Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Iнформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
27.12.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)

Докладніше...
27.12.2019

Протокол засідання конкурсної комісії Новоград-Волинської міської ради на зайняття посади директора КНП «Новоград-Волинське міськрай СМО»

Докладніше...
26.12.2019

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР трудового колективу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» на 2019–2021 роки

Докладніше...
Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня
26.12.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня 2019 року на відкритій місцевості у контрольній точці вимірів за адресою м. Новоград-Волинський вул. Н.Оржевської, 8, встановлено: середній показник - 18 мкР/годину, що не перевищує величину природнього радіаційного фону для території України (10-25 мкР/год).

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Найстаріша у Новограді-Волинському школа святкує 140-ний ювілей
22.10.2009

Історія Новоград-Волинської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №3 починається з середини минулого століття. Найстаріша у місті школа заснована у 1869 році. У 1906 році на базі школи відкрито приватну жіночу гімназію, пізніше - початкову та семирічну школу, а з 1939 року вона стала Новоград-Волинською середньою школою. Тому 2009 рік для школи ювілейний двічі: 140 років з моменту її заснування та 70 років її функціонування, як середньої школи. 

…Проходили роки, змінювалось суспільство, а школа завжди сумлінно виконувала своє соціальне замовлення – навчала та виховувала грамотних, відданих своїй землі трудівників, люблячих свою Батьківщину. 

Сьогодні у школі працює 45 педагогів та 12 технічних працівників, які навчають, виховують та створюють затишок для 445 учнів. Педагогічний, учнівський колективи прийшли до цього свята з добрими та вагомими результатами. Насамперед дбаємо про міцні знання, збереження здоров’я дитини та створення належних умов навчання і виховання. Лише за останні три роки: переобладнано комп’ютерний клас, де встановлено нові комп’ютери, обладнано спальню та ігрові кімнати для першокласників, введено в дію стоматологічний кабінет, а також перекрито дах спортивного залу, санітарно-гігієнічні приміщення школи підключено до міської каналізаційної системи. 

Педагогічний колектив школи активно включається в усі інноваційні процеси, що відбуваються в освітній галузі. Так, наприклад, брали участь у Всеукраїнському педагогічному експерименті «Проектування та практичне забезпечення компетентнісно спрямованого інноваційного розвитку загальноосвітніх шкіл». Як результат - перемога у 2007 році на міському рівні у фестивалі учнівських проектів під патронатом міського голови (проект «Від Лесиного джерела до Лесиних джерел», керівник – вчитель зарубіжної літератури Короленко І.Ю.). Цей проект вже реалізовано і мешканці мікрорайону «Світанок» мають можливість набирати чисту воду та відпочивати біля джерельця. 

У минулому році вчителі української мови та літератури Класович С.П та Маліновська Н.П. стали учасниками творчої міської групи, яка працює над проблемою впровадження особистісно-орієнтованого навчання на уроках української мови та літератури під керівництвом кандидата педагогічних наук Фасолі А.М 

Вчителі школи активно впроваджують у навчально-виховний процес проектні технології. Першими були вчителі Подгальська М.В., Чала О.І.Короленко І.Ю, Новиченко О.Властівками, які презентували власні проекти на міському фестивалі. Сьогодні майже кожен вчитель на уроках і у виховному процесі вміло використовує проектну діяльність, що є показником прогресивної спрямованості педагогічних зусиль на творчий розвиток учня. 

Маючи високу професійну підготовку, напрацьовану в постійному творчому пошуку, у неперервній самоосвіті, вчителі початкових класів убачають своє педагогічне призначення в тому, щоб навчити дітей творити добро на цій землі, вчасно розкривати і максимально розвинути здібності дитини. Педагоги Тарасюк І.П., Шевчук Н.В. - активні учасники «Дня початкової освіти», організованого журналом «Початкова освіта»(м. Київ). Вчитель-методист Рибачок М.Р. не тільки відповідально керує методичним об’єднанням вчителів початкових класів школи, але й знайомить з своїм досвідом роботи вчителів України через освітянські фахові журнали. 

Тарасюк І.П., Косяк Л.М., Голуб І.О. стали лауреатами міського конкурсу «Вчитель року», «Класовод року», а вчитель-методист Новиченко О.В., - переможцем конкурсу «Класовод року-2007» та переможцем «Гордість міста - 2009» у номінації «Учитель року». Шевченко Г.В., маючи великий досвід педагогічної роботи, є автором збірки «Роль духовності у навчально-виховному процесі початкових класів».Сьогодні її авторські роботи використовують при викладанні нового курсу «Основи християнської етики» у початкових класах. Беляк Л.М. розробила авторські уроки з використанням елементів диференціації на уроках математики, є керівником міської групи з відповідної проблеми. Праця з дітьми надихає її на поетичні твори, які увійшли до власної збірки. 

Заслуговує уваги робота вихователя ГПД Вовченко С.Ю., яка згуртовує дитячий колектив, володіє формами і методами виховної роботи, підтримує зв’язки з батьками, надає їм консультативну допомогу з питань навчання, виховання, розвитку їхніх дітей. 

Вчитель математики школи Максимчук О.А. успішно використовує на уроках завдання дослідницького характеру, чим активізує розумову діяльність учнів. Її вимогливість та професіоналізм дають можливість вихованцям отримати міцні знання з математики. Іванюк Т.М., маючи чималий досвід викладання математики, представила на педагогічну виставку «Сучасна освіта 2008 року» методичну роботу, за яку нагороджена дипломом обласного управління освіти і науки. 

Дуже творчою особистістю є вчителька зарубіжної літератури Короленко І.Ю. Саме вона після закінчення курсів з впровадження інформаційно-комунікаційних технологій при викладанні навчальних предметів за програмою «Intel. Навчання для майбутнього» передала колегам свої знання і вміння. І як результат - 15 вчителів школи отримали сертифікати про закінчення цього курсу. 

Має гарний досвід виховання учнівської молоді Черниш О.Г. та представила його на міському семінарі класних керівників у проекті «Чи стали ми особистостями» над яким вчителька працювала разом з своїми учнями. 

Професіоналами, справжніми фахівцями своєї справи є вчителі історії Пилипенко В.Б., Бобинець В.В., які стали співавторами підручника «Історія міста». Пилипенко В.Б., маючи величезний досвід викладання історії, завжди успішно готує учнів до Всеукраїнських олімпіад з правознавства та історії.
Вчителі природничих наук працюють над реалізацією завдань щодо розвитку особистості учня, його інтелекту і природних задатків. Прагнучи навчити учнів логічно мислити, спостерігати, вчитель хімії Ягельська В.А. вчить проводити експериментальні досліди, сприймати наукові теорії. Цікавими для дітей є її інтегровані уроки. Загальновизнаним є таланти вчительки біології Подгальської М.В., яка викладає предмет на високому професійному рівні, вміє згуртувати учнівський та батьківський колективи. Щорічно її учні - серед переможців олімпіад з біології. Молодий, але завзятий учитель географії Музичук О.П., сьогодні готується до конкурсу «Вчитель року». Всім колективом бажаємо йому успіху і віримо в його перемогу. 

Вчителі англійської мови Ющенко Ю.В., Корнійчук І.К.. цікаво і змістовно проводять тижні англійської мови у школі, готують з учнями літературні сценки, проводять вікторини із знання іноземної мови, цим самим стимулюють інтерес до предмета. 

Чала О.І.,є ініціатором створення шкільного «Евроклубу». У 2008 році наша школа стала переможцем міжнародного проекту щодо обміну молоддю. Вже другий рік поспіль ми приймаємо польських школярів. Безумовно такі контакти сприяють кращому розумінню між молодими людьми різних країн, допомагають дітям орієнтуватися у сучасному та різноманітному світі. 

«Формування здорового способу життя, як фактору зміцнення морального, психологічного і фізичного стану учнів» - основна науково-методична проблема, над якою працюють вчителі фізичного виховання Стипанюк І. П. та Лівечко О.І. Декілька років підряд гуртківці під керівництвом цих вчителів, займають призові місця в міських змаганнях з туризму. Завдяки високій професійній підготовці вчителя «Захисту Вітчизни» Дорошенка А. О. старшокласники гідно виступають у міській війьково-патріотичній грі «Патріот». 

Поряд з отриманням повної середньої освіти випускники школи отримують також професію Водія автотранспортних засобів категорії «С» і в цьому допомагають їм майстри практичного водіння Михальчук В. В., Козир О. А. та вчитель Кучер В. М.. А ветеран педагогічної праці Шишацька К. С - вчитель обслуговуючої праці виборола ІІІ місце у конкурсі, організованому корпорацією Intel у номінації «Успішний проект». Її колега Кучинська А.М розвиває у дітей здібності на основі задатків та обдарувань, допомагає їм оволодіти першими трудовими навичками шиття, вишивання, в’язання. 

Зі словами подяки звертаються до вчителя креслення Марчук Т. А. випускники–студенти технічних вузів, тому, що завдяки її майстерному викладанню діти отримали міцні знання з креслення.
Вчитель музики Свистунова О. П. та керівник гуртка « Українознавства» Зубовська І. І. за допомогою різноманітних методів роботи залучають дітей до культурної спадщини, формують в учнів здатність до творчості за законами краси. 

Головною особливістю виховної роботи в школі є орієнтація на загальнолюдські цінності, особистий успіх дитини, виховання громадянина України. До організації позакласної роботи залучено фахівців, керівників гуртків ПШМ: Барановську Л. М., Уварову В. Г., Мамаєнко Л. П., Бондаренко І. Ю., на чиї заняття діти йдуть з великим задоволенням. 

Школярі зацікавлені колективними справами в дитячих об’єднаннях: «Добрик-Всесвіт», «Веселка» та учнівський парламент. Організація діяльності органів учнівського самоврядування сприяє підготовці до громадської діяльності дітей і наповнює змістом їх вільний від навчання час. Активно працює Піклувальна Рада школи. Родина і Школа – це природні союзники, дві могутні сили виховання, тому не має у школі справ, які б проходили без участі батьків. 

В школі проходить багато різноманітних заходів, до організації яких долучаються бібліотекар Мовчан Т. І. та педагог-організатор Палашкевич С. А. Мовчан Т. І. багато років працює в школі, організовує читацькі конференції і вчить учнів берегти надбання поколінь - книгу. 

На повагу заслуговують заступники директора школи Ніколаєнко І. Ф., Вознюк Т. С., Цибульська Т. Л. та Сорока В. М., інженер-оператор Манахова О.А., які намагаються завжди допомагати вчителям у створенні належних умов їх праці. Заступники є активними учасниками педагогічних виставок, міських семінарів, конференцій. Вже традиційним в школі стало проведення педагогічних рад не стандартної форми, цікавих семінарів-практикумів, що сприяють професійному зростанню педагогів. 

Належні санітарно-гігієнічні умови створюються технічними працівниками школи, кожного дня смачними і різноманітними стравами годують наших учнів працівники їдальні. 

Наша школа – це насамперед простір життя дитини, в якому колектив несе велику місію – сіяти добре, вічне, розумне і утверджувати людську гідність в храмах дитячих душ. 

Ось таким є наш невеликий, але працьовитий, творчий колектив. 

Довгих років життя тобі, ЗОШ №3 у серцях не одного покоління випускників.

Директор ЗОШ №3 Наталія Кобильнік

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Графік «гарячих ліній» на січень в міській спеціалізованій службі психологічної підтримки «Телефон Довіри» за номером 15-07, 067-771-15-07
28.12.2019

02.01.2020 – гаряча лінія «Візьми дитину у родину», відповідає, Олена Котова – заступник директора-начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (з 14:00 до 17:00);

Докладніше...
Запрошуємо на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх»
28.12.2019

Хочете весело, цікаво та незабутньо провести час? Завітайте 29 грудня о 18:00 год. на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх». Отримайте заряд позитивних емоцій на цілий рік.

Докладніше...
Запрошуємо на урочистості та концертну програму
27.12.2019

З нагоди 76-ї річниці визволення Новограда-Волинського від нацистських окупантів запрошуємо новоград-волинців та гостей міста 03 січня 2020 року до участі у заходах:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa