Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Iнформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
27.12.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)

Докладніше...
27.12.2019

Протокол засідання конкурсної комісії Новоград-Волинської міської ради на зайняття посади директора КНП «Новоград-Волинське міськрай СМО»

Докладніше...
26.12.2019

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР трудового колективу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» на 2019–2021 роки

Докладніше...
Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня
26.12.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня 2019 року на відкритій місцевості у контрольній точці вимірів за адресою м. Новоград-Волинський вул. Н.Оржевської, 8, встановлено: середній показник - 18 мкР/годину, що не перевищує величину природнього радіаційного фону для території України (10-25 мкР/год).

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Новоград-Волинський міський центр зайнятості інформує про стан ринку праці за січень-червень 2019 року
17.07.2019

Протягом 6-ти місяців 2019 року працівники міського центру зайнятості проводили свою послідовну роботу для задоволення потреб незайнятих громадян і роботодавців, ефективно взаємодіючи з усіма причетними до проблем ринку праці сторонами, підвищували якість та ефективність надання соціальних послуг. За цей період ринок праці залишався стабільним.

           Станом на 01.01.2019 року на обліку в центрі зайнятості перебувало 539 безробітних громадян, з них 266 чол. мешканців міста.

Звернулися у січні – червні в пошуках роботи всього 2158 громадян (місто – 1319 осіб), з них отримали статус безробітного 473 чол. (місто – 213 осіб).

Всього протягом 6-ти місяців 2019 року отримали послуги центру зайнятості 2697 чол. (1587 чол. з міста).

З загальної кількості безробітних міста – 69% становлять жінки, 27%- молодь до 35 років, 67% - належать до категорії соціально-уразливих безробітних.

 По професійному складу - 41% осіб   мають робітничі професії, 58% осіб являються службовцями, а решта 1% осіб - без професії.

Станом на 01.07.2019 року на обліку перебуває 522 безробітних громадян, з них 248 чол. з міста.

            Результатом активного пошуку претендентів на заміщення вакантних посад, оперативного інформування шукачів роботи про вакансії , є працевлаштування громадян в перші дні звернення до центру зайнятості. За  6 місяців 2019 року знайшли роботу до статусу безробітного 1307 чол. ( з міста – 851 чол.). Працевлаштовані з числа безробітних – 224 чол., з міста - 74 чол.

Найбільше подали інформацію про вакансії та працевлаштували громадян наступні підприємства міста Новоград-Волинського:

 Центр поштового звязку №4 – працевлаштовано 31 чол.,

ДП «Новоград-Волинське ДЛМГ» – працевлаштовано 78 чол.,

КП «Новоград-Волинськтеплокомуненерго» - працевлаштовано 6 чол.,

ПрАТ ВКФ «Леся» - працевлаштовано 51 чол.,

Новоград-Волинське міськрай ТМО - працевлаштовано 38 чол.,

ТОВ фірма «Новофарм-Біосинтез» - працевлаштовано 53 чол.,

ПАТ «Новоград-Волинськсільмаш» - працевлаштовано 21 чол.,

ТОВ «Нові ласощі - Житомир» - працевлаштовано 20 чол.,

КПНВМР "Новоград-Волинськжитлосервіс"- працевлаштовано 11 чол.,

ТОВ « РГТ Україна» - працевлаштовано 11 чол.

ПАТ « Новоград-Волинський хлібозавод» - працевлаштовано 16 чол.,

ТОВ "Новоградтранссервіс" – працевлаштовано 10 чол.,

ТОВ «Ековудс» - працевлаштовано 23 чол.,

ТОВ «Новоград-Волинські шляхи» - працевлаштовано 18 чол., 

Новоград-Волинський медичний коледж - працевлаштовано 37 чол.

Новоград-Волинський промислово-економічний     технікум - працевлаштовано 17 чол.,

ТЗОВ “Елеватор” - працевлаштовано 14 чол. та ін.

КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги міста» 16 чол.,

КП Новоград-Волинської міської ради «ВУВКГ» 21 чол.,

Дитячо-юнацька спортивна школа управління у справах сім’ї, молоді і фізичної культури та спорту 20 чол.,

ТОВ ВО «Техна» - працевлаштовано 15 чол.За період січень-червень 2019 року у Новоград-Волинському міському центрі зайнятості було 2490 вакансій.

35 % від загальної кількості вакансій – це вакансії з мінімальним розміром заробітної плати.

58 % від загальної кількості - це вакансії за розміром запропонованої заробітної плати від мінімальної до середньої заробітної плати відповідного регіону (по Житомирській області середня заробітна плата становить 8029,44 грн.).

7 % - це вакансії з розміром запропонованої заробітної плати від середньої заробітної плати відповідного регіону

Станом на 01.07.2019 року в Новоград-Волинському міському центрі зайнятості нараховувалось 464 актуальні вакансії. З цієї кількості 336 заявок на підприємствах нашого міста.

Безробітні громадяни, які не мають професій або мають намір підвищити свою конкурентоздатність на ринку праці мають можливість навчатися за рахунок коштів Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття. З метою підвищення конкурентоспроможності громадян впродовж січня-червня 2019 року комплектувалися групи слухачів за напрямком «Безпечні методи роботи в сільському господарстві» в кількості 75 чол., з яких 2 осіб є мешканцями міста.

З усіх навчальних закладів, що здійснюють професійне навчання безробітних, найповніше відповідають всім сучасним вимогам ринку праці саме центри професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості. Завдяки застосуванню новітніх технологій, сучасного обладнання, здатності швидко перебудовувати навчальний процес з урахуванням потреб виробництва, їх діяльність забезпечує якісне короткотермінове професійне навчання. Так на базі Рівненського центру професійно-технічної освіти 2 особи пройшли навчання за напрямком «Підприємець-початківець».


Стажування проходило 11 безробітних громадян на замовлення роботодавців з подальшим працевлаштуванням: 2 чол. – місто.

За звітний період 2019 року 115 безробітних були слухачами курсів та проходили стажування, з них 8 чол. з міста.

Громадянам, які звернулись до служби занятості, у разі відсутності вакансій підходящої роботи відповідно до ст. 46 Закону України «Про зайнятість населення», надається статус безробітного та призначається допомога по безробіттю, розмір якої залежить від страхового стажу безробітної особи, від тривалості безробіття та інше. Середній розмір виплати допомоги по безробіттю дорівнює 3453 грн.

Законом України «Про зайнятість населення» передбачені пільги зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування тим роботодавцям, які створюватимуть нові робочі місця та працевлаштовуватимуть на них не менше, ніж на два роки соціально незахищених безробітних.

Впродовж звітного періоду 2019 року скористалися можливістю відшкодування у розмірі єдиного страхового внеску 3 фізичних осіб-підприємців, які працевлаштували 3 чол. за професіями сестра медична, конструктор одягу, технік. На компенсацію єдиного внеску роботодавцям за звітний період 2019 року з Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття використано 40589,39 грн.

Служба зайнятості сприяє пошуку роботи тимчасово переміщеним особам, які прибувають в місто та район з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції. Впродовж II кварталів в Новоград-Волинському міському центрі зайнятості отримували послуги 2 чол. з числа внутрішньо-переміщених осіб, що проживають в місті. Одна особа з числа ВПО працевлаштована за направленням центру зайнятості та одна отримала одноразову допомогу для організації підприємницької діяльності, започаткували власну справу. Станом на 01.07.2019 року на обліку в центрі зайнятості внутрішньо-переміщених осіб зі статусом безробітнього не має.

Впродовж звітного періоду 2019 року в Новоград-Волинському міському центрі зайнятості з метою пошуку роботи перебувало 135 військовослужбовців – учасників АТО, з них - 110 мешканців міста. З метою соціальної, професійної адаптації та працевлаштування демобілізованих громадян, працівниками центру зайнятості організовуються різноманітні заходи для військовослужбовців та учасників АТО, їх запрошують на зустрічі з представниками влади, роботодавцями, на тренінги, семінари. 2 осіб цієї категорії навчалися (в т.ч. 1 чол. з міста). Знайшли роботу за сприянням служби зайнятості 15 чол. з числа учасників АТО, з них 12 чол. з міста. Також 1 особа з числа учасників АТО отримала одноразову допомогу для організації підприємницької діяльності, започаткували власну справу.

Станом на 01.07.2019 року на обліку перебуває 46 безробітних демобілізованих військовослужбовців з числа учасників АТО, з них 38 -   мешканці міста.

Служба зайнятості має достатній арсенал можливостей для надання профорієнтаційних послуг різним категоріям громадян, зокрема учням ЗЗСО та незайнятому дорослому населенню.

Основна увага в роботі з школярами зосереджувалася протягом шести місяців 2019 року на наданні допомоги у прийнятті виважених рішень щодо врахування особистих інтересів, схильностей, здібностей та професійно необхідних якостей з вимогами певних професій та потребами ринку праці під час вибору професії (сфери діяльності).

            В січні-червні 2019 року для учнів 8-11 класів проведено 12 Профорієнтаційних Уроків з використанням ПАК «Профорієнтаційний термінал», демонстрацією анімаційних відеороликів профорієнтаційного спрямування, презентації "Професії майбутнього" та елементами тренінгу "План майбутнього" в школах міста.

В рамках профорієнтаційної акції “Знавець професій” проводились профорієнтаційні заходи з учнями 1-4 класів в пришкільних таборах. Для них проведено 4 Профорієнтаційні уроки, в яких взяло участь 96 учнів. Серед них: пришкільний розвиваючий табір “Метелик” Новоград-Волинської ЗОШ I-III ступенів №5 та пришкільний табір організованого дозвілля “Веселка” Новоград-Волинської ЗОШ I-III ступенів №3.

З метою розвитку та оновлення форм і методів профорієнтаційної роботи з учнями, з метою посилення зв'язків та співпраці між центром зайнятості та закладами загальної середньої освіти міста було створено ресурсний профорієнтаційний клуб для шкільних психологів, педагогічних працівників “Паросток”, діяльність якого суттєво допомагає випускникам у свідомому виборі майбутнього професійного шляху та є платформою відкритого ресурсного та інформаційного середовища. Протягом звітного періоду вже проведено 4 засідання клубу.

Проводяться Професіографічні екскурсії, Дні відкритих дверей на виробництві, Презентації роботодавця на ПОУ міста, мета яких ознайомити учнів ЗЗСО, учнів ПТНЗ, студентів ВНЗ та педагогічних працівників зі специфікою роботи конкретного підприємства, потребами у фахівцях, інформування про особливості здобуття професій, актуальних на даному підприємстві. Так, найчастіше сприяли в організації зазначених заходів на власні виробництва протягом II кварталів 2019 року: ТОВ Фірма “Новофарм-Біосинтез”, ТзОВ “Церсаніт Інвест”, ТОВ "Світ Енерго +" , ПП "Мега-Майстер" , ПрАТ ВКФ "Леся".

Протягом січня-червня 2019 року профорієнтаційними послугами охоплено 1516 мешканців м. Новоград-Волинський, що звернулись до Новоград-Волинського міського центру зайнятості.Із цієї кількості профорієнтаційними послугами охоплено таку кількість соціально вразливих категорій громадян: 797 - жінок, 580 - молоді до 35 років, 107 - осіб з інвалідністю, 406 - осіб, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, 91 - учасник АТО та 2 - внутрішньо переміщені особи.Новоград-Волинський міський центр зайнятості

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Графік «гарячих ліній» на січень в міській спеціалізованій службі психологічної підтримки «Телефон Довіри» за номером 15-07, 067-771-15-07
28.12.2019

02.01.2020 – гаряча лінія «Візьми дитину у родину», відповідає, Олена Котова – заступник директора-начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (з 14:00 до 17:00);

Докладніше...
Запрошуємо на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх»
28.12.2019

Хочете весело, цікаво та незабутньо провести час? Завітайте 29 грудня о 18:00 год. на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх». Отримайте заряд позитивних емоцій на цілий рік.

Докладніше...
Запрошуємо на урочистості та концертну програму
27.12.2019

З нагоди 76-ї річниці визволення Новограда-Волинського від нацистських окупантів запрошуємо новоград-волинців та гостей міста 03 січня 2020 року до участі у заходах:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa