Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Iнформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
27.12.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)

Докладніше...
27.12.2019

Протокол засідання конкурсної комісії Новоград-Волинської міської ради на зайняття посади директора КНП «Новоград-Волинське міськрай СМО»

Докладніше...
26.12.2019

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР трудового колективу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» на 2019–2021 роки

Докладніше...
Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня
26.12.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня 2019 року на відкритій місцевості у контрольній точці вимірів за адресою м. Новоград-Волинський вул. Н.Оржевської, 8, встановлено: середній показник - 18 мкР/годину, що не перевищує величину природнього радіаційного фону для території України (10-25 мкР/год).

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Відбулося чергове засідання виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради
28.05.2009

• Посилено увагу до санітарно-епідемічного стану в місті 

27 травня головне питання, що розглядалося членами виконавчого комітету було „Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя“. За словами доповідача - головного державного санітарного лікаря району Прохор Л.М., стан санітарного та епідемічного благополуччя знаходиться під постійним контролем служби, ведеться робота, спрямована на зменшення впливу негативних факторів навколишнього середовища та стан здоров’я населення. Минулорічне рішення виконавчого комітету зобовязувало відовідні установи міста викоати 63 пункти, які б покращили ситуацію в місті, локалізували вогнища, не допустили поширення інфекції. З них повністю виконано лише 12, а 28 – частково. 

Аналізуючи санітарний стан навчальних закладів міста Людмила Миколаївна повідомила про те, що розпочато реконструкцію освітлювальної мережі, проводиться заміна ламп розжарювання на енергоефективні люмінесцентні лампи. У ДНЗ поступово йде заміна меблів на нові, приводяться в належний стан тіньові навіси, дахи закладів, ремонтуються санвузли. Разом з тим ще потрібно встановити певну кількість електрорушників, вентиляційні системи тощо. 

Гострою є ситуація із джерелами водопостачання в місті. Не у всіх впорядкованих джерелах питна вода є придатною до вживання. Багато проблем із станом стоків. Встановлені факти скиду стічних вод з приватних домоволодінь у провулках Чехова, Чапаєва, вул. Піонерській. 44 домоволодіння були відключені від зливової каналізації за спуск стічних вод в зливову систему, місцеві водойми, рівчаки. Деякі приватні підприємства теж зливають брудні стоки до річок міста нелегально. Вже декілька років санітарно-епідеміологічна служба змушена приймати постанову про заборону купатися у р. Случ, Смолка. Проводяться рейдові перевірки приватних будинків. Відхилення по хімічним та бактеріологічним показникам у воді міського водогону не зареєстровані. 

Жваву дискусію серд присутніх на засіданні викликало питання щодо роботи стихійних ринків. Адже продаж продуктів харчування на землі ніяк не є безпечним для здоров’я людини. Це може спричинити ряд захворювань. Лабораторіями СЕС досліджено 865 проб харчових продуктів. Майже вдвічі збільшилась кількість відхилень бактеріологічних показників. При купівлі продуктів обов’язково споживачам потрібно дивитися самим на кінцеву дату споживання. Через халатне відношення деяких керівників з березня минулого року виявлено 18 випадків реалізації продуктів з вичерпаним терміном придатності („Наш край“, „Під вербою“, „Маркет“). Мали місце факти реалізації продуктів без супровідних документів. 

Людмила Миколаївна повідомила, що на обліку СЕС перебуває 44 радіотехнічні об’єкти. Із них паспортизовано 35, решта – ні, а саме: 2 станції стільникового зв’язку „Астеліт“, ТОВ „Інтернешнл Телеком“, 7 базових радіостанцій, 1 – УЕГГ, 6- радіо таксі. Секретар міської ради В.Г.Федорчук зачитав звернення громадян міста до приватних підприємців щодо безпеки радіотехнічних об’єктів. Є багато скарг від мешканців, але не всі підприємці реагують. Для них прибуток - понад усе. 

Начальник відділу охорони здоров’я міської ради Л.Р.Дутчак розповів про заходи, що проводяться в міськрай ТМО для покращення санітарно-епідеміологічного стану. Продовжуються ремонтні роботи в стаціонарних відділеннях. Стабільна ситуація із дезінфікуючими розчинами. Окремо зупинився Любомир Романович на ситуації з вакцинацією і наголосив, що негативну роль в плані вакцинації відіграють ЗМІ. Через це збільшується кількість відмов. На сьогодні в міськрайТМО є майже всі необхідні вакцини. До розмови про вакцинацію долучився головний лікар міськрайТМО В.М.Борис, який підтвердив серйозність ситуації, нарікаючи на нерегулярні поставки вакцини, внаслідок чого змінюється графік щеплень, діти вимушені чекати на вакцину інколи до пів року. 

Міський голова М.П.Боровець подякував представниками СЕС, міськрай ТМО за належну організацію роботи та наголосив на необхідності посилення контролю за санітарно-епідеміологічним станом в місті, недопущенні поширення інфекції в літній період. Також Микола Петрович звернув увагу міліції та СЕС на ефективності контролю за роботою стихійних ринків, якістю продукції. 

Рішенням виконавчого комітету затверджено нові заходи щодо забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя в місті. Зокрема, протягом року планується провести капітальні ремонти деяких відділень поліклініки, забезпечити 100% санацію порожнини рота дітей, забезпечити профілактичні медичні огляди населення, продовжити незакінчені ремонтні роботи в навчальних закладах, дообладнати їх, впорядкувати природне джерело по вул. Щорса, ліквідовувати стихійні звалища, відновити місця вигулу собак та ін. 

• Наводиться порядок із розміщенням зовнішньої реклами 

Рішенням виконавчого комітету №197 від 27.05.09 затверджено Порядок надання розповсюджувачам зовнішньої реклами у тимчасове користування місць, що перебувають в комунальній власності для розміщення спеціальних рекламних конструкцій або розташування реклами на конструкціях комунальної власності. З повним текстом Порядку можна ознайомитися у черговому номері «Інформаційного бюлетеня» - додатку до газети «Лесин край» та на офіційному сайті міста www.novograd.osp-ua.info у рубриці «Нормативна база». 

• Погоджено вартість послуг 

Виконавчим комітетом міської ради, розглянувши звернення керуючого будинками ОСББ «ЖБК» В.М. Левчука, своїм рішенням №198 від 27.05.09 погодив об’єднанню вартість послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій у розмірі 1 грн за 1 кв.м загальної площі житла у місяць.
Серед основних послуг, що надаватимуться мешканцям 5-ти та 9-ти поверхівок ОСББ - щоденне прибирання прибудинкової території та сходових кліток, двічі на місяць пердбачається миття під’їздів, вивіз та утилізація ТПВ та поточний ремонт інженерних систем за графіками, щодобове освітлення місць загального користування, цілодобове енергопостачання ліфтів та інше. 

Рішенням №201 від 27.05.09 затверджено комунальному підприємству «Новоград-Волинськтеплокомуненерго» тариф на обслуговування лічильників теплової енергії в житлових будинках в розмірі 8,6 коп за 1 кв.м опалювальної площі квартири протягом опалювального сезону. Дана сума додасться до плати за теплову енергію мешканців будинків з лічильниками.
Міський голова М.П.Боровець підкреслив необхідність проведення інвентаризації всіх 48 побудинкових лічильників тепла, перевірки їх технічної можливості та передання на баланс КП «Теплокомуненерго». Ті лічильники, що непридатні слід списати, адже більшість з них відпрацювала 10-15 років. 

• Зміни у громадських об’єднань міста 

Враховуючи бажання групи новоград-волинців виконком міської ради прийняв рішення №203 від 27.05.09, яким легалізовано міський осередок Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Батьківщина молода» та громадське об’єднання фізичних осіб-підприємців, представників малого та середнього бізнесу «Звягельчани». Цим же рішенням скасовано в Реєстрі об’єднань громадян записів про легалізацію Новоград-Волинського міського громадського об’єднання «Мрія» та «Громадської ради Новоград-Волинського ДНЗ №13» 

• У молодіжні свята обмежено продаж алкоголю 

Вже традиційно у Новограді-Волинському під час Дня випускника (24 червня з 16.00 до 8.00 25 червня) та Дня молоді (28 червня з 16.00 до 8.00 29 червня) рішенням виконкому №204 від 27.05.09 на усій території міста заборонено продаж алкогольних напоїв. Міському відділу міліції доручено притягувати до адміністративної відповальності згідно чинного законодавства осіб, які не дотримуватимуться цієї заборони. 

Міськвиконком

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Графік «гарячих ліній» на січень в міській спеціалізованій службі психологічної підтримки «Телефон Довіри» за номером 15-07, 067-771-15-07
28.12.2019

02.01.2020 – гаряча лінія «Візьми дитину у родину», відповідає, Олена Котова – заступник директора-начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (з 14:00 до 17:00);

Докладніше...
Запрошуємо на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх»
28.12.2019

Хочете весело, цікаво та незабутньо провести час? Завітайте 29 грудня о 18:00 год. на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх». Отримайте заряд позитивних емоцій на цілий рік.

Докладніше...
Запрошуємо на урочистості та концертну програму
27.12.2019

З нагоди 76-ї річниці визволення Новограда-Волинського від нацистських окупантів запрошуємо новоград-волинців та гостей міста 03 січня 2020 року до участі у заходах:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa