Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
09.10.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 07.10.2019 року

Докладніше...
Результатами лабораторних досліджень води з джерел міста
02.10.2019

Новоград-Волинське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області  повідомляє,  що  за  результатами лабораторних досліджень наданих ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» 01.10.2019   вода питна не відповідає вимогам  ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» затвердженого наказом МОЗ України від 12.05.2010р.

Докладніше...
Результати лабораторних досліджень води в бюветах міста
02.10.2019

Новоград-Волинське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області  повідомляє, що за  результатами лабораторних досліджень наданих ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» 26.09.2019 вода питна не відповідає вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» затвердженого наказом МОЗ України від 12.05.2010р.

 

Докладніше...
30.09.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 30.09.2019 року 

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Оголошення про проведення конкурсу з призначення управителів багатоквартирних будинків
19.09.2019

Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу:

Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності Новоград-Волинської міської ради, 11701, м. Новоград-Волинський, вул. Шевченка, 16, кабінет №49.

Прізвище, посада та номер контактного телефону особи, уповноваженої здійснювати зв'язок з учасниками конкурсу:


Обезюк Павло Павлович – головний спеціаліст відділу житлово-комунальних послуг управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності Новоград-Волинської міської ради, тел. роб.: (04141) 2-13-32, моб.: 093-680-64-44.

Критерії оцінки конкурсних пропозицій:


1.             Ціна послуги, що включає відповідно до статті 12 Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», зокрема, витрати на утримання і проведення ремонту спільного майна у багатоквартирному будинку та його прибудинкової території, винагороду управителю з розрахунку на 1м2 загальної площі об’єкта конкурсу.

Максимальна оцінка – 50 балів.
Оцінювання пропозицій здійснюється по кожному будинку, що входить до об’єкту конкурсу (групи будинків) окремо.
Максимально можливу кількість балів щодо певного будинку (50 балів) отримує учасник, який запропонував найнижчу ціну послуги для цього будинку.
У зв’язку з тим, що об’єкт конкурсу складається з групи будинків, оцінювання конкурсних пропозицій здійснюється шляхом додавання балів, визначених окремо за кожним багатоквартирним будинком.
Переможець за даним критерієм визначається за середньою кількістю балів по групі будинків.

2.             Рівень забезпеченості учасника конкурсу матеріальною-технічною базою.
Максимальна оцінка – 20 балів.
Оцінюється наявність вантажного та спеціалізованого транспорту ( вантажні автомобілі, автовишки, трактори та ін.) і спеціалізованого обладнання, комп’ютерної техніки, іншого обладнання, адміністративних та виробничих приміщень, програмного забезпечення, що підтверджують спроможність надавати послуги з управління в повному обсязі групою будинків, що входять до переліку, на який учасник конкурсу подавав відповідні конкурсні пропозиції.
Учасник який подав найкращу пропозицію, отримує максимальний бал; кожна наступна пропозиція – на 1 бал нижче від попередньої.

3.             Наявність персоналу, що відповідає кваліфікаційним вимогам до професій працівників та має необхідні знання і досвід (з урахуванням договорів щодо залучення співвиконавців).
Максимальна оцінка – 10 балів.
Оцінюється наявність персоналу відповідної кваліфікації, знання і досвід працівників (з урахуванням договорів щодо залучення співвиконавців), що підтверджує спроможність надавати послуги з управління групою будинків, котрі входять до переліку, на який учасник конкурсу подавав відповідні конкурсні пропозиції.
Учасник який подав найкращу пропозицію, отримує максимальний бал; кожна наступна пропозиція – на 1 бал нижче від попередньої.

4.             Фінансова спроможність учасника конкурсу.
Максимальна оцінка – 10 балів.
Оцінюються фінансові ресурси, необхідні для забезпечення розрахунків за надані послуги з управління багатоквартирним будинком ( заробітна плата, податки, тощо),по групі будинків, що входять до переліку, на який учасник конкурсу подавав відповідні конкурсні пропозиції, у розмірі 100% від місячного нарахування протягом 1 місяця.
Конкурсною комісією розглядаються надані бухгалтерські та інші документи, що підтверджують наявність таких ресурсів.
Учасник який подав найкращу пропозицію, отримує максимальний бал; кожна наступна пропозиція – на 1 бал нижче від попередньої.

5. Наявність досвіду роботи з надання послуг у сфері житлово-комунального господарства.
 Максимальна оцінка – 10 балів.
Оцінюється наявність досвіду роботи учасника конкурсу з надання послуг  у сфері житлово-комунального господарства ( з урахуванням досвіду надання послуг, що входять до переліку складових послуги з управління багатоквартирним будинком, зазначених у п.3 цієї конкурсної документації, тривалості та географії надання послуг учасником конкурсу та досвіду засновників).
Учасник який подав найкращу пропозицію, отримує максимальний бал; кожна наступна пропозиція – на 1 бал нижче від попередньої.
Максимальна сума балів дорівнює 100 балам
Переможцем конкурсу визначається його учасник, який набрав максимальну кількість балів щодо об’єкта конкурсу (групи будинків).
У разі, коли  у конкурсі щодо певного об’єкта конкурсу (групи будинків) узяв участь тільки один учасник і його пропозиція не була відхилена, він оголошується переможцем конкурсу.
У разі відмови переможця конкурсу від підписання договорів про надання послуги або не укладання договорів з його вини в установлений термін, конкурсна комісія може визначити переможцем учасника, який набрав максимальне число балів за оцінюванням з числа інших поданих конкурсних пропозицій, або оголосити повторний конкурс.

Вимоги до конкурсних пропозицій та перелік документів, оригінали або копії яких подаються учасниками конкурсу для оцінювання.
Вимоги до конкурсних пропозицій розповсюджуються, а документи (включаючи їх оригінали та копії) подаються учасниками конкурсу окремо щодо кожного об’єкта конкурсу (групи будинків), на який учасник подав конкурсну пропозицію, для їх оцінювання.
Для участі у конкурсі  учасники конкурсу подають заяву, у якій зазначають:
Фізичні особи-підприємці – прізвище, ім’я, по батькові, реєстраційний номер облікової картки платника податків, серію та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовились від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку в паспорті про право здійснювати платежі за серією та номером паспорта);
Юридичні особи – повне найменування, код за ЄДРПОУ.
Перелік документів, що подаються учасниками конкурсу в складі конкурсної документації для їх оцінювання:
-                       засвідчені учасником конкурсу копії документів, що засвідчують повноваження керівника чи представника учасника конкурсу;
-                       копію паспорта (стор. 1-2, 3-6 за наявності записів) керівника та на особу (осіб), яку (яких) уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення конкурсу; паспорт на момент розкриття пропозиції повинен бути дійсний;
-                       оригінал листа-згоди на обробку, використання, поширення та доступ до персональних даних; складається та підписується особисто підписантом договору та особою (особами), яку (яких) уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення конкурсу;
-                       засвідчена учасником конкурсу копія статуту (положення чи інший засновницький документ відповідно до закону) юридичної особи – учасника конкурсу;
-                       засвідчена учасником конкурсу копія свідоцтва платника податку на додану вартість ( за наявності ) або сплату єдиного податку, або копія витягу з реєстру платників податків;
-                       оригінал витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, що підтверджує здійснення учасником конкурсу економічної діяльності у сфері управління нерухомим майном за винагороду;
-                       оригінал довідки уповноваженого органу державної фіскальної служби, в якому учасник конкурсу перебуває на обліку, про відсутність (наявність) заборгованості з податків та обов’язкових платежів до бюджету, дійсна на час подання пропозицій;
-                       засвідчені учасником конкурсу копії Балансу підприємства (форма Ф-1 «Баланс»), звіту про фінансові результати (форма Ф-2 «Звіт про фінансові результати»), звіт про рух грошових коштів (форма Ф-3 «Звіт про рух грошових коштів») (за наявності), фінансового звіту суб’єкта малого підприємництва, декларації про доходи, або іншої фінансової звітності в залежності від виду оподаткування за останній звітний період. У разі, якщо учасник – юридична особа відповідно до норм чинного законодавства не зобов’язана складати вказані документи, такий учасник подає копії тих документів, які є документами фінансової звітності для нього та надає в складі цінової пропозиції інформацію про законодавчі підстави для їх ведення, складену в довільній формі. Учасники можуть також надавати інші документи, що підтверджують фінансову спроможність;
-                       засвідчені учасником конкурсу копії документів, що підтверджують наявність статутного/складеного капіталу учасника конкурсу (за наявності);
-                       оригінал довідки з обслуговуючого банку про відсутність (наявність) простроченої заборгованості (більше 1 місяця) за кредитами, виданої не пізніше, ніж за 30 днів до дати розкриття конкурсних пропозицій;
-                                                  засвідчену учасником конкурсу довідка про фінансову спроможність чи наявність коштів, необхідних для забезпечення розрахунків за надані послуги з управління багатоквартирним будинком (заробітна плата, податки, тощо), по групі будинків, що входять до переліку, на який учасник конкурсу подав відповідні конкурсні пропозиції, у розмірі 100% від місячного нарахування протягом 1 місяця;
-                       засвідчену учасником конкурсу довідка про відсутність заборгованості із заробітної плати;
-                       оригінал довідки учасника конкурсу довільної форми, що містить інформацію про рівень забезпеченості учасника конкурсу матеріально-технічною базою та підтверджують спроможність учасника виконувати роботи, що входять до переліку складових послуги з управління багатоквартирним будинком, зазначеним у п.3 конкурсної документації;
-                       засвідчені учасником конкурсу копії технічних паспортів (свідоцтв) на транспортні засоби учасника, довідки проходження спеціалізованою технікою технічного огляду та копії договорів оренди, лізингу, позички, або інших документів, що підтверджують право власності або користування учасником конкурсу на транспортні засоби;
-                       оригінал довідки учасника довільної форми, яка містить інформацію про кількість працівників відповідної кваліфікації, стажу роботи у сфері житлово-комунального господарства, необхідні знання та досвід (з урахуванням договорів щодо залучення співвиконавців);
-                       засвідчена учасником конкурсу копія посвідчення відповідальної особи за організацію експлуатації ліфтів, а також документів, що підтверджують її кваліфікацію та проходження нею відповідних навчань;
-                       засвідчені учасником конкурсу копії документів, що підтверджують наявність досвіду роботи з надання послуг у сфері житлово-комунального господарства з доданням завірених учасником конкурсу копій відповідних договорів та інших підтверджуючих документів;
-                       розрахунки ціни на послугу з управління багатоквартирним будинком у розрізі складових послуги по кожному багатоквартирному будинку, що входить до об’єкту конкурсу (групи будинків), окремо;
-                       оригінал довідки учасника довільної форми, яка містить інформацію про наявність та місце розташування адміністративних, виробничих приміщень учасника, матеріально-технічної бази, засоби зв’язку з керівництвом учасника та банківські реквізити учасника конкурсу.


Учасники конкурсу мають право, крім передбачених конкурсною документацією, подавати у складі конкурсної пропозиції також інші документи, що підтверджують досвід роботи з надання послуг у сфері житлово-комунального господарства.
Надана учасниками інформація має підтверджуватись копіями документів, засвідченими учасником конкурсу з написом «Згідно з оригіналом» та мати відбитки печатки (за наявності) учасника конкурсу та підписом керівника або уповноваженої особи.
Конкурсна пропозиція подається щодо кожного об’єкта конкурсу окремо. Учасник має право подати лише одну конкурсну пропозицію по кожному об’єкту конкурсу (групі будинків).
Конкурсна пропозиція пронумеровується, прошивається, підписується уповноваженою особою учасника конкурсу та скріплюється печаткою (за наявності) із зазначенням кількості сторінок.
Конкурсна пропозиція повинна мати реєстр наданих документів, у якому зазначено найменування поданих документів у складі конкурсної пропозиції з визначенням номерів сторінок, на яких вони знаходяться.
Всі сторінки пропозиції мають містити відбитки печатки учасника та підпис керівника або уповноваженої особи(за наявності печатки).
Конкурсна пропозиція запечатується в одному конверті (пакеті), який у місцях склеювання повинен містити відбитки печатки учасника конкурсу. Вимога щодо наявності печатки учасника не стосується учасників, які здійснюють діяльність без печатки. На конверті (пакеті) повинно бути зазначено: «На конкурс із призначення управителя багатоквартирних будинків», № об’єкта конкурсу (групи будинків); вказано повне найменування, місцезнаходження організатора конкурсу, дата та час проведення конкурсу, повне найменування ( прізвище, ім’я, по батькові) учасника конкурсу, його місцезнаходження (місце проживання) ( уразі наявності різниці між юридичною адресою і фактичним місцезнаходженням учасника – вказувати окремо кожну адресу); код за Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (для юридичних осіб); реєстраційний номер облікової картки платника податків (для фізичних осіб; номери контактних телефонів учасника конкурсу; маркування: «Не відкривати до 12 год. 00 хв.   «21» жовтня 2019».
Відповідальність за технічні та інші помилки в документах, поданих на конкурс та підписаних належним чином, несе учасник конкурсу.
Конкурсні пропозиції, отримані після закінчення строку їх подання, або подані не учасниками конкурсу, не розкриваються і повертаються особам, які їх подали.
Учасник конкурсу має право відкликати власну конкурсну пропозицію або внести до неї зміни (доповнення) до закінчення строку подання конкурсних пропозицій.

Способи, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій.
Конкурсна пропозиція подається особисто або через уповноважену належним чином особу учасника конкурсу. Конкурсна пропозиція подається конкурсній комісії через особу, уповноважену здійснювати зв'язок з учасниками конкурсу – Обезюка Павла Павловича, головного спеціаліста відділу житлово-комунальних послуг управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності Новоград-Волинської міської ради – чи надсилається поштою конкурсній комісії.
Конкурсна пропозиція подається учасником конкурсу за адресою: 11701, м. Новоград-Волинський, вул. Шевченка, 16, кабінет №43.
Кінцевий термін подачі конкурсних пропозицій: до 12 год. 00 хв.   «18» жовтня 2019.

Місце, дата та час розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями.
Місце: м. Новоград-Волинський, вул. Шевченка, 16, конференц зала.
Дата: 21жовтня 2019 року
Час:14:00.

Способи і місце отримання конкурсної документації.
Місце отримання: управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності Новоград-Волинської міської ради, м. Новоград-Волинський, вул. Шевченка, 16, кабінет №49.
Спосіб отримання: особисто.
Конкурсна документація надається за заявою.


У
правління житлово-комунального господарства,
енергозбереження та комунальної власності міської ради
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Офіційне повідомлення про проведення конкурсу з визначення друкованого ЗМІ для висвітлення діяльності Новоград-Волинської міської ради та її виконавчих органів у 2020 році
10.10.2019

З метою проведення прозорого відбору на конкурентних засадах друкованого засобу масової інформації для висвітлення діяльності Новоград-Волинської міської ради та її виконавчих органів, Новоград-Волинська міська рада проводить конкурс з визначення друкованого засобу масової інформації для висвітлення діяльності Новоград-Волинської міської ради та її виконавчих органів у 2020 році (далі – Конкурс).

Докладніше...
Відбудеться засідання тендерного комітету з визначення виконавця по об’єкту: «Капітальний ремонт дорожнього покриття вул. Тимошенко від буд. №20 до буд. №2»
10.10.2019

Тендерний комітет Управління ЖКГЕ та КВ Новоград-Волинської міської ради повідомляє, що 15.10.2019 року о 09:00 (вул. Шевченка, 16, другий  поверх, кабінет № 43) відбудеться засідання тендерного комітету на якому буде визначено виконавця по об’єкту: 

Докладніше...
Інформація про намір передати в оренду
10.10.2019

Об’єкт: нежитлове приміщення на пл. Лесі Українки, 9 площею 171,4 кв.м. Вартість майна станом на 19.08.19 –700340,00 грн без урахуванням ПДВ. Мета використання об’єкта: проведення занять з хореографії. Балансоутримувач об’єкта: відділ культури і туризму.

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa