Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
17.09.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради

Докладніше...
17.09.2019

Оновлено номера телефонів КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМООновлено номера телефонів КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО»

 
Докладніше...
16.09.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Відділ культури і туризму Новоград-Волинської міської ради (Надання спеціальної освіти школами естетичного виховання (музичними, художніми, хореографічними, театральними, хоровими, мистецькими)

 

Докладніше...
16.09.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Відділ культури і туризму Новоград-Волинської міської ради (Інші заходи в галузі культури і мистецтва)

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
27 сесія міської ради завершила свою роботу
06.11.2009

Епідемічна ситуація в місті контрольована

Пленарне  засідання розпочалося з аналізу епідемічної ситуації  в місті за останній тиждень. Депутати міської ради заслухали повідомлення керівників райСЕС, міськрай ТМО, ЦРА №217 (Л.М. Прохор, В.М. Борис, Т.Р. Сахненко) та голову міської надзвичайної протиепідемічної комісії В.С. Титяневич про роботу в умовах зростання захворювання на гострі респіраторні інфекції та гри.

Прийнято рішення про виділення  додаткових 100 тис. з міського бюджету на придбання апарату для вентиляції легенів, ліків для стаціонарних відділень лікарні та паливно-мастильних матеріалів для машин швидкої допомоги. Занепокоєння влади та депутатів міської,  обласної ради (Ющенко О.М., Вітренко В.В.) викликало масове підвищення цін на лимони, часник, цибулю, необхідні для профілактики ГРВІ. Виходить за приказкою «Кому-війна, а кому мати-рідна». Тобто ряд підприємців не хочуть втратити шанс заробити на чужому здоровї.  Але така ситуація, на жаль, на всій території України. Відповідні адекватні міри мають вживатися до торгівельної галузі в масштабах усієї держави.

 
Прийнято нову Програму реформування ЖКГ

Засідання міської ради пройшло досить оперативно. Адже всі рішення вже обговорювалися депутатами на постійних комісіях.

Після інформації заступника міського голови В.О. Леня, попереднього обговорення з громадськістю прийнята нова міська Програма реформування і розвитку житлово-комунального господарства Новограда-Волинського на 2010-2014 роки. Основні розділи цього документу стосуються ремонту доріг (особливо у відділених районах міста), благоустрою вулиць, тротуарів, зон відпочинку та їх освітлення, очистки русел річок. Програма передбачає реконструкцію водоканалізаційних мереж, котелень, запровадження енергозберігаючих технологій, розробку низки нормативно-правових документів для забезпечення її виконання.

Реформування системи охорони здоровя продовжується

Ще одним кроком у реалізації міської Програми розвитку системи охорони здоровя населення міста на 2007 – 2011 роки стало затвердження міською радою Статуту міськрай ТМО у новій редакції. Цей документ, представлений головним лікарем Василем Борисом, передбачає надання послуг закладами I ланки – Поліклініки для надання первинної медико-санітарної допомоги міському населенню та II ланки – міськрай ТМО в складі Станції швидкої допомоги, діагностичного, стаціонарних відділень лікарні, де надаватиметься спеціальна медична допомога жителям міста та району. Відповідно до цього буде і фінансування I ланки медичних закладів з міського бюджету, II ланки – наполовину із районом. Ефективність використання коштів контролюватиме спеціально створена Наглядова рада з числа представників громад міста, району та лікарів.


До уваги підприємців

Рішенням міської ради затверджено ставки єдиного податку в розмірі 200 грн. на місяць фізичним особам – підприємцям, які здійснюють свою діяльність на спрощенній системі оподаткування і займаються такими видами підприємницької діяльності як «посередництво в торгівлі с/г сировиною, живими тваринами, текстильною сировиною та напівфабрикатами, а також «лісництвом та лісоторгівлею».

Враховуючи аналіз регуляторного впливу пропонованого проекту рішення, заяви приватних підприємців і пропозиції постійної комісії міської ради з питань промислової політики, транспорту, зв’язку, підприємництва та інвестиційної діяльності, міська рада пропонує своїм рішенням встановити ставку єдиного податку фізичним особам-підприємцям, які здійснюють свою діяльність на спрощенній системі оподаткування і займаються виробництвом та реалізацією паперової продукції в розмірі 200 грн.  Саме це рішення виноситься на обговорення громадськості міста протягом місяця. Свої зауваження та пропозиції надавати розробнику рішення – відділу підприємницької діяльності міської ради (вул. Шевченка, 16, каб№11, тел. 5-31-35.

Затверджено список народних засідателів

На подання голови місцевого Новоград-Волинського міськрайонного суду Житомирської області Гичка М.Г. міська рада затвердила список народних засідателів до якого увійшли: контролер КП „Новоград-Волинськтеплокомуненерго" Чесак Т.Г.,  директор краєзнавчого музею  Жовтюк О.М., консультант виконкому „Наша Україна" Соколюк В.В., заступник директора ТОВ „Новофарм-Біосинтез" Карпінська О.А, юрисконсульт ТОВ „Новофарм-Біосинтез" Корзун Л.П., ентомолог Новоград-Волинської санепідемстації Пасічник С. А., головний бухгалтер МУВГ Гуменюк К.Д., апаратчик КП „Новоград-Волинсьтеплокомуненерго" Прищепа А. Д.,   заступник начальника відділу Держкомзему у м. Новограді-Волинському Дем’яненко Н.Б., начальник служби у справах дітей міської ради Місюра Л.А., головний спеціаліст, юрист-консультант управління праці і соціального захисту населення міської ради Правило В.В., керуючий справами виконавчого комітету  міської ради Янчук В.С., начальник юридичного відділу міської ради Анциборенко Н.М., бухгалтер ВАТ „Новоград-Волинський м'ясокомбінат" Гуцалюк Р. Г., майстер ВАТ „Новоград-Волинський м'ясокомбінат" Пашкевич С.С., пенсіонерка Кальченко Г.В., інженер з організації та нормування праці ЦПЗ №4 Трофименко Л.В.

 

Про нагородження орденом  «Звягель»

Міська рада прийняла рішення про нагородження відзнакою  м. Новограда-Волинського орден «Звягель» В.П.Трофимця – ветерана праці, голову наглядової ради ВАТ «Новоград-Волинськсільмаш» за багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у соціально-економічний розвиток міста, активну участь у житті  міської територіальної громади та з нагоди 70-річчя від дня народження.


Кадрові рішення

У зв’язку із скороченням працівника в управлінні праці та соціального захисту населення міська рада своїм рішенням поклала додаткові функції на відділ з питань надзвичайної ситуації та мобілізаційної роботи. Зокрема, забезпечення в межах своїх повноважень дотримання законодавства про охорону праці та впровадження державної політики в цій галузі. Відповідним рішенням міської ради до штату управління ЖКГ та КВ міської ради введено посаду спеціаліста-еколога.

 
Відділ інформації та зв’язків з
 громадськістю міської ради

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Оберіть 5 проектів, які у 2020 році отримають можливість бути реалізованими коштом міського бюджету на загальну суму 500 тис. грн.
17.09.2019

На розгляд мешканців Новоград-Волинської міської ОТГ пропонується 22 проекти, які пройшли погодження представниками виконавчих органів влади, членів робочої групи з питань організації та координації впровадження і реалізації бюджету участі в місті Новограді-Волинському, не перевищили кошторис (100 тис. грн.) та є допущеними до голосування. 

Докладніше...
ІРЦ приймає електронні звернення від батьків
17.09.2019

В зв’язку з переходом комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» міської ради до роботи в єдиній автоматизованій системі «ІРЦ», повідомляємо, що батьки або законні представники дитини за допомогою порталу інклюзивної освіти мають змогу: 

Докладніше...
Конкурс з вибору виконавця робіт з розробки проекту ландшафтного дизайну земельної ділянки
17.09.2019

Новоград-Волинська міська рада оголошує про проведення конкурсу з вибору виконавця робіт з розробки проекту ландшафтного дизайну земельної ділянки для створення об’єкту - міський сквер відпочинку.

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa