Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
27.12.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)

Докладніше...
27.12.2019

Протокол засідання конкурсної комісії Новоград-Волинської міської ради на зайняття посади директора КНП «Новоград-Волинське міськрай СМО»

Докладніше...
26.12.2019

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР трудового колективу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» на 2019–2021 роки

Докладніше...
Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня
26.12.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня 2019 року на відкритій місцевості у контрольній точці вимірів за адресою м. Новоград-Волинський вул. Н.Оржевської, 8, встановлено: середній показник - 18 мкР/годину, що не перевищує величину природнього радіаційного фону для території України (10-25 мкР/год).

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Допомога по догляду за дитиною до виповнення нею трирічного віку
29.09.2009

Відповіді заступника начальника управління праці та соціального захисту населення Новоград – Волинської міської ради, начальника відділу прийняття рішень з призначення усіх видів соціальної допомоги В.Голомах на найбільш актуальні запитання молодих батьків, що надходять до управління протягом останнього періоду. 

Який механізм призначення до¬помоги по догляду за дити¬ною до досягнення нею трирічного віку?
Як і раніше допомога призначається на півроку на кожну дитину. При розрахунку суми до уваги береться матеріальний стан сім'ї. Розмір допомоги з 01.01.09 року визначається як різниця між 75% ( раніше був 50 %) прожиткового мінімуму для працездатних осіб і середньомісячним сукупним доходом сім'ї за попередні 6 місяців у розрахунку на одну особу, але не менше 130 грн. на місяць
Для призначення допомоги в максимальному розмірі одержувачі мають подати заяву та довідки про сукупний дохід сім'ї за попередні шість місяців на момент звернення до органу праці та соціального захисту населення. 

Якщо ж особа, якій призначено допомогу по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, не подасть довідку про дохід сім'ї, то допомога їй буде виплачуватися в мінімальному розмірі
Чи продовжується виплата допомоги по догляду за дитиною до 3-х річного віку якщо мама виявила бажання приступити до роботи до закінчення строку відпустки по догляду за дитиною? 

Допомога по догляду за дитиною до досягнення нею трьох років виплачується зас¬трахованій особі щомісяця з дня настання відпустки по догляду за дитиною по день її закінчення, але не пізніше ніж по день досягнення дитиною зазначеного віку включно. Тому коли застрахована особа стане до роботи до закінчення строку відпустки по догляду за дитиною, виплата допомоги припиняється з дня її виходу на роботу. А для тих, хто доглядає за дитиною і працює на умовах неповного робочого часу, допомога виплачується в повному обсязі. Підставою для продовження виплати допомоги в управлінні праці є копія чи витяг з наказу ( розпорядження) про вихід на роботу на умовах неповного робочого часу.
Для уникнення переплати особи, які знаходяться у відпустці по догляду за дитиною до 3- річного віку і виявили бажання працювати на повний робочий день до управління повинні подати наказ (розпорядження) про вихід на роботу з повним робочим днем. З цим у нас є проблеми. Тому ми закликаємо роботодавців до співпраці і просимо своєчасно направляти до управління витяг з наказу ( розпорядження) для припинення допомог, в разі виходу на роботу, чи продовження допомоги по догляду за дитиною до виповнення нею трирічного віку, але уже на умовах неповного робочого дня.
Чи мають право отримувати допомогу по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку фізичні особи - підприємці?

З метою забезпечення права фізичної особи – підприємця на одержання допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку Кабінетом Міністрів України 9 вересня поточного року прийнято постанову № 971 „Про внесення змін до Порядку призначення і виплати державної допомоги сім’ям з дітьми”. 

Нормами цього урядового рішення змінено порядок призначення допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку фізичним особам - суб’єктам підприємницької діяльності. 

Відтепер фізичним особам-підприємцям допомога по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку надаватиметься як особам, які працюють на умовах неповного робочого дня. 

Встановлено, що для призначення такої допомоги особи-підприємці замість передбаченої раніше довідки державної податкової адміністрації про те, що вони не провадять підприємницьку діяльність, надаватимуть до органу праці та соціального захисту населення копію свідоцтва про державну реєстрацію фізичної особи-підприємця. 

Постанова Кабінету Міністрів України від 9 вересня 2009 р. № 971 набере чинності з дня опублікування.
Яка ситуація склалась з виплатою допомоги по догляду за дитиною до виповнення нею трирічного віку за рішеннями суду? 

Звернення громадян до суду з позовами щодо визнання неправомірними дій органів праці та соціального захисту населення стосовно недоплати грошової допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку та стягнення належних виплат набули масового характеру. 

Всі рішення судді ухвалюють на користь позивачів. Проте жодному позивачу (точніше, позивачці, адже звертаються до суду саме жінки) досі нічого не виплачено. 

Єдиним виходом з ситуації, що склалась, є її вирішення на вищому рівні. Витрати, пов’язані з задоволенням судами позовних заяв отримувачів допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, які виникли внаслідок рішення Конституційного Суду України від 09.07.07 № 6-рп/2007, не враховані в Законі України “Про Державний бюджет України на 2009 рік”. Це стає зрозумілим, особливо якщо врахувати кризовий стан економіки і бюджетної системи в поточному році. 

Проте це не означає, що ситуація не має виходу. Найбільш оптимальним шляхом було б прийняття Верховною Радою України закону, згідно якого вище зазначені кошти (навіть тим громадянам, які не звертались до суду) передбачалось виплатити протягом певного періоду, як це було зроблено, наприклад, із заборгованістю вчителям у 2004 році. 

Міськвиконком

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Графік «гарячих ліній» на січень в міській спеціалізованій службі психологічної підтримки «Телефон Довіри» за номером 15-07, 067-771-15-07
28.12.2019

02.01.2020 – гаряча лінія «Візьми дитину у родину», відповідає, Олена Котова – заступник директора-начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (з 14:00 до 17:00);

Докладніше...
Запрошуємо на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх»
28.12.2019

Хочете весело, цікаво та незабутньо провести час? Завітайте 29 грудня о 18:00 год. на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх». Отримайте заряд позитивних емоцій на цілий рік.

Докладніше...
Запрошуємо на урочистості та концертну програму
27.12.2019

З нагоди 76-ї річниці визволення Новограда-Волинського від нацистських окупантів запрошуємо новоград-волинців та гостей міста 03 січня 2020 року до участі у заходах:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa