Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
16.08.2019

Нарада з керівниками департаменту праці та соціального захисту населення міської ради, як головним розпорядником коштів міського бюджету та з керівниками підпорядкованих установ соціальної сфери, щодо використання коштів на проведення капітальних видатків за 7 місяців 2019 року та коштів з міського бюджету, що передбачені на потреби виборчих округів 

Докладніше...
16.08.2019

Нарада – співбесіда міського  голови з  керівниками  відділу  культури і  туризму  міської  ради, як головним розпорядником коштів міського бюджету та  керівниками установ  культури і  туризму міської  ради щодо використання коштів на проведення капітальних видатків  за 7  місяців 2019 року та коштів з міського бюджету, що передбачені на потреби виборчих округів 

Докладніше...
15.08.2019

Нарада-співбесіда з керівником управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради, як головним розпорядником коштів міського бюджету та з керівниками підвідомчих установ, щодо використання коштів на проведення капітальних видатків за 7 місяців 2019 року та коштів з міського бюджету, що передбачені на потреби виборчих округів

Докладніше...
14.08.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)(Надання дошкільної освіти)

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Інформація про оголошення конкурсу на оренду
04.07.2019

Об’єкт: асфальтозмішувач ДС-158 1 шт., потребує проведення ремонтних робіт.

Вартість майна станом на 31.03.19 – 3021980,00,00 грн без ПДВ.

Орендна плата 72 000 грн в місяць з ПДВ.

Гарантійний внесок (Застава) для участі в конкурсі – 100 000 грн.


Мета використання об’єкта: виробництво асфальтобетонних сумішей.

Балансоутримувач об’єкта: комунальне підприємство „Шляхрембуд“ Новоград-Волинської міської ради.

Заяви на конкурс  приймаються
в УЖКГЕ та КВ міської ради за адресою: м. Новоград-Волинський, вул. Шевченка, 16, каб. 47 (тел. 04141 2-04-70), протягом десяти календарних днів із моменту опублікування оголошення.

Умови передачі в оренду майна:


1.Укласти договір оренди майна КП „Шляхрембуд“ Новоград-Волинської міської ради відповідно до Типового договору оренди нерухомого майна комунальної власності Новоград-Волинської міської об’єднаної територіальної громади і виконувати його умови.

2. Провести поточний ремонт орендованого обладнання власними коштами для повноцінної роботи.

3. Прийняти по переводу працівників, які задіяні на обслуговуванні орендованого обладнання (7 осіб).

4. Згідно поданої заявки Орендодавця проводити відпуск готової продукції (асфальтобетонної суміші) по собівартості (кількість визначається в договорі оренди).

5.Відповідно до законодавства орендар повинен зареєструватися в контролюючих органах м. Новограда-Волинського для сплати місцевих податків та зборів.

6. Ефективно використовувати орендоване майно за цільовим призначенням.

7. Відшкодувати витрати на здійснення незалежної оцінки об’єкта, рецензії та публікації оголошення в ЗМІ.

8. Термін дії договору оренди 1 рік.

9. Своєчасна і в повному обсязі сплата орендної плати з урахуванням її індексації.

10.Утримання майна відповідно до санітарно-екологічних та протипожежних норм, дотримання правил охорони праці.

11. Страхування орендованого майна на весь термін оренди на суму не меншу, ніж вартість згідно зі звітом про незалежну оцінку об’єкта, на користь балансоутримувача в порядку визначеному чинним законодавством.

12. Забезпечення збереження орендованого майна, запобігання його пошкодженню та псуванню, здійснення заходів протипожежної безпеки орендованого майна.

13. Право орендодавця здійснювати контроль за станом, цільовим використанням об’єкта та виконання інших умов договору оренди.

14. Зобов’язання орендаря у разі припинення або розірвання договору повернути орендоване майно у належному стані, не гіршому ніж на момент передачі його в оренду, з урахуванням задовільного фізичного зносу, та (або) відновити майно, та (або) відшкодувати збитки у разі погіршення стану або втрати (повної або часткової) об’єкта оренди з вини орендаря.

15. Фізичні та юридичні особи, які бажають взяти участь у конкурсі, повинні сплатити гарантійний внесок (заставу) у розмірі 100 000,00 грн на рахунок управління ЖКГЕ та КВ Новоград-Волинської міської ради №37189049042548 в Держказначейській службі України м. Київ,  МФО 820172, код 34648973, призначення платежу: гарантійний внесок (застава) за участь у конкурсі з оренди.

16. Особам, які не стали переможцем конкурсу, сума застави підлягає поверненню у 10-денний термін з дати затвердження результатів конкурсу на рахунки, вказані учасниками конкурсу.

17. Не підписання протоколу засідання комісії з питань надання в оренду майна комунальної власності територіальної громади міста за конкурсом з результатами конкурсу оренди, не укладання переможцем конкурсу договору оренди протягом 20 днів з моменту затвердження його результатів, розцінюється орендодавцем, як відмова від його укладення, і гарантійний внесок (застава) поверненню не підлягає, а перераховується до міського бюджету.

18. Юридичні та фізичні особи, які відмовились від укладення договору оренди, ставши переможцями у конкурсі на право оренди комунального майна,  до участі в подальших конкурсах не допускаються.

Фізичні та юридичні особи, які бажають взяти участь у конкурсі повинні подати заяву на участь в конкурсі та документи передбачені чинним законодавством, сплатити гарантійний внесок та подати інформацію – резюме про свою діяльність.


Основним критерієм визначення переможця є максимальний розмір орендної плати при обов’язковому забезпеченні виконання інших умов конкурсу.


Управління ЖКГЕ та КВ міської ради

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
До уваги суб’єктів малого і середнього підприємництва!
19.08.2019

Оголошується конкурс бізнес-проектів у рамках реалізації Порядкучасткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва для реалізації бізнес-проектів (далі - Порядок), затвердженого рішенням Житомирської обласної ради від 01.08.2019 № 1538 (додаток 7).  

Докладніше...
Відбудуться ремонтні роботи залізничної колії на переїзді
19.08.2019

20 серпня з 08:00 до 18:00  год. в зв’язку з виконанням невідкладних ремонтних робіт  рух автотранспорту через залізничний переїзд  на 337 км станції Новоград-Волинський, дільниці Коростень-Шепетівка, розташований на вул. Шевченка буде закрито.

Докладніше...
До уваги новоград-волинців! В Кол-центрі РЕМ нові номера телефонів!
16.08.2019

Нові номера телефонів Кол-центру за якими можна отримати інформацію з питань аварійних і планових відключень; якості електричної енергії, умов та режимів споживання; порядку підключення нових абонентів; послуг, пов’язаних із розподілом електричної енергії; цін (тарифів), вивірки заборгованості, внесення показів лічильника, порядку оплати за надані послуги, тощо: 

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa