Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Iнформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
27.12.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)

Докладніше...
27.12.2019

Протокол засідання конкурсної комісії Новоград-Волинської міської ради на зайняття посади директора КНП «Новоград-Волинське міськрай СМО»

Докладніше...
26.12.2019

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР трудового колективу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» на 2019–2021 роки

Докладніше...
Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня
26.12.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня 2019 року на відкритій місцевості у контрольній точці вимірів за адресою м. Новоград-Волинський вул. Н.Оржевської, 8, встановлено: середній показник - 18 мкР/годину, що не перевищує величину природнього радіаційного фону для території України (10-25 мкР/год).

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Конкурс на визначення перевізників для роботи на міських автобусних маршрутах загального користування
02.07.2019

Виконавчий комітет Новоград-Волинської міської ради оголошує конкурс на визначення перевізників для роботи на міських автобусних маршрутах загального користування.

Конкурс є відкритим для всіх претендентів.

Об’єктом конкурсу є маршрут або кілька маршрутів.

Загальні положення

1. Організація пасажирських перевезень на міських автобусних маршрутах загального користування покладається на виконавчий комітет Новоград-Волинської міської ради (далі - Організатор). Підготовка та проведення конкурсу здійснюється конкурсним комітетом, створеним Організатором конкурсу.

2. Конкурс є відкритим для всіх претендентів. Рішення щодо проведення конкурсу приймає Організатор, виходячи з потреб міста в пасажирських перевезеннях.

3. Організатор може для здійснення своїх повноважень залучати відповідних фахівців та експертів за їх згодою.

4. Об’єктом конкурсу є маршрут або кілька маршрутів.

 

Вимоги до автомобільного перевізника

 

1. У конкурсі на визначення автомобільного перевізника на автобусних маршрутах загального користування можуть брати участь автомобільні перевізники, які мають ліцензію на той вид послуг, що виноситься на конкурс, на законних підставах використовують у достатній кількості сертифіковані автобуси відповідного класу та відповідають вимогам, викладеним нижче.

2. До участі в конкурсі не допускаються автомобільні перевізники, які:

- визнані банкрутами або щодо яких порушено провадження про банкрутство (за винятком того, стосовно якого проводиться процедура санації), або який перебуває у стадії ліквідації;

- подали до участі у конкурсі неналежним чином оформлені документи чи не в повному обсязі, а також такі, що містять недостовірну інформацію;

- передбачають використовувати на маршрутах автобуси, переобладнані з вантажних транспортних засобів;

- не відповідають вимогам статті 34 Закону України „Про автомобільний транспорт“;

- не мають достатньої кількості транспортних засобів для виконання перевезень, затвердженої обов’язковими умовами конкурсу, та перевезень, які повинні виконуватися  відповідно до чинних договорів. Достатня кількість транспортних засобів визначається як кількість автобусів, необхідних для виконання перевезень, та кількість резервних транспортних засобів, яка становить 10 відсотків необхідної кількості автобусів для виконання перевезень;

- мають несплачені штрафні санкції, накладені Укртрансбезпекою, або водії якого мають несплачені штрафи, накладені відповідно до статті 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення, неоскаржені у судовому порядку (що були накладені не пізніше ніж за 20 днів до дати проведення конкурсу);

- подали конкурсну пропозицію, що не відповідає обов’язковим та додатковим умовам конкурсу, крім випадків передбачених частиною третьою статті 44 Закону України „Про автомобільний транспорт“;


- подали до участі у конкурсі більшу кількість автобусів, ніж це передбачено умовами конкурсу.


У разі відсутності в перевізників-претендентів автобусів,  що відповідають   умовам  конкурсу,  вони  мають  право  подавати  до конкурсного комітету заяву на участь у конкурсі та  документи,  що містять характеристику наявних автобусів,  які перевізник-претендент пропонує використовувати на даному маршруті, а  також  інвестиційний  проект-зобов'язання  щодо оновлення парку автобусів на цьому маршруті на визначений період до п'яти років.

У разі  відсутності  перевізників-претендентів, які мають автобуси,  що  відповідають  умовам конкурсу,  конкурс проводиться серед  претендентів,  які  пропонують  використовувати  на  даному маршруті   автобуси,  що  відповідають  вимогам  безпеки,  але  не відповідають  умовам  конкурсу   за   класом,   пасажиромісткістю, параметрами  комфортності,  з  урахуванням  поданих  інвестиційних проектів-зобов'язань щодо оновлення парку  автобусів,  які  будуть повністю відповідати всім вимогам, у термін до п'яти років.

Договір з переможцем конкурсу (або дозвіл) органи виконавчої влади та органи  місцевого самоврядування укладають (або надають) на термін від трьох до п’яти років.

Договір з переможцем конкурсу (або дозвіл) у разі відсутності в  нього  автобусів,  що  відповідають  умовам  конкурсу,   органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування укладають (або надають) на один рік.

Дозвіл органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування пасажирському перевізнику на обслуговування автобусних маршрутів надається на термін до п’яти років.

4. Перевезення пасажирів на маршрутах міста Новограда-Волинського  здійснюються у звичайному режимі руху.

4.1. Обов’язкові умови конкурсу:

4.1.1. Забезпеченість інтенсивності та якості перевезень на автобусних маршрутах загального користування в звичайному режимі:

Об’єкт конкурсу
№ маршруту
Найменування зупинок
Кількість ТЗ на маршруті
Кількість рейсів
Відстань від початкової до кінцевої зупинки, км
Інтенсивність руху
Режим руху
Періодичність
1.
№7
“Дружба – Залізничний вокзал”
(Центр, „Морське“)
1
23
8,0
з 7:00 до 21:00 з інтервалом руху не більше 1 години
Зви-чайний
Щоденно
 

2.

№9
„РСС-Автовокзал-Дружба“
1
14
14,8
з 7:00 до 19:00 з інтервалом руху не більше 1 год. 50хв.
Звичай-ний

Щоденно

 
3.
№11
„РСС-Залізничний вокзал“
1
14
9,0
з 7:00 до 21:00 з інтервалом руху не більше 1год. 20 хв.
Звичай-ний

Щоденно

4.
№12
Новоград-Волинський - Майстрів
1
6
7,0
з 7:00 до 19:00 
мінімальна кількість рейсів – 3
(ранок – день – вечір) 
Звичай-ний
Щоденно


4.1.2. Структура парку автобусів за пасажиромісткістю, які плануються використовувати на маршрутах міста повинна становити не менш як 21 місце для сидіння з двома пневматичними дверима.


4.1.3. Транспортні засоби, які використовуються для перевезення пасажирів за технічними та екологічними показниками  повинні відповідати законодавчо затвердженим нормам.

4.1.4. До конкурсу допускаються транспортні засоби категорії М3, а саме автобуси, які призначені для перевезення пасажирів і мають більше ніж 8 місць, не враховуючи місця водія, і максимальну масу, що перевищує 5 тонн, які в свою чергу відносяться до:

- класу І
– автобуси місткістю понад 22 пасажири, крім водія, і призначені для перевезення сидячих і стоячих пасажирів, конструкція яких дає змогу пасажирам безперешкодно переміщуватись по салону;

- класу II
– автобуси місткістю понад 22 пасажири, крім водія, і призначені для перевезення головним чином сидячих пасажирів, а також стоячих пасажирів у проході проміж рядами та (або) на площадці для стоячих пасажирів, розмір якої не перевищує 1,5 м2;

- класу А – автобуси, місткістю не більше 22 пасажири, крім водія і призначені для перевезення сидячих пасажирів та мають місця для стоячих пасажирів.

4.1.5. Автотранспортні засоби, які пропонуються перевізниками-претендентами для резерву, повинні бути не нижче за показниками категорії, класу, комфортності основних автотранспортних засобів, які пропонуються для обслуговування маршруту.

4.1.6. Перевізник повинен забезпечити пільгові перевезення громадян, які згідно законодавства України мають право безкоштовного проїзду на автобусному маршруті загального користування.

5.Додаткові умови конкурсу:

5.1. Перевізник повинен забезпечити диспетчерський контроль та управління перевезеннями самостійно або облаштувати у заявлених транспортних засобах – GPS системи для здійснення контролю за дотриманням схем і графіків руху пасажирського транспорту.

5.2.
Забезпечити перевезення пасажирів за тарифом, який не перевищуватиме встановлений виконавчим комітетом Новоград-Волинської міської ради граничний розмір.

6. Тарифна політика на маршрутах міста Новограда-Волинського повинна відповідати діючому законодавству України в частині затвердження чи узгодження тарифів на послугу з перевезення пасажирів:

- збільшення або зменшення рівня тарифу відбувається на підставі звернення перевізника до виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради з наданням розрахунків на його зміну;

- самостійне збільшення або зменшення погодженого (затвердженого) виконавчим комітетом тарифів не допускається.

11. Організатор укладає з переможцем конкурсу договір згідно з умовами визначеного конкурсу.

12. Контроль за виконанням умов договору здійснює організатор та інші органи виконавчої влади згідно з компетенцією, за наявності відповідного звернення або доручення організатора.

13. Відповідно до п. 10 Постанови Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 №1081 „Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування“ організатор встановлює вимогу щодо забезпечення роботи на об’єкті конкурсу, який включає міські та приміські внутрішньообласні автобусні маршрути загального користування, транспортних засобів, пристосованих для перевезення осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, в кількості до 35% загальної кількості автобусів до 31 грудня 2019 року та до 50% - з 1 січня 2020 року. 

Транспортні засоби, пристосовані для перевезення осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, повинні бути пристосовані для користування інвалідами з вадами зору, слуху та з ураженнями опорно-рухового апарату, а також передбачати можливість встановлення зовнішніх звукових інформаторів номера і кінцевих зупинок маршруту, текстових та звукових систем у салоні для оголошення зупинок. Загальний перелік відповідних вимог встановлюється згідно з порядком визначення класу комфортності автобусів, сфери їх використання за видами сполучень та режимами руху, затвердженого Мінінфраструктури.

Детальну інформацію про об’єкт конкурсу та бланки документів можна отримати за адресою: м. Новоград-Волинський, вул. Шевченка, 16, каб. 12, з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 17:00, e-mail: enovograd@ukr.net  або на офіційному сайті міської ради: http://novograd.osp-ua.info.

Документи приймаються до 15:45 години 19 липня 2019 року за адресою:   м. Новоград-Волинський, вул. Шевченка, 16, каб. 12. 

Час проведення конкурсу 06 серпня 2019 року о 14:00 годині за адресою:   м. Новоград-Волинський, вул. Шевченка, 16.

Телефон для довідок: 04141 5-33-96.  


Відділ підтримки муніципальних
ініціатив і інвестицій, підприємницької діяльності,
економічного аналізу та планування міської ради

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Графік «гарячих ліній» на січень в міській спеціалізованій службі психологічної підтримки «Телефон Довіри» за номером 15-07, 067-771-15-07
28.12.2019

02.01.2020 – гаряча лінія «Візьми дитину у родину», відповідає, Олена Котова – заступник директора-начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (з 14:00 до 17:00);

Докладніше...
Запрошуємо на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх»
28.12.2019

Хочете весело, цікаво та незабутньо провести час? Завітайте 29 грудня о 18:00 год. на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх». Отримайте заряд позитивних емоцій на цілий рік.

Докладніше...
Запрошуємо на урочистості та концертну програму
27.12.2019

З нагоди 76-ї річниці визволення Новограда-Волинського від нацистських окупантів запрошуємо новоград-волинців та гостей міста 03 січня 2020 року до участі у заходах:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa