Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
05.12.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради) (Надання загальної середньої освіти загальноосвітніми навчальними закладами (в т.ч. школою-дитячим садком, інтернатом при школі),  спеціалізованими школами, ліцеями, гімназіями, колегіумами)

Докладніше...
05.12.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради) (Надання дошкільної освіти)

Докладніше...
04.12.2019

Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання (28.11.2019-04.12.2019)

Докладніше...
02.12.2019

 Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 02.12.2019 року

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Засідання за круглим столом в «Тиждень толерантності і інклюзії»
02.12.2019

В ресурс-студії «Майстерня успіху»для батьків, які виховують дітей з особливими освітніми потребами,при міському інклюзивно-ресурсному центрі, відбулося засідання за круглим столом «Роль батьків дітей з особливими освітніми потребами у впровадженні інклюзивної освіти».  Питання, які обговорювалися- підсумки річної діяльностіресурс-студії, участь батьків дітей з ООП у формуванні громадської думки та толерантного сприйняття ідеї інклюзії, партнерська співпраця батьків з установами та закладами освіти, соціальної сфери, охорони здоров’я та громадськими організаціями. Учасниками булибатьки, які виховують дітей з особливостями, заступник начальника управління освіти і науки міської ради Гончарук Т.В., директор ЗЗСО № 2 Гарбовська Л.Г., завідуюча ЦРД «Дельфін» Пелешок А.А., завідуюча ЗДО № 6 Медведчук З.П., голова ГО«Гармонія +» Харченко Л.С., начальник служби у справах дітей УССМФКС міської ради Лойко Н.О., директор МЦСССДМ Лапинська А.А., директор центру соціальної реабілітації дітей з інвалідністю міської ради Буковська О.В., лікар-психіатр дитячий КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО» Червенюк Д.Г., директор ІРЦ Борис Н.П. та фахівці Гонік С.Ю., Левкович І.Б., Васільєва Л.В., Монжиєвська О.В., Ридецька В.М.  

Директор Борис Н.П. повідомила, що 29 листопада 2018 р. було відкриторесурс-студію, розповіла про здобутки її діяльності тапрезентувала логотип «Майстерні успіху», який символізує міцність, розвиток, підтримку, турботу, захист, толерантність і любов. Саме на таких принципах базується її діяльність. Зазначила, що в березні вресурс-студії відбулася зустріч батьків з начальником управління освіти і науки міської ради Ващук Т.В., де батьки висловили пропозиції щодо проведення заходів по формуванню толерантності та підтримки дітей, які позбавлені певних можливостей. Пропозиції були враховані управлінням спільно з ІРЦ, було рекомендовано закладам освіти провести з 25 по 29 листопада 2019 року «Тиждень толерантності та інклюзії». Символічно, 16 листопада 1995 року ЮНЕСКО ухвалили Декларацію принципів толерантності. Протягом даного тижня в закладах освіти активно проходили виховні години, флешмоби, акції та інші заходи. По місцевому телебаченню транслювалися інтерв’ю з Ващук Т.В., інформаційний відеоролик МОН про організацію діяльності ІРЦ, мультики про толерантність і інклюзію. У місцевих ЗМІ друкувалисятематичні інтерв’ю, статті. На фейсбук-сторінці ІРЦ розміщувалися вислови про толерантність, інклюзію та інша інформація.

Під час діалогуконстатовано, що в міській ОТГ формується позитивне ставлення громади до інклюзії, впровадження інклюзивного навчання, діти з особливостями отримують спектр освітніх, соціальних та медичних послуг.Обговоренопитання, які потребують вивчення: недостатність в закладах загальної середньої освіти корекційних педагогів - вчителів-логопедів, вчителів-дефектологів (брак кадрів), спеціалізованих груп в ЗДО для дітей з порушенням мовлення та затримкою психічного розвитку та інші. Зверталася увага на активізаціюбатьків дітей з ООП у впровадженні інклюзивної освітитаналагодження тіснішої співпраці з установами та закладами освіти, соціальної сфери та охорони здоров’я.

По завершенню Борис Н.П. подякувала за участь в роботі круглого столу, привітала з річницеюресурс-студії «Майстерня успіху» та спільно з колективом пригостила всіх учасників символічним тортом з цукерок (благодійна допомога ФОП Малярик Л.В.)

Протягом заходу працювала виставка тематичних сторінок газети «Лесиного краю» в рамках проєкту «Інклюзія. Формуємо нову філософію громади» КУ «ІРЦ» і медіахаб «Лесин край» та інформаційних збірників ІРЦ.

 Вчитель-дефектолог КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» міської ради
Монжиєвська О.В.

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Відбудеться засідання тендерного комітету з визначення виконавця по об’єкту: «Поточний ремонт під’їздів до багатоквартирних будинків № 16, 18 на вул. Гранітна»
09.12.2019

Тендерний комітет Управління ЖКГЕ та КВ Новоград-Волинської міської ради повідомляє, що 09 грудня 2019 року о 09:30 год. (вул. Шевченка, 16, другий поверх, кабінет № 43) відбудеться засідання тендерного комітету, на якому буде визначено виконавця по слідуючому об’єкту: «Поточний ремонт під’їздів до багатоквартирних будинків № 16, 18 на вул. Гранітна в м. Новограді-Волинському Житомирської області». Учасників, які мають право здійснювати даний вид робіт запрошуємо взяти участь та подати свої пропозиції.

Докладніше...
Відбудеться 85 засідання виконавчого комітету міської ради сьомого скликання
06.12.2019

11 грудня 2019 року о 09:00 год. у великій залі Будинку рад відбудеться 85 засідання виконавчого комітету міської ради сьомого скликання з наступним порядком денним:

Докладніше...
До відома організацій, установ та підприємств міста!
06.12.2019

Департамент праці та соціального захисту населення Новоград-Волинської міської ради просить терміново подати розрахунки за 2019 рік по доплаті працівникам за роботу у зоні відчуження, надання щорічної та додаткової відпусток, збереження заробітної плати у разі переведення на нижчеоплачувану роботу та у зв'язку з відселенням, громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи для їх відшкодування.

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa