Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
27.12.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)

Докладніше...
27.12.2019

Протокол засідання конкурсної комісії Новоград-Волинської міської ради на зайняття посади директора КНП «Новоград-Волинське міськрай СМО»

Докладніше...
26.12.2019

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР трудового колективу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» на 2019–2021 роки

Докладніше...
Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня
26.12.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня 2019 року на відкритій місцевості у контрольній точці вимірів за адресою м. Новоград-Волинський вул. Н.Оржевської, 8, встановлено: середній показник - 18 мкР/годину, що не перевищує величину природнього радіаційного фону для території України (10-25 мкР/год).

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Роз’яснення щодо змін в законодавстві України про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям
28.08.2009

Управління праці та соціального захисту населення Новоград-Волинської міської ради повідомляє, що в січні місяці цього року Верховною Радою внесені зміни до Закону України “ Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям“. В статті 7 цього Закону викладені умови, за яких державна соціальна допомога не призначається, зменшується її розмір або припиняється виплата. 

Державна соціальна допомога не призначається у випадках, коли: працездатні члени малозабезпеченої сім’ї не працюють, не служать, не навчаються у загальноосвітніх, професійно-технічних, вищих навчальних закладах I – IV рівнів акредитації з денною формою навчання протягом трьох місяців, що передують місяцю звернення за призначенням державної соціальної допомоги (крім осіб, які в установленому порядку визнані безробітними та за інформацією центрів зайнятості не порушують законодавство про зайнятість щодо сприяння своєму працевлаштуванню; осіб, які доглядають за дітьми до досягнення ними трирічного віку або за дітьми, які потребують догляду протягом часу, визначеного у медичному висновку лікарсько - консультативної комісії, але не більше ніж до досягнення ними шестирічного віку; осіб, які доглядають за інвалідами І групи або дітьми-інвалідами віком до 18 років, а також за особами, які досягли 80-річного віку); з’ясовано, що малозабезпечена сім’я має додаткові джерела для існування, а також хто - небудь із її складу протягом 12 місяців перед зверненням за наданням державної соціальної допомоги здійснив покупку або оплатив послуги на суму, яка на час звернення перевищує 10-ти кратну величину прожиткового мінімуму для сім’ї; у власності чи володінні малозабезпеченої сім’ї (крім сімей, що складаються лише з дітей та осіб, які досягли 65-річного віку або є інвалідами I та II групи, та сімей, в яких є діти-інваліди) є земельна ділянка площею понад 0,6 гектара, крім випадків, коли така земельна ділянка з незалежних від сім’ї причин не приносить дохід; у власності чи володінні малозабезпеченої сім’ї є друга квартира (будинок) за умови, що загальна площа житла перевищує 21 квадратний метр на одного члена сім’ї та додатково 10,5 квадратного метра на сім’ю чи більше одного автомобіля, транспортного засобу (механізму). 

За наявності цих обставин державна соціальна допомога може бути призначена на підставі рішення комісії у разі, якщо: у складі сім’ї є інвалід; у малозабезпеченій багатодітній сім’ї виховуються троє або більше дітей віком до 18 років ( якщо діти навчаються за денною формою навчання у загальноосвітніх, а також професійно – технічних, вищих навчальних закладах 1-1У рівнів акредитації, але не довше ніж до досягнення ними 23 років); неможливість отримання будь-яких джерел для існування пов’язана з тривалою хворобою одного або кількох членів сім’ї. Рішення про призначення державної соціальної допомоги у таких випадках приймається на підставі обстеження матеріально - побутових умов сім’ї, яка звернулася за призначенням такої допомоги. 

Призначена державна соціальна допомога може бути зменшена до 50 відсотків її розміру у разі невикористання сім’єю можливостей знаходження додаткових джерел для існування. 

Якщо сім’єю навмисно подано недостовірні відомості чи приховано відомості, що вплинули або могли вплинути на встановлення права на державну соціальну допомогу та визначення її розміру, виплата призначеної державної соціальної допомоги припиняється з місяця, в якому виявлено порушення. На наступний строк державна соціальна допомога може бути призначена не раніше ніж через шість місяців починаючи з першого числа місяця виявлення порушення. 

17.07.2009 року була прийнята постанова Кабінету Міністрів України № 729 ”Про доповнення пункту 2 Положення про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги”, затвердженого постановою КМУ від 29.01.2003р. Згідно даного доповнення, пільги на житлово-комунальні послуги, послуги зв’язку, пільговим категоріям громадян за рішенням комісії з призначення населенню житлових субсидій, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та надання пільг, можуть надаватися за адресою фактичного місця проживання. 

З метою підвищення адресності житлових субсидій, спрямування цієї державної допомоги сім’ям, які найбільше її потребують, постановою Кабінету Міністрів України від 20 травня 2009 року № 480 внесено зміни до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово - комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива. 

До цього часу непрацюючим громадянам, які здійснювали догляд за інвалідами 1 та 2 групи внаслідок психічного розладу, а також сім’ям з дітьми, які після досягнення повноліття продовжують навчатися у загальноосвітніх навчальних закладах, субсидії могли бути призначені лише як виняток, на підставі рішення комісії .Відтепер порядок призначення субсидій у таких випадках спрощено, зазначеним категоріям громадян державна допомога на оплату житлово-комунальних послуг надаватиметься без додаткового розгляду на комісії. 

Крім того, для забезпечення індивідуального підходу в прийнятті рішень щодо призначення субсидій на збільшену понад норму площу житла встановлено, що такі рішення будуть прийматися комісією на підставі акта обстеження матеріально – побутових умов сім’ї, а для одиноких непрацездатних громадян, які обслуговуються територіальним центром соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян – на підставі клопотання територіального центру. 

Звертаючись за призначенням житлових субсидій, громадяни заповнюють декларацію про доходи і майновий стан осіб, зареєстрованих у житловому приміщенні, і підтверджують згоду на перевірку наданої інформації. Відтепер до прийняття рішення про призначення субсидії державним соціальним інспектором вибірково проводитимуться обстеження матеріально-побутових умов проживання заявників. Якщо під час такого обстеження виявлено не зазначені у декларації джерела існування сім’ї, що звернулася за наданням державної допомоги, субсидія за цим зверненням не буде призначена.
Не призначатимуться субсидії також у разі коли будь-хто із членів сім’ї (зареєстрованих у житловому приміщенні осіб), протягом року перед зверненням за призначенням субсидії придбав майно, інші товари довгострокового вжитку або оплатив послуги на суму, яка на час звернення перевищує 10-ти кратну величину прожиткового мінімуму для сім’ї. При цьому не враховується оплата житлово-комунальних послуг та медичних послуг, пов’язаних із забезпеченням життєдіяльності. 

Л.В.Шутова,
начальник управління праці 
та соціального захисту населення

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Графік «гарячих ліній» на січень в міській спеціалізованій службі психологічної підтримки «Телефон Довіри» за номером 15-07, 067-771-15-07
28.12.2019

02.01.2020 – гаряча лінія «Візьми дитину у родину», відповідає, Олена Котова – заступник директора-начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (з 14:00 до 17:00);

Докладніше...
Запрошуємо на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх»
28.12.2019

Хочете весело, цікаво та незабутньо провести час? Завітайте 29 грудня о 18:00 год. на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх». Отримайте заряд позитивних емоцій на цілий рік.

Докладніше...
Запрошуємо на урочистості та концертну програму
27.12.2019

З нагоди 76-ї річниці визволення Новограда-Волинського від нацистських окупантів запрошуємо новоград-волинців та гостей міста 03 січня 2020 року до участі у заходах:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa