Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
05.12.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради) (Надання загальної середньої освіти загальноосвітніми навчальними закладами (в т.ч. школою-дитячим садком, інтернатом при школі),  спеціалізованими школами, ліцеями, гімназіями, колегіумами)

Докладніше...
05.12.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради) (Надання дошкільної освіти)

Докладніше...
04.12.2019

Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання (28.11.2019-04.12.2019)

Докладніше...
02.12.2019

 Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 02.12.2019 року

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Як запобігти поширенню негативних явищ серед неповнолітніх
11.06.2009

Неодноразово з екранів телебачення, на шпальтах друкованих ЗМІ до нас, дорослих, надходили і щоденно надходять інформаційні та аналітичні матеріали, звернення правоохоронних органів, відповідних служб, у яких мова йде про правопорушення, їх кількість, які сприяють поширенню негативних явищ серед неповнолітніх, що, в результаті, стають причиною злочинів, вчинених неповнолітніми, ще гірше – відносно дітей, та головне – неприпустимість такої поведінки, яку породжує вседозволеність та безвідповідальність з боку батьків за безпеку та майбутнє своїх дітей. 

«Сучасну» відповідальність батьків, як свідчить правоохоронна статистика, їх ставлення до виконання своїх обов’язків щодо виховання дітей, яке полягає не лише у забезпеченні необхідних умов життя, навчання та виховання неповнолітніх, важко назвати навіть халатною, скоріше – байдужою. З вуст кожного дорослого, а не лише тих випадкових перехожих, яким пізнього вечора «пощастило» зустрітися з юними компаніями напідпитку, доводиться чути обурення та нарікання на поведінку дітей та підлітків не лише, коли настають сутінки, а й серед білого дня. І причиною такої невихованості і не контрольованої поведінки неповнолітніх батьки (дорослі) самі ж називають неналежне виховання. Проте реальних кроків з боку батьків, на жаль, для покращення ситуації, практично ніхто не вживає. 

Більше місяця минуло з того часу, як у нашому місті діє рішення міської ради про обмеження перебування малолітніх та неповнолітніх без супроводу батьків або осіб, що їх замінюють, у закладах дозвілля, громадського харчування, комп’ютерних залах, на вулицях міста у вечірній час осінньо-веснянього періоду до 22.00, а у літній – до 23.00 год. 

За словами начальника міськвідділу міліції Віктора Прилипка, який виступив з клопотання про необхідність негайного вирішення питання вчинення протиправних дій неповнолітніми та відносно них у громадських місцях, поширення проявів вживання неповнолітніми спиртних напоїв, тютюнопаління, застосування запропонованого механізму сприятиме підвищенню відповідальності батьків за байдуже ставлення до виконання своїх обов’язків щодо виховання дітей, їх безпеку та поведінку у суспільстві, а також власників розважальних закладів, закладів громадського харчування, комп’ютерних залів, у яких підлітки, через відсутність з боку контролю з боку адміністраторів закладів, а часто і без відома батьків, проводять більшу частину часу. Окрім недотримання пропускного режиму, порушуються норми антиалкогольного та антинаркологічного законодавства. Спиртні напої та тютюнові вироби продаються особам, які не досягли 18-річного віку. 

На жаль, навіть після проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи у навчальних закладах, з батьківською громадськістю, через ЗМІ, проведення правоохоронцями профілактичних бесід з дітьми, не усі батьки до кінця усвідомлюють важливість та необхідність запропонованого нововведення. 

І далі, під час несення служби по охороні громадського порядку, наряди міліції виявляють факти перебування неповнолітніх у вечірній час у закладах дозвілля та на вулицях міста у пізній час. Таких дітей правоохоронці доставляють до міськвідділу міліції, де щодобово у складі слідчо-оперативної групи знаходиться працівник сектору кримінальної міліції у справах дітей, який з’ясовує відомості про батьків, їх місце знаходження, щоб негайно повідомити про місце перебування дитини, причину перебування неповнолітнього без супроводу дорослих. Протягом місяця у пізній час у закладах дозвілля та на вулицях міста правоохоронці виявили 12 неповнолітніх, віком від 13 до 16 років. На батьків дітей складені адмінпротоколи (ст. 184 КУпАП), які направлені на розгляд суду. 

З явними ознаками алкогольного сп’яніння виявлено 11 неповнолітніх. Наприклад, 16-річний Дмитро, студент, в поле зору правоохоронців у нетверезому стані потрапив уже вдруге. О 22.30хв. у парку в п’яному вигляді знаходився 16-річний Богдан, учень однієї зі шкіл міста. Пізніше, о 23.00год, у міському парку культури та відпочинку міліціонери виявили 17-річну Альону. Неповнолітня свій захмелілий стан та неохайний вигляд пояснила тим, що пила вино. У якій кількості дівчина уточнювати відмовилася. Як з’ясувалося, Альона ніде не навчається і не працює. 

З пояснень більшості неповнолітніх, яких затримали нетверезими, можна говорити про те, що улюбленим «кампотом» для підлітків є вино «Сонце в бокалі», яке вони запивають пивом, а улюблене місце «застілля» - міський парк культури та відпочинку.
У селі ж підлітки віддають перевагу високоградусній домашнього виробництва. Наприклад, 29.05.09р. у будинку культури с. Ярунь дільничний інспектор ст. лейтенант міліції Олександр Омельчук виявив двох неповнолітніх хлопців, 17 та 16 років, які прийшли на дискотеку «під мухою». О 01.00 тієї ж ночі, у такому ж стані, виявили 16-річну ученицю місцевої школи. Крім того, у с. Ярунь правоохоронці виявили факт доведення неповнолітнього до алкогольного сп’яніння (ст. 180 КУпАП). 23-річна гр. В., місцева жителька, «пригощала» спиртним неповнолітнього. 

За розпивання спиртних напоїв у громадських місцях і поява в громадських місцях у п’яному вигляді (ст. 178 КУпАП) на підлітків складено адмінпротоколи. 

Крім того, виявлено два факти порушень правил торгівлі щодо реалізації спиртних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім суб’єктами підприємницької діяльності. На порушників складені адмінпртоколи за ч. 2 ст. 156 КУпАП, які направлені до Новоград-Волинської ОДПІ. 

Так, продавець кіоску по вул. Пушкіна продала неповнолітньому пачку цигарок «Бонд», а її колега в магазині по вул. Шевченка – по пляшці слабоалкогольних напоїв «Бренді-кола» та «Лонгер». 

Суб’єктам підприємницької діяльності за таке порушення загрожує позбавлення ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами. 

За п’ять місяців поточного року сектором кримінальної міліції у справах дітей за розпивання спиртних напоїв та поява в громадських місцях у п’яному вигляді до адмінвідповідальності притягнуто 48 неповнолітніх (2008р. - 10), за куріння в громадських місцях (ст. 175*1) – 31 (2008р. - 4), невиконання батьками обов’язків щодо виховання дітей (ст. 184 КУпАП) – 113 дорослих (2008р. - 66), порушення правил торгівлі щодо реалізації спиртних напоїв та тютюнових виробів (ч. 2 ст. 156 КУпАП) складено 12 протоколів (2008р. - 0). Виявлено 12 фактів (2008р. - 2) доведення неповнолітнього до стану сп’яніння (ст. 180 КУпАП).
Шановні батьки! Зібрати дитину до школи, забезпечити її усім необхідним, задовольняти усі забаганки – не означає належно виховати, подбати про її безпеку. Безпечне та порядне майбутнє дітей у ваших руках.

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Відбудеться 85 засідання виконавчого комітету міської ради сьомого скликання
06.12.2019

11 грудня 2019 року о 09:00 год. у великій залі Будинку рад відбудеться 85 засідання виконавчого комітету міської ради сьомого скликання з наступним порядком денним:

Докладніше...
До відома організацій, установ та підприємств міста!
06.12.2019

Департамент праці та соціального захисту населення Новоград-Волинської міської ради просить терміново подати розрахунки за 2019 рік по доплаті працівникам за роботу у зоні відчуження, надання щорічної та додаткової відпусток, збереження заробітної плати у разі переведення на нижчеоплачувану роботу та у зв'язку з відселенням, громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи для їх відшкодування.

Докладніше...
Відбудеться засідання тендерного комітету з визначення виконавця по об’єкту: «Поточний ремонт під’їздів до багатоквартирних будинків №16, 18 на вул. Гранітна»
05.12.2019

Тендерний комітет Управління ЖКГЕ та КВ Новоград-Волинської міської ради повідомляє, що 09 грудня 2019 року о 09:30 год. (вул. Шевченка, 16, другий  поверх, кабінет № 43) відбудеться засідання тендерного комітету, на якому буде визначено виконавця по слідуючому об’єкту:«Поточний ремонт під’їздів до багатоквартирних будинків №16, 18 на вул. Гранітна в м. Новограді-Волинському Житомирської області». Учасників, які мають право здійснювати даний вид робіт, запрошуємо взяти участь та подати свої пропозиції.

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa