Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
Відповідь народного депутата України Костюк Д. С. на звернення депутатів Новоград-Волинської міської ради
20.09.2019

На адресу секретаря Новоград-Волинської міської ради Остапчука В. І. надійшов лист від народного депутата України Костюк Д. С. у відповідь на звернення депутатів Новоград-Волинської міської ради стосовно встановлення на станції «Новоград- Волинський-1» зупинки швидкісних потягів, наступного змісту: 

Докладніше...
18.09.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 16.09.2019 року

Докладніше...
17.09.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради

Докладніше...
17.09.2019

Оновлено номера телефонів КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМООновлено номера телефонів КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО»

 
Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
На черговому засіданні виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради сьомого скликання
11.07.2019

10 липня 2019 року в.о. міського голови Сергій Колотов провів 75 засідання виконавчого комітету міської ради, участь у якому взяли 16 членів виконавчого комітету із 22 затверджених рішенням міської ради.

На початку засідання Сергій Юрійович проінформував, що напередодні, 9 липня, під час 24-ї позачергової сесії Житомирської обласної ради заступник міського голови Оксана Гвозденко була нагороджена державною відзнакою – Почесною грамотою Кабінету Міністрів України за вагомий особистий внесок у забезпечення розвитку місцевого самоврядування, високий професіоналізм та багаторічну сумлінну працю.

Затим в.о. міського голови вручив привітальний лист члену виконавчого комітету міської ради Дмитру Іванченку з нагоди дня народження, яке він відсвяткував у період між засіданнями.

Загалом на порядку денному було розглянуто 12 питань.

Зокрема, відповідними рішеннями виконавчого комітету надано разову грошову допомогу: члену сім’ї загиблого учасника АТО в сумі 3 тис. грн.; 7-м особам на дороговартісне лікування загальною сумою 16 тис. грн.; 9-ти особам в зв’язку з обставинами загальною сумою 4 тис. 500 грн.

Також прийнято ряд поточних рішень про: затвердження висновку органу опіки і піклування, передачу майна комунальної власності, захист прав і законних інтересів дітей, захист житлових і майнових прав дітей, поточне будівництво у місті, управління майном комунальної власності, тощо.

Крім того, враховуючи результати перевірок дотримання договірних зобов’язань, проведених міською комісією з питань контролю за станом пасажирських перевезень, протокол засідання комісії від 29.05.2019 року, виконавчий комітет міської ради вирішив з 11 липня достроково розірвати договір №21 від 01.11.2016 року на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на маршруті №11 „РСС – Залізничний вокзал“, укладений між виконавчим комітетом Новоград-Волинської міської ради та ТОВ „Новоградтранссервіс“. Цим же рішенням ФОП Горбовський В.Л. призначено тимчасовим перевізником для обслуговування маршруту №11 „РСС – Залізничний вокзал“ до проведення відповідного конкурсу, але не пізніше 10.10.2019 року.

З повними текстами прийнятих рішень, після їх підписання, можна буде ознайомитися на офіційному сайті Новоград-Волинської міської ради у рубриці „Нормативна база – Рішення виконавчого комітету“.

Наприкінці засідання заступник міського голови Анатолій Легенчук проінформував, що управлінням дорожнього будівництва та інфраструктури Житомирської обласної державної адміністрації проведено тендер щодо капітального ремонту вул. Шевченка (від буд. №5/1 до буд. №37/2), вул. Пушкіна (до буд. №36), вул. Житомирська (до буд. №55) в м. Новоград-Волинський. У відкритих торгах взяли участь 5 учасників. Переможцем визначено ТОВ «Асфальт плюс». Також Анатолій Володимирович зазначив, що розпочато переговорну процедуру з потенційними підрядниками щодо будівництва другого пускового комплексу полігону ТПВ в урочищі Ржатківка.

В.о. міського голови Сергій Колотов наголосив, що у зв’язку з необхідністю проведення капітального ремонту теплової мережі від котельні на вул. Пушкіна,8 до житлового будинку на вул. Пушкіна,3 цими вихідними, 13 і 14 липня, на зазначеній вулиці буде перекрито рух та організовано об’їзд автотранспорту. Автобуси рухатимуться по вулицях Пушкіна – Гагаріна – Медична.

Крім того, слово для виступу було надано начальнику управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради Ярославу Цибі, який повідомив, що до 25 липня має бути завершено виготовлення проектно-кошторисної документації (стадія «П») по ремонтно-реставраційних роботах пам’ятки архітектури місцевого значення – Молодіжного центру. Затим проектно-кошторисну документацію буде направлено на відповідну експертизу, що дасть можливість оголосити тендер на виконання безпосередніх робіт з відновлення будівлі міського Молодіжного центру та розпочати роботи з виготовлення робочого креслення, тобто проектно-кошторисної документації (стадія «Р»). А також нагадав, що відкрито благодійний рахунок для збору коштів на відновлення міського Молодіжного центру. Наразі на рахунок надійшло 25 тис. 750 грн., в тому числі і від працівників Новоград-Волинської міської ради.

Про будівництво хірургічного корпусу міськрай ТМО проінформував начальник відділу з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення міської ради Любомир Дутчак. Відтак, Любомир Романович зазначив, що надійшло 10 млн. грн. за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку. Також на будівництво хірургічного корпусу міськрай ТМО з міського бюджету профінансовано 518,4 тис. грн., з бюджету Чижівської сільської ОТГ – 175,8 тис. грн., з бюджету Піщівської сільської ОТГ виділено 159,8 тис. грн.

Чергове засідання виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради планується провести 14 серпня.
 


 

 


Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

 
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Оберіть 5 проектів, які у 2020 році отримають можливість бути реалізованими коштом міського бюджету на загальну суму 500 тис. грн. (оновлено)
20.09.2019

На розгляд мешканців Новоград-Волинської міської ОТГ пропонується 22 проекти, які пройшли погодження представниками виконавчих органів влади, членів робочої групи з питань організації та координації впровадження і реалізації бюджету участі в місті Новограді-Волинському, не перевищили кошторис (100 тис. грн.) та є допущеними до голосування.

Докладніше...
Шановні громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи!
20.09.2019

Повідомляємо, що 15 жовтня 2019 року закінчується термін подання заяв на забезпечення путівками на санаторно-курортне лікування в 2020 році особами постраждалими внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Докладніше...
Оголошення про проведення конкурсу з призначення управителів багатоквартирних будинків
19.09.2019

Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу: Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності Новоград-Волинської міської ради, 11701, м. Новоград-Волинський, вул. Шевченка, 16, кабінет №49.

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa