Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Iнформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
27.12.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)

Докладніше...
27.12.2019

Протокол засідання конкурсної комісії Новоград-Волинської міської ради на зайняття посади директора КНП «Новоград-Волинське міськрай СМО»

Докладніше...
26.12.2019

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР трудового колективу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» на 2019–2021 роки

Докладніше...
Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня
26.12.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня 2019 року на відкритій місцевості у контрольній точці вимірів за адресою м. Новоград-Волинський вул. Н.Оржевської, 8, встановлено: середній показник - 18 мкР/годину, що не перевищує величину природнього радіаційного фону для території України (10-25 мкР/год).

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Універсам послуг в Новограді-Волинському – економія часу та коштів для громадян міста
16.06.2009

Незалежно від власного бажання, кожен громадянин вимушений звертатися до органів влади для отримання різноманітних послуг. Всім нам добре відомі черги, відсутність потрібної інформації, обмеженість та незручність прийомних годин тощо. Звичайно ж це не має бути нормою для громадян. Як показує досвід західних демократичних країн шлях отримання різноманітних довідок, дозволів, інформації може бути набагато простішим, доступнішим, та якіснішим. 


„Універсами послуг“ та інші кращі практики надання адміністративних послуг в Україні“, - під такою назвою за підтримки центру політико-правових реформа (ЦППР), Німецького товариства технічного співробітництва (GTZ), Центру досліджень місцевого самоврядування (ЦДМС), Швейцарського бюро співробітництва в Україні (SDC) нещодавно проходив семінар в м.Києві. Загалом в семінарі взяли участь представники понад 30 міст України (біля 70 учасників). Місто Новоград-Волинський представляли начальник відділу економічного аналізу та планування міської ради С.Карпінська та головний спеціаліст відділу інформації та зв’язків із населенням міської ради Т.Ковалетова.
Метою заходу було визначення шляхів впровадження „універсамів послуг“ в Україні, з урахуванням кращих практик надання адміністративних послуг в Україні та зарубіжного досвіду. Свої доробки, результати вивчення та аналіз теми присутнім презентував ведучий семінару Голова Правління Центру політико-правових реформ І.Коліушко. Закордонним досвідом ділилися із учасниками семінару д-р К.Массер – професор (GTZ), Е.Мануель – директор Швейцарського бюро співробітництва в Україні, д-р О.Цімерман – старший експерт – координатор проекту (GTZ), д-р Д.Шиманке – старший експерт, координатор проекту (GTZ). 


У багатьох містах України, зокрема в Кривому Розі, Луцьку, Львові уже впроваджені „універсами послуг“. Високий рівень організації універсаму послуг показали представники міст Вінниці. Варто відмітити, що в містах, де діють подібні центри постійно проводиться анкетування населення та близько 80% жителів міст підтверджують ефективність та зручність в отриманні послуг. 

Повчальним є досвід деяких країн в напрямі організації системи надання управлінських послуг. Так, в окремих муніципалітетах Німеччини та Нідерландів створюються “універсами послуг” або “установи для громадян”. В цих “універсамах послуг” можна отримати всю інформацію про адміністративні послуги, подати заяву на отримання будь-якої послуги, що надається органом виконавчої влади та органом місцевого самоврядування, або отримати відповідні довідки та кінцеві результати. 

Така організація надання послуг має багато позитивів. Насамперед, це зручність для громадян та економія їх часу і витрат, оскільки людина в одному місці одразу ж може вирішити декілька своїх проблем, і вирішити майже в будь-який зручний для неї час. Тоді як у більшості установ існують дні й години прийому. Крім того, це мінімізує безпосереднє контактування громадян з посадовими особами, які приймають рішення, а отже, усуває підстави для виникнення корупції та покращує умови для роботи самих службовців, які менше відволікаються на прийом громадян і більше зосереджуються на стратегічних управлінських питаннях. Також за кордоном на сьогодні поширена практика публічного поширення різноманітних формулярів завдяки використанню сучасних інформаційних технологій. Наприклад, у США через Інтернет можна отримати всі необхідні паспортні форми, що значно полегшує отримання паспорта. Це необхідно запозичувати і Україні. 

У Новограді-Волинському для спрощення процедури отримання суб’єктами підприємницької діяльності різних видів документів дозвільного характеру, створення сприятливих умов для розвитку підприємництва було створено єдиний дозвільний офіс, де щосереди за участю адміністратора відділу реєстраційно-дозвільних процедур працюють представники різних дозвільних органів міста (держпожежнагляд, санепідемстанція, МВ УМВС, земельний відділ та інші). Така співпраця допомагає підприємцям оперативно, прозоро вирішувати свої проблеми, пов’язані з видачею документів дозвільного характеру. 

За таким принципом в місті повинен діяти і “універсам послуг“ для всіх громадян, а не лише підприємців. 

Днями до міста завітав директор центру досліджень місцевого самоврядування - І.Бригілевич. Участь у проведеному ним семінарі взяли участь заступники міського голови, начальники відділів та управлінь, які надають адміністративні послуги. 

За словами секретаря міської ради В.Федорчука, у Новограді-Волинському діють 7 громадських приймалень. Міська влада відкрита для громади, а створення „універсаму послуг“ дасть можливість зробити її ще більш доступною. Ігор Бригілевич розповів про суть та мету створення „універсамів“ в інших містах, які основні послуги вони надають, які проблеми громадян вирішують. Зокрема, всю інформаційну та консультативну підтримку, навчання працівників, ознайомлення із практикою інших міст будуть проходити за підтримки Німецького товариства технічного співробітництва (GTZ), Центру досліджень місцевого самоврядування (ЦДМС), Швейцарського бюро співробітництва в Україні.
Виконавчим комітетом міської ради прийняте рішення „Про створення універсаму послуг у місті Новоград-Волинський “. 

Ще однією із пропозицій І.Бригілевича було впровадження системи управління якістю, відповідно до вимог стандарту ISO 9001:2008. Система управління якістю це система, яка дає змогу встановлювати політику і цілі, досягати цих цілей та яка спрямовує та контролює діяльність організації щодо якості.
Наразі розглядається можливість реформування адміністративних послуг та створення єдиного універсаму послуг для всіх мешканців Новограда-Волинського. Це дасть змогу скоротити часові й фінансові витрати громадян на замовлення і отримання адміністративних послуг, спростить і полегшить процедури їх отримання, суттєво підвищить якість адміністративних послуг.


Відділ інформації та зв’язків із громадськістю міської ради

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Графік «гарячих ліній» на січень в міській спеціалізованій службі психологічної підтримки «Телефон Довіри» за номером 15-07, 067-771-15-07
28.12.2019

02.01.2020 – гаряча лінія «Візьми дитину у родину», відповідає, Олена Котова – заступник директора-начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (з 14:00 до 17:00);

Докладніше...
Запрошуємо на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх»
28.12.2019

Хочете весело, цікаво та незабутньо провести час? Завітайте 29 грудня о 18:00 год. на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх». Отримайте заряд позитивних емоцій на цілий рік.

Докладніше...
Запрошуємо на урочистості та концертну програму
27.12.2019

З нагоди 76-ї річниці визволення Новограда-Волинського від нацистських окупантів запрошуємо новоград-волинців та гостей міста 03 січня 2020 року до участі у заходах:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa