Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
27.12.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)

Докладніше...
27.12.2019

Протокол засідання конкурсної комісії Новоград-Волинської міської ради на зайняття посади директора КНП «Новоград-Волинське міськрай СМО»

Докладніше...
26.12.2019

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР трудового колективу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» на 2019–2021 роки

Докладніше...
Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня
26.12.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня 2019 року на відкритій місцевості у контрольній точці вимірів за адресою м. Новоград-Волинський вул. Н.Оржевської, 8, встановлено: середній показник - 18 мкР/годину, що не перевищує величину природнього радіаційного фону для території України (10-25 мкР/год).

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Підприємці - рушійна сила розвитку міста
02.09.2009

Вже традиційно у першу неділю вересня, згідно з Указом Президента України, у нашій державі відзначається День підприємця. Це свято запроваджене з урахуванням великої ролі підприємництва у здійсненні економічних реформ в Україні, вирішенні соціально-економічних проблем і визнанням його впливу на формування, становлення і розвиток національної економіки. Воно покликане привернути увагу суспільства до підприємницької ініціативи, сприяти подальшому розвитку малого і середнього бізнесу в країні. 

Сьогодні бізнес став важливим фактором соціально-економічного розвитку держави та нашого міста Новограда-Волинського. Підприємництво активно заявляє про себе у різних сферах нашого життя, до нього залучаються з кожним роком дедалі більше енергійних та ініціативних людей, які роблять значний внесок у соціально-економічний розвиток Новоград-Волинського, створення нових робочих місць, забезпечення населення необхідними товарами і послугами. Зокрема, підприємницький рух має свої традиції та значні досягнення. Продукція багатьох місцевих виробників славиться не лише в Україні, а й далеко за її межами. 

Відзначення Дня підприємця в Україні – це ще одне підтвердження важливості та значимості приватних підприємців. І міська влада дуже поважає тих, хто не сидить спокійно і не чекає „з моря погоди”, нарікаючи, як погано все навкруги, а невтомно працює на своє благо і благо своїх ближніх.
Ми завжди будемо підтримувати плани та починання бізнесових структур, які не порушують законодавства України і несуть собою позитивні зміни у житті міста. 

Найперша вимога міської влади, при наданні дозволу на відкриття торгового об’єкту – покращення соціальної інфраструктури міста, благоустрою прилеглої території. 

Більшість підприємців є справжніми патріотами міста і це наглядно бачать новоград-волинці. Благоустрій прилеглої території, нічне освітлення, ось те чим оцінюється відношення і повага до мешканців міста. Багато хто це розуміє і міській владі не потрібно вимагати і доводити таку необхідність. 

Дуже хочеться відзначити тих, хто витрачає власні кошти для влаштування бруківкою міських тротуарів, які прилягають до магазинів, встановлює нічне рекламне освітлення. 

В місті Новограді-Волинському зареєстровано 4150 фізичних осіб, 380 юридичних, з них 321 суб’єктів господарювання. 

Місцева влада і надалі докладатиме максимум зусиль, аби ініціатива підприємців мала широкий простір та повною мірою розвивалася. Так, останнім часом значно спрощено процедуру реєстрації підприємницької діяльності, відмінено зайві регуляторні акти, розпочато реформування дозвільної системи, постійно удосконалюється фінансова та інформаційна підтримка місцевого бізнесу, тощо. Переконані, що це тільки перші вагомі кроки на шляху, який влада і бізнес спільно долають, аби стати надійними та взаємовигідними партнерами.

З нагоди відзначення Дня підприємця та за багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у соціально-економічний розвиток міста, створення нових робочих місць, наповнення міського бюджету, благодійництво будуть нагороджуватись грамотами виконавчого комітетету Новоград-Волинської міської ради:

-Середній бізнес. Кращий керівник року – Голова правління ВАТ„Новоград-Волинський хлібозавод“ Портянко Сергій Федорович.
-Малий бізнес у промисловості – Директор цеху з виготовлення тротуарної плитки , приватний підприємець – Герус Надія Михайлівна.
-Малий бізнес у торгівлі та наданні послуг – приватний підприємець – Ружицький Геннадій Аркадійович.
-Кращий суб’єкт зовнішнього ринку - Директор ТОВ „Юнік Фарма“ – Махінов Михайло Костянтинович.
-Виробник найякіснішої продукції – ВАТ „Новоград-Волинський м’ясокомбінат“.
-Кращий молодий підприємець (віком до 30 років) – Заступник директора ТОВ „Поліграфічна група “Звягель“ – Усенко Сергій Миколайович.
-Успішна „Бізнес-леді“ – Директор магазину „Сантекс“ – Черняк Тетяна Леонідівна.
-За благодійність і мецинацтво – Директор магазину „Спорттовари“- Бойчук Віталій Михайлович.
-Сумлінний платник податків – ТОВ “Верес“ –директор Лук’янчук Михайло Григорович.

Вірю, що ваша наполегливість та новаторство, невгамовність та ентузіазм сприятимуть подальшому розвитку приватної ініціативи і підвищенню добробуту населення нашого міста, а наше плідне співробітництво матиме позитивну динаміку і в подальшому буде активізуватися. 

Тож дозвольте від щирого серця подякувати за ту підтримку, яку Ви надаєте міській владі тим підприємцям, хто не байдужий до заходів, що проводяться в місті - зокрема забезпечуючи робочими місцями, наповнюючи місцевий бюджет, створюючі місту імідж. 

Бажаю процвітання вашому бізнесу, нових досягнень, втілення намічених планів, більше енергії та наснаги, людських благ та життєвих радостей. 

Важливо щоб День підприємця став святом не тільки для вибраної групи людей. Нехай цей день стане святковим не тільки для підприємців міста, а й для всіх жителів Новограда-Волинського. Бо проблеми підприємців дуже часто перекликаються з проблемами цілого міста. І якщо ми спільно вирішуємо наболілі питання, то маємо спільно відзначати і важливі для кожного з нас дати. Разом працюємо – разом і святкуємо. 

Щира подяка всім енергійним ініціативним новоград-волинцям, що зуміли організувати свою справу і успішно її розвивати, подолати всілякі труднощі, втілити в життя нові ідеї та проекти, своєю невтомною працею, вмінням ризикувати активно сприяють розвитку нашого міста.

З повагою,
начальник відділу підприємницької діяльності міської ради 
Олена Данилюк

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Графік «гарячих ліній» на січень в міській спеціалізованій службі психологічної підтримки «Телефон Довіри» за номером 15-07, 067-771-15-07
28.12.2019

02.01.2020 – гаряча лінія «Візьми дитину у родину», відповідає, Олена Котова – заступник директора-начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (з 14:00 до 17:00);

Докладніше...
Запрошуємо на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх»
28.12.2019

Хочете весело, цікаво та незабутньо провести час? Завітайте 29 грудня о 18:00 год. на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх». Отримайте заряд позитивних емоцій на цілий рік.

Докладніше...
Запрошуємо на урочистості та концертну програму
27.12.2019

З нагоди 76-ї річниці визволення Новограда-Волинського від нацистських окупантів запрошуємо новоград-волинців та гостей міста 03 січня 2020 року до участі у заходах:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa