Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
27.12.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)

Докладніше...
27.12.2019

Протокол засідання конкурсної комісії Новоград-Волинської міської ради на зайняття посади директора КНП «Новоград-Волинське міськрай СМО»

Докладніше...
26.12.2019

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР трудового колективу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» на 2019–2021 роки

Докладніше...
Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня
26.12.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня 2019 року на відкритій місцевості у контрольній точці вимірів за адресою м. Новоград-Волинський вул. Н.Оржевської, 8, встановлено: середній показник - 18 мкР/годину, що не перевищує величину природнього радіаційного фону для території України (10-25 мкР/год).

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Двадцять шоста сесія міської ради завершила свою роботу
25.09.2009
Досить бурхливо та емоційно розпочалося чергове засідання міської ради. Після оголошення міським головою М.П.Боровцем порядку денного та переліку питань, взяв слово голова міської організації УРП „Собор“ А.В.Шевчук. Привівши до зали декілька  десятків людей, переважно пенсійного віку, він зачитав звернення, у якому звинуватив міську владу у тому, що піднімаючи оплату за водопостачання порушується закон. За його словами посадовці не піклуються про людей, всіляко намагаються їх обманути.
 

Також серед вимог організатора акції було скорочення чисельності працюючих апарату міської ради, адміністрації водоканалу та призначення дострокових виборів. У відповідь на це міський голова намагався пояснити ситуацію, адже неправильно розтлумачене Анатолієм Шевчуком рішення виконавчого комітету вводить жителів міста в оману та підбурює до емоцій. Ситуація із водоканалом дійсно дуже складна. Оплата за воду для нашого населення дещо відрізняється від інших міст. Адже 80% населення міста сплачує за користування водою згідно лічильників, в той час як у інших містах області – згідно норми на 1 людину. У Житомирі це 10 м3на людину, Бердичеві – 12 м3, в Коростені – 12 м3, а у Новограді – 4,5 м3на одну особу. Тому, якщо підрахувати, то новоград-волинці сплачують за воду менше ніж жителі названих міст області. Міський голова запропонував громадськості створити спеціальну комісію, провести аналіз роботи водоканалу та розібратися у  незрозумілих питаннях. 

Також міський голова запропонував зняти лічильники обліку води та сплачувати згідно норми, як в інших містах, на що присутні відповіли невдоволеним гулом. На наступний рік, завдяки виграному пільговому гранту у розмірі 36 млн.грн. заплановано комплексну модернізацію водоканалу.

Також прояснити ситуацію вийшов заступник начальника водоканалу О.М.Котонос, який повідомив, що обласна комісія по цінах визначила, що економічно обґрунтована собівартість 1м3 води у 2008 році складає 8 грн. 14 коп. (не враховуючи ремонт та обслуговування мереж і обладнання). Тому і пропонованих 7 грн. - це мінімально можлива ціна.

Окрім того це питання ще буде обговорюватися на громадських слуханнях, де всі бажаючі зможуть задати питання, висловити свої пропозиції.
 
 Зберегти  Случ задля майбутнього
 
Одним із основних джерел водопостачання міста Новограда-Волинського є річка Случ, яка протікає Через Житомирську, Хмельницьку та Рівненську області, має протяжність 465 км. Нині стан річки та її басейну є вкрай незадовільним. Постійно зростає каламутність води, має значні перевищення гранично допустимої норми хімічних елементів та сполук, нітратного, бактеріального забруднення. Окрім того в Случ потрапляють відходи господарської діяльності, побутового, сільськогосподарського, промислового характеру. Річка не самоочищується вже протягом багатьох років, що призводить до замулення, донних відкладень, збільшення болотної рослинності, заболочування берегової смуги. З метою регулювання річкового стоку, покращення екологічного та санітарно-біологічного стану водного джерела депутати міської ради затвердили заходи щодо покращення екологічного стану річки Случ у м. Новоград-Волинський. Для обговорення цього питання були запрошені представники із Житомира та Рівного.

Перед присутніми виступив голова постійної комісії з питань житлово-комунального господарства та екології міської ради В.М.Матвічук, який повідомив, що була створена спеціальна комісія по обстеженню річки та охарактеризував незадовільний нинішній стан Случі. До запланованих робіт потрібно залучити всі три області, де протікає Случ.

За словами головного лікаря райдержСЕС Л.М.Прохор найбільше турбують стоки, які потрапляють у річку від Гульського масиву та двоповерхового будинку, що знаходиться в місті.

Як повідомив завідувач кафедрою, професор Рівненського державного технологічного університету М.М.Хлапук за останні роки клімат суттєво змінився, це вплинуло на стан річок, і якщо не звернути увагу на це зараз, то через деякий час водозабезпечення міста може бути великою проблемою. Обов’язковою є будівля ще однієї дамби.

Серед основних заходів, які затвердили депутати міської ради це провести на базі Новограда-Волинського міжобласну конференцію, за участю представників Хмельницької, Рівненської та Житомирської областей,  розробити міжобласну програму спасіння річки Случ, розширити зони водозабору, відремонтувати дамбу в районі Лубчиці, будівництво нової дамби в районі Пивзаводу, озеленення прибережних зон. Чимало зусиль буде спрямовано на контроль за стихійними сміттєзвалищами, відродження водних живих ресурсів, недопущенням попадання неочищених стоків у річку тощо.

До проблеми річки будуть залучені і громадські організації, в школах міста запровадять цикл уроків з охорони річок.
 
Прийнято ряд нормативних актів.
 
Депутати міської ради прийняли рішення, згідно з яким доповнено Положення про оренду земельних ділянок в м. Новограді-Волинському та порядок встановлення розмірів орендної плати за земельні ділянки. З повним текстом рішення  можна ознайомитись на офіційному сайті міста http://www.novograd.osp-ua.info в рубриці “Нормативна база“, у черговому випуску „Інформаційного бюлетеня“ та на інформаційному стенді міської ради.

        
На засіданні міської ради прийнято проект регуляторного акту „Про встановлення ставок єдиного податку для фізичних осіб, які здійснюють підприємницьку діяльність на умовах спрощеної системи оподаткування“, згідно якого розпочато процедуру розгляду доповнення Переліку видів підприємницької діяльності пунктами такого змісту: 207. „Посередництво в торгівлі сільськогосподарською сировиною, живими тваринами, текстильною сировиною та напівфабрикатами“, 208. “Лісництво та лісозаготівля“. 

Пропонується встановити ставки єдиного податку фізичним особам-підприємцям, які здійснюють свою діяльність на спрощеній системі оподаткування і займаються цими видами діяльності – 200 грн. Проект обговорюватиметься протягом місяця. Свої пропозиції та зауваження подавати розробнику - відділу підприємницької діяльності міської ради (вул. Шевченка, 16, к. № 11, тел. 5-31-35). З повним текстом проекту регуляторного акту можна ознайомитись на офіційному сайті міста http://www.novograd.osp-ua.info в рубриці “Регуляторна політика“ та на інформаційному стенді міської ради.

Міськвиконком

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Графік «гарячих ліній» на січень в міській спеціалізованій службі психологічної підтримки «Телефон Довіри» за номером 15-07, 067-771-15-07
28.12.2019

02.01.2020 – гаряча лінія «Візьми дитину у родину», відповідає, Олена Котова – заступник директора-начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (з 14:00 до 17:00);

Докладніше...
Запрошуємо на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх»
28.12.2019

Хочете весело, цікаво та незабутньо провести час? Завітайте 29 грудня о 18:00 год. на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх». Отримайте заряд позитивних емоцій на цілий рік.

Докладніше...
Запрошуємо на урочистості та концертну програму
27.12.2019

З нагоди 76-ї річниці визволення Новограда-Волинського від нацистських окупантів запрошуємо новоград-волинців та гостей міста 03 січня 2020 року до участі у заходах:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa