Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Iнформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
27.12.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)

Докладніше...
27.12.2019

Протокол засідання конкурсної комісії Новоград-Волинської міської ради на зайняття посади директора КНП «Новоград-Волинське міськрай СМО»

Докладніше...
26.12.2019

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР трудового колективу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» на 2019–2021 роки

Докладніше...
Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня
26.12.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня 2019 року на відкритій місцевості у контрольній точці вимірів за адресою м. Новоград-Волинський вул. Н.Оржевської, 8, встановлено: середній показник - 18 мкР/годину, що не перевищує величину природнього радіаційного фону для території України (10-25 мкР/год).

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Забезпечення міста електроенергією має бути безпечним
30.10.2009

Неможливо уявити сучасне життя без світла, побутових приладів, що гарантує людям комфортне життя. Стан безперебійного забезпечення міста електроенергією став основною темою для обговорення на черговому засіданні виконавчого комітету міської ради, яке відбулось 28 жовтня.

Начальник Новоград-Волинського району електромереж ВАТ „Енергопостачальна компанія „Житомиробленерго“ Михайло Цяпенко поінформував присутніх про те, що підприємство виконує свої зобов’язання перед більш як 20 тис. споживачів. Електрозабезпечення та контроль за станом мереж здійснюють 160 працівників. На добу місто споживає 350-400 тис. кВт/год електроенергії та відповідно 8-10 млн кВт/год – на місяць в залежності від пори року. Споживачі, яких обслуговує РЕМ відносяться до І-ІІІ категорії, що гарантує певний рівень забезпечення. Майже половина з них – населення.

В останні роки значно зросло енергоозброєння споживачів - при нормі 1,7 кВт/год наразі воно сягає 3 кВт/год. Це веде до перезавантаження електромереж, прокладених в основному в 60-80 роках та, як наслідок, до – аварійних ситуацій. Щоб запобігти цьому підприємство за останній час оновило свої мережі у мікрорайонах „Зелені“, „Олімпійський“, на вул. Леваневського та інших. Протягом 2 років підприємство, практично єдине в області, активно працює над заміною старих електро проводів на сучасні - кабельні. Серйозною проблемою для міста є брак потужностей, що не дає можливості будувати нові промислові об’єкти. Для розвитку матеріальної бази електропостачання необхідні міліонні фінансові інвестиції. І без державної допомоги тут просто не обійтися. Наразі поки що під’єднання до електромереж та створення нових, особливо в місцях житлового будівництва (вул. Ушакова, район об’їзної) відбувається за рахунок коштів самих споживачів. Користуючись нагодою Михайло Петрович дав роз’яснення щодо порядку переведення на індивідуальне електроопалення у багатоквартирних будинках. Вимога одна – перехід можливий лише всім будинком і при умові переобладнання електромереж на більш потужні.

Члени виконавчого комітету, присутні керівники комунальних підприємств піднімали перед підприємством РЕМ такі актуальні проблеми, як необхідність жорсткого контролю за доступом до трансформаторних підстанцій, підключення приватних підприємців до електромереж, що є на балансі ОСББ, роботи контролерів РЕМ та порядку оплати за електроенергію.

У прийнятому виконавчим комітетом міської ради рішенні РЕМ рекомендовано: посилити відповідальність працівників диспетчерської служби підприємства за своєчасність інформування споживачів, райуправління МНС, виконавчих органів міської ради про пошкодження в мереах та планові відключення споживачів від електричної мережі міста; скоротити терміни розгляду звернень споживачів на перебої з електропостачання; погоджувати з виконавчими органами міської ради пропозиції до ВАТ „Енергопостачальна компанія „Житомиробленерго“ щодо реконструкції або капітального ремонту основних засобів Новоград-Волинського РЕМ. Управління ЖКГ та КВ міської ради найближчим часом звернеться до керівництва ВАТ „Енергопостачальна компанія „Житомиробленерго“ щодо збільшення асигнувань на капітальний ремонт та реконструкцію основних засобів РЕМ на 2010-2014 роки, а також щодо спрощення процедури та зменшення вартості послуг з отримання дозволу на підключення до існуючих мереж електропостачання. Міський голова Микола Боровець запропонував комісійно перевірити рівень завантаження внутрібудинкових електромереж на предмет їх безпечності. Перспективи розвитку електропостачання міста на найближчі 5 років мають бути передбачені міською комплексною Програмою, розробити яку повинні міська рада спільно із підприємством – постачальником.

Всього на засіданні виконавчого комітету міської ради прийнято 18 рішень. Зокрема затверджено Концепцію з оптимізації надання адміністративних послуг у виконавчих органах міської ради та органах державної влади міста. Основні її цілі – побудова ефективної системи надання та підвищення якості послуг, що надають населенню органи виконавчої влади, підвищення прозорості у їх діяльності, створення Центру надання адмінпослуг у місті та підвищення рівня задоволеності якістю замовників цих послуг.

З метою впорядкування відносин між виробничим управлінням водопровідно-каналізаційного господарства та перевізниками усіх форм власності, що надають послуги з вивезення рідких відходів замовникам таких послуг, враховуючи експертний висновок, виконавчий комітет міської ради своїм рішенням №386 від 28.10.09 встановив місце скиду рідких стоків - зливову станцію на вул. Олейникова, 49 в районі головної каналізаційної станції (ГКНС). Рішення зобов’язує цих перевізників до 09.11.09 укласти договори з водоканалом про прийом рідких відходів. Наявність договору є обов’язковою умовою для проходження технічного огляду асенізаційного транспортного засобу. Перевізники також повинні дотримуватися маршруту проїзду до зливової станції вулицями Леваневського, Герцена, Олейникова, ГКНС і не допускати скидів рідких відходів в систему зливової каналізації, дренажні системи, місцеві водойми, рівчаки, річки, лісосмуги, пустирі. Новоград-Волинському відділенню державної автомобільної інспекції (Павлюк О.О.) при проходженні технічного огляду асенізаційного транспорту обов’язково перевіряти наявність договору з ВУВКГ на прийом рідких відходів.

Згідно даного рішення Екологічна інспекція, районна санітарно-епідеміологічна станція, Новоград-Волинське відділення державної автомобільної інспекції, виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства повинні посилити контроль за роботою перевізників рідких відходів та у разі порушення ними вимог природоохоронного законодавства та цього рішення вживати до них заходів, передбачених чинним законодавством України.

Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Графік «гарячих ліній» на січень в міській спеціалізованій службі психологічної підтримки «Телефон Довіри» за номером 15-07, 067-771-15-07
28.12.2019

02.01.2020 – гаряча лінія «Візьми дитину у родину», відповідає, Олена Котова – заступник директора-начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (з 14:00 до 17:00);

Докладніше...
Запрошуємо на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх»
28.12.2019

Хочете весело, цікаво та незабутньо провести час? Завітайте 29 грудня о 18:00 год. на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх». Отримайте заряд позитивних емоцій на цілий рік.

Докладніше...
Запрошуємо на урочистості та концертну програму
27.12.2019

З нагоди 76-ї річниці визволення Новограда-Волинського від нацистських окупантів запрошуємо новоград-волинців та гостей міста 03 січня 2020 року до участі у заходах:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa