Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
Відповідь народного депутата України Костюк Д. С. на звернення депутатів Новоград-Волинської міської ради
20.09.2019

На адресу секретаря Новоград-Волинської міської ради Остапчука В. І. надійшов лист від народного депутата України Костюк Д. С. у відповідь на звернення депутатів Новоград-Волинської міської ради стосовно встановлення на станції «Новоград- Волинський-1» зупинки швидкісних потягів, наступного змісту: 

Докладніше...
18.09.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 16.09.2019 року

Докладніше...
17.09.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради

Докладніше...
17.09.2019

Оновлено номера телефонів КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМООновлено номера телефонів КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО»

 
Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Роз’яснення Управління Пенсійного фонду в м. Новограді-Волинському щодо порядку нарахування надбавок та підвищень до пенсій ветеранам війни
29.10.2009

Управління Пенсійного фонду в м.Новограді-Волинському роз’яснює порядок нарахування надбавок та підвищень до пенсій ветеранам війни:

Визначення особи ветераном війни передбачено Законом України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» (діє з 01.01.1994р.), що підтверджується відповідним посвідченням ветерана війни, яке видається органами праці та соціального захисту населення.

В залежності від категорії ветерана війни зазначеним Законом передбачені підвищення до пенсії, розмір яких визначається у % від прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність. У разі зміни розміру прожиткового мінімуму переглядається і розмір підвищення. З 01.10.2008 р. зазначений прожитковий мінімум становить 498 грн.

Інвалідам війни пенсії підвищуються в таких розмірах: інвалідам 1 групи на 50% від прожиткового мінімуму (249 грн.), 2 групи – 40% від прожиткового мінімуму (199,20 грн.), 3 групи – 30% від прожиткового мінімуму (149,40 грн.).

Учасникам бойових дій пенсії підвищуються на 25% від прожиткового мінімуму (124,50 грн.).

Крім цього до пенсії встановлюється цільова грошова допомога: Інвалідам війни 1 групи – 70 грн., інвалідам війни 2 і 3 груп – 50 грн., учасникам бойових дій – 40 грн.

Постановою Кабінету Міністрів України від 16.07.08. №654 «Про підвищення рівня пенсійного забезпечення громадян» з 01.09.2008 р. встановлено, що у разі, коли щомісячний розмір пенсійної виплати (з урахуванням надбавок, підвищень, додаткових пенсій, цільової грошової допомоги, сум індексації та інших доплат до пенсій, встановлених законодавством, крім пенсій за особливі заслуги перед Україною) не досягає в інвалідів війни 1 групи 1200 грн., 2 групи – 1080 грн., 3 групи – 960 грн., учасників бойових дій – 840 грн., таким особам виплачують щомісячну державну адресну допомогу до пенсії (дотацію) в сумі, що не вистачає до зазначених розмірів. Наприклад, інваліду війни 1 групи розмір пенсійної виплати з урахуванням всіх підвищень і доплат, крім пенсії за особливі заслуги, становить 965 грн., тобто зазначений розмір не досягає 1200 грн. Такому інваліду встановлюється дотація в сумі 235 грн.(1200-965). До виплати розмір пенсії буде становити: 1200+пенсія за особливі заслуги.

Згідно із Законом України «Про пенсії за особливі заслуги перед Україною» ветеранам війни, які мають особливі заслуги (зокрема, нагороджені орденами, медаллю «За відвагу») та які є громадянами України, встановлюються пенсії за особливі заслуги у % від прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, в залежності від ступеня заслуги.

Заступник начальника управління,
начальник відділу пенсійного забезпечення Н.В.Марчук

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Оберіть 5 проектів, які у 2020 році отримають можливість бути реалізованими коштом міського бюджету на загальну суму 500 тис. грн. (оновлено)
20.09.2019

На розгляд мешканців Новоград-Волинської міської ОТГ пропонується 22 проекти, які пройшли погодження представниками виконавчих органів влади, членів робочої групи з питань організації та координації впровадження і реалізації бюджету участі в місті Новограді-Волинському, не перевищили кошторис (100 тис. грн.) та є допущеними до голосування.

Докладніше...
Шановні громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи!
20.09.2019

Повідомляємо, що 15 жовтня 2019 року закінчується термін подання заяв на забезпечення путівками на санаторно-курортне лікування в 2020 році особами постраждалими внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Докладніше...
Оголошення про проведення конкурсу з призначення управителів багатоквартирних будинків
19.09.2019

Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу: Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності Новоград-Волинської міської ради, 11701, м. Новоград-Волинський, вул. Шевченка, 16, кабінет №49.

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa