Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
05.12.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради) (Надання загальної середньої освіти загальноосвітніми навчальними закладами (в т.ч. школою-дитячим садком, інтернатом при школі),  спеціалізованими школами, ліцеями, гімназіями, колегіумами)

Докладніше...
05.12.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради) (Надання дошкільної освіти)

Докладніше...
04.12.2019

Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання (28.11.2019-04.12.2019)

Докладніше...
02.12.2019

 Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 02.12.2019 року

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Універсам послуг в Новограді-Волинському – економія часу та коштів для громадян міста
16.06.2009

Незалежно від власного бажання, кожен громадянин вимушений звертатися до органів влади для отримання різноманітних послуг. Всім нам добре відомі черги, відсутність потрібної інформації, обмеженість та незручність прийомних годин тощо. Звичайно ж це не має бути нормою для громадян. Як показує досвід західних демократичних країн шлях отримання різноманітних довідок, дозволів, інформації може бути набагато простішим, доступнішим, та якіснішим. 


„Універсами послуг“ та інші кращі практики надання адміністративних послуг в Україні“, - під такою назвою за підтримки центру політико-правових реформа (ЦППР), Німецького товариства технічного співробітництва (GTZ), Центру досліджень місцевого самоврядування (ЦДМС), Швейцарського бюро співробітництва в Україні (SDC) нещодавно проходив семінар в м.Києві. Загалом в семінарі взяли участь представники понад 30 міст України (біля 70 учасників). Місто Новоград-Волинський представляли начальник відділу економічного аналізу та планування міської ради С.Карпінська та головний спеціаліст відділу інформації та зв’язків із населенням міської ради Т.Ковалетова.
Метою заходу було визначення шляхів впровадження „універсамів послуг“ в Україні, з урахуванням кращих практик надання адміністративних послуг в Україні та зарубіжного досвіду. Свої доробки, результати вивчення та аналіз теми присутнім презентував ведучий семінару Голова Правління Центру політико-правових реформ І.Коліушко. Закордонним досвідом ділилися із учасниками семінару д-р К.Массер – професор (GTZ), Е.Мануель – директор Швейцарського бюро співробітництва в Україні, д-р О.Цімерман – старший експерт – координатор проекту (GTZ), д-р Д.Шиманке – старший експерт, координатор проекту (GTZ). 


У багатьох містах України, зокрема в Кривому Розі, Луцьку, Львові уже впроваджені „універсами послуг“. Високий рівень організації універсаму послуг показали представники міст Вінниці. Варто відмітити, що в містах, де діють подібні центри постійно проводиться анкетування населення та близько 80% жителів міст підтверджують ефективність та зручність в отриманні послуг. 

Повчальним є досвід деяких країн в напрямі організації системи надання управлінських послуг. Так, в окремих муніципалітетах Німеччини та Нідерландів створюються “універсами послуг” або “установи для громадян”. В цих “універсамах послуг” можна отримати всю інформацію про адміністративні послуги, подати заяву на отримання будь-якої послуги, що надається органом виконавчої влади та органом місцевого самоврядування, або отримати відповідні довідки та кінцеві результати. 

Така організація надання послуг має багато позитивів. Насамперед, це зручність для громадян та економія їх часу і витрат, оскільки людина в одному місці одразу ж може вирішити декілька своїх проблем, і вирішити майже в будь-який зручний для неї час. Тоді як у більшості установ існують дні й години прийому. Крім того, це мінімізує безпосереднє контактування громадян з посадовими особами, які приймають рішення, а отже, усуває підстави для виникнення корупції та покращує умови для роботи самих службовців, які менше відволікаються на прийом громадян і більше зосереджуються на стратегічних управлінських питаннях. Також за кордоном на сьогодні поширена практика публічного поширення різноманітних формулярів завдяки використанню сучасних інформаційних технологій. Наприклад, у США через Інтернет можна отримати всі необхідні паспортні форми, що значно полегшує отримання паспорта. Це необхідно запозичувати і Україні. 

У Новограді-Волинському для спрощення процедури отримання суб’єктами підприємницької діяльності різних видів документів дозвільного характеру, створення сприятливих умов для розвитку підприємництва було створено єдиний дозвільний офіс, де щосереди за участю адміністратора відділу реєстраційно-дозвільних процедур працюють представники різних дозвільних органів міста (держпожежнагляд, санепідемстанція, МВ УМВС, земельний відділ та інші). Така співпраця допомагає підприємцям оперативно, прозоро вирішувати свої проблеми, пов’язані з видачею документів дозвільного характеру. 

За таким принципом в місті повинен діяти і “універсам послуг“ для всіх громадян, а не лише підприємців. 

Днями до міста завітав директор центру досліджень місцевого самоврядування - І.Бригілевич. Участь у проведеному ним семінарі взяли участь заступники міського голови, начальники відділів та управлінь, які надають адміністративні послуги. 

За словами секретаря міської ради В.Федорчука, у Новограді-Волинському діють 7 громадських приймалень. Міська влада відкрита для громади, а створення „універсаму послуг“ дасть можливість зробити її ще більш доступною. Ігор Бригілевич розповів про суть та мету створення „універсамів“ в інших містах, які основні послуги вони надають, які проблеми громадян вирішують. Зокрема, всю інформаційну та консультативну підтримку, навчання працівників, ознайомлення із практикою інших міст будуть проходити за підтримки Німецького товариства технічного співробітництва (GTZ), Центру досліджень місцевого самоврядування (ЦДМС), Швейцарського бюро співробітництва в Україні.
Виконавчим комітетом міської ради прийняте рішення „Про створення універсаму послуг у місті Новоград-Волинський “. 

Ще однією із пропозицій І.Бригілевича було впровадження системи управління якістю, відповідно до вимог стандарту ISO 9001:2008. Система управління якістю це система, яка дає змогу встановлювати політику і цілі, досягати цих цілей та яка спрямовує та контролює діяльність організації щодо якості.
Наразі розглядається можливість реформування адміністративних послуг та створення єдиного універсаму послуг для всіх мешканців Новограда-Волинського. Це дасть змогу скоротити часові й фінансові витрати громадян на замовлення і отримання адміністративних послуг, спростить і полегшить процедури їх отримання, суттєво підвищить якість адміністративних послуг.


Відділ інформації та зв’язків із громадськістю міської ради

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Відбудеться 85 засідання виконавчого комітету міської ради сьомого скликання
06.12.2019

11 грудня 2019 року о 09:00 год. у великій залі Будинку рад відбудеться 85 засідання виконавчого комітету міської ради сьомого скликання з наступним порядком денним:

Докладніше...
До відома організацій, установ та підприємств міста!
06.12.2019

Департамент праці та соціального захисту населення Новоград-Волинської міської ради просить терміново подати розрахунки за 2019 рік по доплаті працівникам за роботу у зоні відчуження, надання щорічної та додаткової відпусток, збереження заробітної плати у разі переведення на нижчеоплачувану роботу та у зв'язку з відселенням, громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи для їх відшкодування.

Докладніше...
Відбудеться засідання тендерного комітету з визначення виконавця по об’єкту: «Поточний ремонт під’їздів до багатоквартирних будинків №16, 18 на вул. Гранітна»
05.12.2019

Тендерний комітет Управління ЖКГЕ та КВ Новоград-Волинської міської ради повідомляє, що 09 грудня 2019 року о 09:30 год. (вул. Шевченка, 16, другий  поверх, кабінет № 43) відбудеться засідання тендерного комітету, на якому буде визначено виконавця по слідуючому об’єкту:«Поточний ремонт під’їздів до багатоквартирних будинків №16, 18 на вул. Гранітна в м. Новограді-Волинському Житомирської області». Учасників, які мають право здійснювати даний вид робіт, запрошуємо взяти участь та подати свої пропозиції.

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa