановлено нормативи робочих місць на підприємствам, установам та організаціям для працевлаштування громадян, які потребують соціального захисту. Керівники підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності у десятиденний термін з дня одержання завдання повинні забронювати робочі місця за професіями, що не потребують спеціальної підготовки та з робітничих професій низьких розрядів для працевлаштування громадян, які потребують соціального захисту і не здатні на рівних конкурувати на ринку праці. Про це у письмовій формі потрібно інформувати міський центр зайнятості. Приймати на заброньовані робочі місця громадян можна буде лише в разі наявності письмового направлення центру зайнятості. Наразі заброньовано по 1 робочому місцю на МПТВП "Райдуга" Філія "Новоград-Волинська ДЕД" ТОВ "Новофарм-Біосинтез", КП "Новоград-Волинськтеплокомуненерго", АТЗТ ВКФ "Леся", ПП "Меблева фабрика "Мирт" та ТОВ ВО "Техна".

Легалізовано міську Асоціацію інвалідів

Рішенням виконавчого комітету легалізовано шляхом реєстрації спілку об’єднань громадян „Новоград-Волинська міська Асоціація інвалідів“. Засновником Асоціації є міська громадська організація спілки ветеранів афганської війни, міська організація ветеранів, територіальна первинна організація Українського товариства сліпих. Представники громади об’єдналися задля досягнення спільних цілей, допомоги у проходженні реабілітації, підтримки один одного тощо. Наразі у міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді для людей із обмеженими фізичними можливостями облаштований тренажерний зал, проводяться ігри, бесіди тощо.

В разі не прибирання прилеглої території торгівельні місця будуть ліквідовуватися

До розгляду членам виконавчого комітету було представлене рішення про скаргу двох жительок міста на постанову адміністративної комісії виконавчого комітету міської ради. Маючи у власності торгівельні точки, громадянки не вважають за необхідне піклуватися про прибирання прилеглої території. На неодноразові звернення про наведення порядку від представників інспекції благоустрою міста ніякої реакції не послідувало. Після накладення на них адміністративною комісією штрафу у розмірі 51 грн., жінки звернулися до виконавчого комітету для оскарження постанови, хоча прибрати територію так і не спромоглися. Члени виконавчого комітету вирішили залишити постанову адмінкомісії без змін, а в разі подальшого не прибирання території та невиконання приписів інспекції благоустрою міста будуть вживатися міри щодо закриття торгівельних точок.

Окрім цих рішень члени виконавчого комітету розглянули питання безкоштовного харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів, які цього потребують, про майно комунальної власності територіальної громади міста, виділення коштів на газифікацію, надання разової грошової допомоги та інші. 


Відділ інформації та
зв’язків з громадськістю міської ради

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Графік «гарячих ліній» на січень в міській спеціалізованій службі психологічної підтримки «Телефон Довіри» за номером 15-07, 067-771-15-07
28.12.2019

02.01.2020 – гаряча лінія «Візьми дитину у родину», відповідає, Олена Котова – заступник директора-начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (з 14:00 до 17:00);

Докладніше...
Запрошуємо на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх»
28.12.2019

Хочете весело, цікаво та незабутньо провести час? Завітайте 29 грудня о 18:00 год. на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх». Отримайте заряд позитивних емоцій на цілий рік.

Докладніше...
Запрошуємо на урочистості та концертну програму
27.12.2019

З нагоди 76-ї річниці визволення Новограда-Волинського від нацистських окупантів запрошуємо новоград-волинців та гостей міста 03 січня 2020 року до участі у заходах:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa