Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
16.09.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Відділ культури і туризму Новоград-Волинської міської ради (Надання спеціальної освіти школами естетичного виховання (музичними, художніми, хореографічними, театральними, хоровими, мистецькими)

 

Докладніше...
16.09.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Відділ культури і туризму Новоград-Волинської міської ради (Інші заходи в галузі культури і мистецтва)

Докладніше...
16.09.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Відділ культури і туризму Новоград-Волинської міської ради (Забезпечення діяльності бібліотек)

Докладніше...
16.09.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Відділ культури і туризму Новоград-Волинської міської ради (Керівництво і управління у відповідній сфері у містах (місті Києві), селищах, об’єднаних територіальних громадах)

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Роз’яснення управління Пенсійного фонду в м. Новограді-Волинському щодо обчислення страхового стажу
26.10.2009

На чисельні звернення громадян щодо обчислення страхового стажу управління Пенсійного фонду в м.Новограді-Волинському роз’яснює: 

Відповідно до частини 1 статті 24 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» (набув чинності з 01.01.2004р.) страховий стаж – період, протягом якого особа підлягає загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванню та за який щомісяця сплачені страхові внески в сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок. 

Страховий стаж обчислюється територіальними органами Пенсійного фонду України відповідно до вимог цього Закону за даними, що містяться в системі персоніфікованого обліку, а за періоди до запровадження системи персоніфікованого обліку – на підставі документів та в порядку, визначеному законодавством, що діяло раніше. 

Страховий стаж обчислюється в місяцях. Якщо сума сплачених за відповідний місяць страхових внесків є меншою, ніж мінімальний страховий внесок, страховий стаж обчислюється в днях пропорційно 
сплаченим внескам. 

Відповідно до частини 4 статті 24 Закону України „Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” страховий стаж з 01.01.2004 року враховується в одинарному розмірі. Періоди трудової діяльності, що враховувалися до стажу роботи для призначення пенсії до набрання чинності цим Законом, зараховуються до страхового стажу в порядку і на умовах, передбачених законодавством, що діяло раніше. 

Раніше діючим законодавством, тобто статтею 60 Закону України «Про пенсійне забезпечення» робота в лепрозорних і протичумних закладах охорони здоров’я, у закладах (відділеннях) з лікування осіб, заражених вірусом імунодефіциту людини або хворих на СНІД, в інших інфекційних закладах (відділеннях) охорони здоров’я, у паталого-анатомічних і реанімаційних відділеннях закладів охорони здоров’я зараховується до стажу роботи у подвійному розмірі (зміни до цієї статті набули чинності з 15.08.2003 р.). Тобто, обчислення страхового стажу в подвійному розмірі проводиться до 31.12.2003, а з 01.01.2004 – в одинарному за даними персоніфікованого обліку відповідно до сплачених страхових внесків. 

Відповідно до спільного листа Міністерства праці та соціальної політики від 02.12.04. №12121/0/14-04-02-06 та Пенсійного фонду України №12275/08 від 02.12.04. для визначення права на пенсію за вислугу років спеціальний стаж як до 01.01.2004 так і після 01.01.2004р. зараховується за даними трудової книжки, а для обчислення розміру пенсії (визначення коефіцієнта страхового стажу), страховий стаж до 01.01.2004 зараховується за даними трудової книжки та обчислюється відповідно до законодавства, що діяло до 01.01.2004, а з 01.01.2004 - відповідно до статті 24 Закону України „Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” за даними персоніфікованого обліку пропорційно сплаченим страховим внескам. 

Наприклад: особа працювала в інфекційному відділенні з 01.01.1994 по 31.09.2007., що становить 13 років 8 місяців., претендує на пенсію за вислугу років як працівник охорони здоров’я за медичний стаж 25 років. Для визначення права на пенсію за вислугу років вся робота в інфекційному відділенні зараховується в подвійному розмірі, що становить 27 років 4 місяці. При цьому для обчислення розміру пенсії робота в подвійному розмірі зарахується тільки по 31.12.2003, а з 01.01.2004 по 31.09.2007- в одинарному розмірі, що становитиме 21 рік 8 місяців ( з 01.01.94 по 31.12.03.- 9 р.х2=18 років, з 01.01.04. по 31.09.07.-3 роки 8 міс.)

Заступник начальника управління,
начальник відділу пенсійного забезпечення Н.В.Марчук

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Запрошуємо на захід з нагоди Дня партизанської слави
16.09.2019

22 вересня в Україні відзначається День партизанської слави. Це свято вшанування подвигу партизанів і підпільників у період Другої світової війни. Його було встановлено Указом Президента України в 2001 році, на честь 60-ї річниці з початку підпільно-партизанського руху в нашій державі.

Докладніше...
Оголошення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок
16.09.2019

Мета проведення робіт: проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення, яка продаватиметься власнику об’єкта нерухомого майна, яке розташоване на земельній ділянці. 

Докладніше...
До уваги платників податків!
13.09.2019

У зв’язку із початком роботи Головного  управління ДПС у Житомирській області  у Заяві про приєднання до Договору про визнання електронних документів необхідно зазначати наступні відомості:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa