Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Iнформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
27.12.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)

Докладніше...
27.12.2019

Протокол засідання конкурсної комісії Новоград-Волинської міської ради на зайняття посади директора КНП «Новоград-Волинське міськрай СМО»

Докладніше...
26.12.2019

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР трудового колективу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» на 2019–2021 роки

Докладніше...
Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня
26.12.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня 2019 року на відкритій місцевості у контрольній точці вимірів за адресою м. Новоград-Волинський вул. Н.Оржевської, 8, встановлено: середній показник - 18 мкР/годину, що не перевищує величину природнього радіаційного фону для території України (10-25 мкР/год).

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Муніципальна програма врядування та сталого розвитку, що впроваджується Програмою розвитку ООН звітує за першу п’ятирічку роботи на Україні
09.12.2009

1-2 грудня в м. Ялта відбулося річне засідання Національного форуму міст-партнерів Муніципальної програми врядування та сталого розвитку, що впроваджується Програмою Розвитку ООН (ПРООН/МПВСР). На засіданні круглого столу були присутні Заступниця Постійного представника ПРООН в Україні Йоанна Казана-Вишньовецька, Старший програмний менеджер ПРООН Оксана Реміга, Менеджер проекту ПРООН/МПВСР Ірина Скалій, Перший секретар Посольства Канади в Україні Шеррі Грівз, Національний програмний менеджер Швейцарської агенції розвитку та співробітництва Олена Литвиненко, представники Міністерства житлово-комунального господарства України та Міністерства регіонального розвитку та будівництва України, міські голови на муніципальні координатори міст-партнерів програми. Від міста Новограда-Волинського участь у заході прийняли міський голова Микола Боровець та муніципальний координатор ПРООН/МПВСР Ірина Гудзь.


Основною метою Проекту є розбудова спроможності місцевих громад та муніципалітетів брати участь в процесі прийняття рішень та використовувати цю спроможність для багатосторонньої співпраці та заходів, спрямованих на зміцнення місцевого соціально-економічного та екологічного врядування для сталого розвитку. Задля цього, Проект використовує механізм соціальної мобілізації та сприяє зміцненню процесу децентралізації.

МПВСР працює в 23 містах та 5 селищах з 12 областей України. Програма співпрацює з міськими радами; Комітетом Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування; Міністерством з питань житлово-комунального господарства України; Міністерством регіонального розвитку та будівництва України. Серед вищих навчальних закладів партнерами є Академія муніципального управління України, Національний університет водного господарства та природокористування в м. Рівне, Інститут хімічних технологій Східноукраїнського національного університету імені В. І. Даля в м. Рубіжне.


Двосторонніми донорами є Канадська агенція міжнародного розвитку (CIDA) та Швейцарська агенція розвитку та співробітництва (SDC), Посольство Королівства Норвегії підтримують підпроекти в рамках Програми для посилення спільного врядування та розвитку в містах України.

Під час роботи круглого столу було охарактеризовано основні досягнення Програми та визначено плани на майбутнє.

За час функціонування Програми на території України у сфері інституційного розвитку створено 447 організацій громад, що об’єднують 47750 членів; мобілізовано 222 школи та дитячих садочків для створення 11 мереж навчальних закладів; створено 6 мереж громадських організацій для планування та впровадження ініціатив на рівні міст.

Від початку діяльності Проекту до жовтня 2009 року підтримано 225 громадських проектів, вигодонабувачами яких стало близько 117 тисяч громадян. Загальна вартість проектів сягнула 25,2 млн. грн. Проведено 301 навчальних заходів для представників місцевих громад та посадовців, що принесли користь 7777 учасникам.

Для підтримки реформи законодавства і політики у сфері місцевого самоврядування, за підтримки МПВСР було розроблено та представлено до Верховної Ради України Проект Закону «Про внесення змін та доповнень до Закону України «Про органи самоорганізації населення». На місцевому рівні, 6 міст провадили підхід за участі громад через ухвалення різноманітних нормативних актів.

За словами Менеджера Проекту Ірини Скалій, зростатимуть зусилля на державному рівні щодо законодавчої роботи; надалі посилюватиметься управління політикою та знаннями; буде продовжено роботу з існуючими громадами. Буде зроблено наголос на розвиток потенціалу та консолідації поточних зусиль. Посилення впливу громади стане першочерговою метою Програми. Пріоритетними галузями підтримки будуть базові людські потреби. Також відповідний наголос щодо синергії з іншими проектами задля досягнення максимальних результатів.

Пріоритетами є енергія та довкілля: зменшення негативного впливу на навколишнє середовище через енергоефективність та покращення екологічних умов у цільових громадах. Також важливим напрямком є покращення здоров'я мешканців шляхом забезпечення холодного/гарячого водопостачання; водовідведення; реконструкцій каналізаційних систем; розміщення пунктів охорони здоров’я; побудову спортивних майданчиків; проведення заходів із запобігання ВІЛ/СНІДу; сприяння гендерній рівності.

Продовжиться розвиток інституційного потенціалу міст-партнерів; навчання державних службовців та представників органів місцевого самоврядування; підтримка міжміських ініціатив.

Досвід та знання міст-партнерів використовуватиметься для напрацювання відповідного законодавства. Буде продовжено запровадження правових форм участі громадськості у місцевому розвитку та уповноваження мешканців громад до експлуатації та обслуговування спільного майна. Міський голова Микола Боровець надав змістовну доповідь щодо впровадження програми реформування житлово-комунального господарства шляхом створення ОСББ, залучення громади до прийняття рішень. Наголосив, що досвід співпраці з ПРООН/МПВСР є дуже цінним для Новограда-Волинського, тому що він не лише дозволив впровадити двадцять проектів громад, провести більше тридцяти заходів з інституційного розвитку громад, надав можливість налагодити тісні зв’язки з містами-партнерами. Участь в Проекті дозволила вивчити міжнародний досвід впровадження партисапативного підходу у розв’язанні стратегічно важливих проблем громад, покращити поінформованість громади в цілому, розширити співпрацю з міжнародними агенціями щодо розбудови інституційного потенціалу міста.

Також міський голова наголосив на важливості залучення до тісної співпраці відповідних Міністерств, активізації роботи щодо поширення найкращих практик міст-партнерів на національному рівні з метою покращення муніципального управління.

За вагомий внесок у розбудову міста Новограда-Волинського міський голова Микола Боровець нагородив Заступницю Постійного представника ПРООН в Україні Йоанну Казану-Вишньовецьку найвищою нагородою нашого міста – орденом „Звягель“. Почесними грамотами Новоград-Волинської міської ради було нагороджено Менеджера проекту ПРООН/МПВСР Ірину Скалій та спеціаліста з питань врядування та сталого розвитку ПРООН/МПВСР Олену Урсу.

Відділ підтримки муніципальних
ініціатив та інвестицій міської ради

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Графік «гарячих ліній» на січень в міській спеціалізованій службі психологічної підтримки «Телефон Довіри» за номером 15-07, 067-771-15-07
28.12.2019

02.01.2020 – гаряча лінія «Візьми дитину у родину», відповідає, Олена Котова – заступник директора-начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (з 14:00 до 17:00);

Докладніше...
Запрошуємо на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх»
28.12.2019

Хочете весело, цікаво та незабутньо провести час? Завітайте 29 грудня о 18:00 год. на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх». Отримайте заряд позитивних емоцій на цілий рік.

Докладніше...
Запрошуємо на урочистості та концертну програму
27.12.2019

З нагоди 76-ї річниці визволення Новограда-Волинського від нацистських окупантів запрошуємо новоград-волинців та гостей міста 03 січня 2020 року до участі у заходах:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa