Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
Проведено лекцію-концерт «Синьоока Мавка України»
22.02.2019

Щороку наприкінці лютого у місті проходять заходи до Дня народження Лесі Українки. Не є винятком і Школа мистецтв м. Новограда-Волинського. Так, 20 лютого 2019 року для учнів школи було проведено лекцію-концерт «Синьоока Мавка України». До уваги присутніх було представлено відеофільм про життя та творчість нашої видатної землячки.

Докладніше...
20.02.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 18.02.2019 року

Докладніше...
19.02.2019

КПКВК  08 1 3230  Виплата державної соціальної допомоги на  дітей-сиріт та  дітей, позбавлених батьківського піклування, у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за принципом "гроші ходять за дитиною" та оплата послуг із здійснення патронату над дитиною та виплата соціальної допомоги на утримання дитини в сім'ї патронатного вихователя, підтримка малих групових будинків

Докладніше...
19.02.2019

КПКВК  08 1 3085  Надання  щомісячної компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю І групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження
Національний форум міст-партнерів ПРООН/МПВСР
СайтСвято-Троїцького кафедрального собору м.Новоград-Волинський

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Відеоматеріали
Міські новини
Науково-практична конференція у Новограді-Волинському
16.06.2009

Нещодавно Новоград-Волинський приймав учасників науково-практичної конференції „Виховання дітей та молоді на духовно-моральних цінностях: досвід, проблеми, перспективи“. 

Мета заходу: проаналізувати актуальні питання впровадження духовно-морального виховання молодого покоління, викладання курсів «Основи християнської етики», «Етика: духовні засади», «Етика» презентувати нові навчально-методичні комплекси та програмне забезпечення курсу, ознайомитися з практиками духовно-морального виховання та викладання основ християнської етики, напрацювати шляхи покращення ефективності духовно-морального виховання молоді. 


В конференції, яка проходила в місцевому колегіумі взяли участь представники Міністерства освіти та науки України, науковці, викладачі Національного університету „Острозька академія“, Житомирського Державного університету ім. І.Я.Франка, Житомирського інституту післядипломної освіти, посадовці, методисти, психологи, вчителі, батьки, представники різних християнських конфесій, видавництв, ЗМІ.
З вітальним словом до учасників конференції виступив міський голова М.П.Боровець, який наголосив на важливості виховання дітей на духовно-моральних цінностях, співпраці з науковцями, практиками, різними релігійними конфесіями. З метою покращення сімейного виховання дітей, Микола Петрович запропонував запровадити в місті в неділю День сім’ї. 


Заступник міського голови Валентина Титяневич, яка вела пленарне засідання конференції запропонувала присутнім для обговорення проект звернення до новоград-волинців.
Василь Михайлович Жуковський – доктор педагогічних наук, професор, декан Національного університету „Острозька академія“ акцентував увагу присутніх на досвіді роботи щодо викладання предмету Основи християнської етики. За даними Міністерства освіти та науки України такий предмет викладається в кожній п’ятій українській школі. На Рівненщині вже склалася система його викладання, розроблені програми, випущені підручники хрестоматії для учнів 5-6 класів, рекомендовані розроблені міністерством освіти комплекти посібників для учнів 1-11 класів. В академії готують викладачів „Християнської етики“, ведуться курси підвищення кваліфікації для вчителів, які викладають цей предмет. Василь Миколайович висловив готовність надати практичну допомогу новоград-волинським освітянам у запровадженні в школах „Основи християнської етики“. Враховуючи бажання міської влади, громадськості підтримати досвід посиленої уваги до виховання дітей на засадах головних християнських заповідей, пан професор запропонував зробити Новоград-Волинський експериментальним майданчиком у реалізації цієї дуже важливої справи. Послуги рівненського видавництва щодо друку підручників запропонував його директор - Сергій Макаревич. 


Дуже емоційним та переконливим був виступ члена-кореспондента академії педагогічних наук Василини Хайруліної – директора Київського колежу ім. Василя Сухомлинського. Навчальний заклад, який вона очолює має кількарічний, вдалий досвід викладання предмету „Етика – духовні засади“ для всіх учнів I-II класів і по праву вважається школою духовного зростання. Через те, що Міністерство Освіти загальмовує процеси прийняття програм в цій галузі, видачу ліцензій на викладання та рекомендації відповідним підручникам, Київський колеж проявив у свій час власну ініціативу і вже має позитивні плоди своєї діяльності, підтримку батьків та учнів. 

Магістр теології та Біблії, вчитель з 30-ти літнім стажем Марія Влад з Чернівців поділилася своїм досвідом 15-ти річної роботи з викладання курсу „Християнської етики“. Вона створила та видала власні програми, посібники, написала понад 60 пісень для уроків. Пані Марія впевнена в тому, що такий предмет „пропонує дітям гарну духовну їжу“, вчить добру і милосердю, адже цих чеснот так бракує в сучасному суспільстві. Ректор Житомирсього інституту післядипломної підготовки вчителів І.І.Якухно звернув увагу на недостатню увагу з боку державних інституції на моральне виховання дітей та молоді. Дуже добре, що прогалини в цьому ліквідовуються на рівні таких міста як Острог, Чернівці, Новоград-Волинський. Сам же Іван Іванович є прихильником введення в школах такого предмету як „релігієзнавство“, яки мають вести спеціально підготовлені фахівці. Наразі він пообіцяв підтримку новоград-волинським педагогам з боку інституту. Перед присутніми виступив Благочинний Новоград-Волинського приходу православних церков МП отець Стефаній, який має досвід роботи в одній із 8 недільних шкіл міста. За його словами завдання церкви було завжди допомагати людям переживати важкі часи. І сьогодні священнослужителі готові разом із педагогами, владою активно долучитись до такого богоугодного діла як виховання дітей на духовно-моральних цінностях. В роботі пленарного засідання конференції взяли участь також 

Отці Валентин, Ярослав – священнослужителі православних Храмів міста, Отець Віталій - настоятель римо-католицької парафії церкви Христа Царя Всесвіту, Мікса Марія-Регіна - викладач недільної школи при римсько-католицькій церкві, О.Щавлінський -керівник християнсько-просвітницької організації «Нова надія». В.Михайлов - представник Церкви Євангельських Християн Баптистів.
Керівники навчальних закладів міста, очільники міста, священнослужителі, науковці взяли активну участь у засіданні круглого столу „Шляхи покращення духовно-морального виховання молоді“. Викладачі Національного університету „Острозька академія“, Житомирського Державного університету ім. І.Я.Франка провели для педагогів-учасників конференції майстер-класи з форм та методів навчально-виховної роботи. 

Учасники конференції прийняли звернення до громади міста з метою об’єднання зусиль всіх у моральному вихованні дітей та молоді, допомозі їм зробити правильний життєвий вибір та протистояти спокусам. У прийнятій резолюції передбачені конкретні шляхи покращення морально-духовного виховання в місті.

С.В.Чачина Начальник відділу інформації
та зв’язків із громадськістю міської ради

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
21.02.2019

Графік проведення підсумкових галузевих нарад у місті Новограді-Волинському

Докладніше...
До відома новоград-волинців!
21.02.2019

У зв’язку з проведенням ремонтних робіт Новоград-Волинським РЕМ 21.02.2019 року з 11:00 до 14:00 год. будуть відключені від електропостачання будинки за наступними адресами: площа Лесі Українки,7,9,11,13,15, провулок Медовий. 

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбудуться заходи із відзначення 148-ї річниці від дня народження Лесі Українки
20.02.2019

З метою вшанування пам’яті видатної української поетеси Лесі Українки, виховання любові до рідної культури та літератури, розпорядженням міського голови від 12.02.2019 №27(о) затверджено План заходів із відзначення 148-ї річниці від дня народження Лесі Українки:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук


Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa