Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Iнформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
27.12.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)

Докладніше...
27.12.2019

Протокол засідання конкурсної комісії Новоград-Волинської міської ради на зайняття посади директора КНП «Новоград-Волинське міськрай СМО»

Докладніше...
26.12.2019

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР трудового колективу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» на 2019–2021 роки

Докладніше...
Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня
26.12.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня 2019 року на відкритій місцевості у контрольній точці вимірів за адресою м. Новоград-Волинський вул. Н.Оржевської, 8, встановлено: середній показник - 18 мкР/годину, що не перевищує величину природнього радіаційного фону для території України (10-25 мкР/год).

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Інформаційний зріз щодо діяльності галузей життєзабезпечення міста за минулий тиждень
16.04.2019

Житлово-комунальне господарство:

За минулий тиждень комунальним підприємством Новоград-Волинської міської ради „Новоград - Волинськжитлосервіс“ здійснені наступні роботи:

- вивезено 80 м³ сміття з кладовищ: (вул. Чехова - 40 м³; вул. Макаренка - 20 м³, вул. Чижовецька - 20 м³);
- проведено фарбування лаком лав на вул. Героїв АТО та біля пам’ятного знаку на вшанування жертв Чорнобильської катастрофи;
- проведено часткову обрізку дерев біля пам’ятного знаку на вшанування жертв Чорнобильської катастрофи;
- вивезено на кладовища кам’яний відсів: вул. Чехова - 41 т, вул. Лугова - 24 т, вул. Чижовецька - 25 т.
Комунальним підприємством „Шляхрембуд“ Новоград-Волинської міської ради здійснені наступні роботи:
- вивезено вуличний змет з наступних вулиць міста: Івана Мамайчука, Героїв Майдану, Чернишевського, Академіка Лисіна, Медична, Левченка, Лесі Українки та частково на Михайла Драгоманова, Гетьмана Сагайдачного, Гагаріна;
- прочищено 6 зливових колодязів на вул. Котляревського;
- здійснено грейдерування вулиць з м’яким покриттям в с. Майстрів, с. Майстрова Воля, с. Маковиці;
- проведено поточний ремонт (з додаванням нового матеріалу) наступних вулиць із м’яким покриттям: Берегова, Івашківська, Робітнича, Насипна, 2-й пров. Штепіна;
- здійснено підготовку асфальтного покриття під ямковий ремонт на наступних вулицях: Чехова, Пушкіна, Шевченка, Гетьмана Сагайдачного;
- проведено ремонтні роботи мереж вуличного освітлення на наступних вулицях міста: Макаренка, Шевченка, Полянського, 8 Березня, площа Лесі Українки, 3-й пров. Медичний.

Охорона здоров’я:

В КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Новоград-Волинської міської ради станом на 15.04.2019 року підписано 47 424 декларацій з сімейними лікарями, педіатрами (84,5%).
З 1 квітня 2019 року Урядова програма «Доступні ліки» перейшла під адміністрування Національної служби здоров´я України. Відшкодування вартості лікарських засобів за програмою реімбурсації «Доступні ліки» відбувається за договором аптечних закладів з Національною службою здоров´я України згідно електронного рецепту, виписаного сімейним лікарем з яким підписана Декларація.
Підприємство Новоград-Волинська центральна міськрайонна аптека №217 розпочало відпуск лікарських засобів за електронними рецептами з 1 квітня в аптеці № 217 (вул. Шевченка, 29) і в аптечному пункті № 1 (вул. Н.Оржевської, 13). 
На даному етапі запровадження електронного рецепту процес відпуску ліків за одним рецептом потребує 10-15 хвилин. Пацієнт звертається в аптеку та надає фармацевтичному працівнику номер рецепту і код підтвердження, які він отримав в СМС. У випадку відсутності мобільного телефону, пацієнт отримує роздруківку, в якій вказується номер рецепту і код підтвердження. Фармацевтичний працівник зобов’язаний провести електронний рецепт через медичну інформаційну систему а також провести відпуск ліків через реєстратор розрахункових операцій для фінансового обліку на підприємстві. У разі відсутності необхідного лікарського засобу в аптечному закладі, пацієнт може звернутися в іншу аптеку, яка бере участь в програмі «Доступні ліки», зачекати, доки необхідні ліки будуть в наявності, або ж обрати інший препарат.
Виявлені недоліки під час роботи з електронними рецептами регулярно опрацьовуються і вживаються заходи щодо їх усунення в межах повноважень аптечного закладу для подальшого налагодження відпуску ліків за електронним рецептом.

Освіта:

08-09 квітня відбулися засідання атестаційної комісії управління освіти і науки за участі педагогів закладів освіти міста, які атестуються у 2018-2019 н.р., де було розглянуто питання відповідності займаним посадам та присвоєння кваліфікаційних категорій, педагогічних звань 114 педагогічним працівникам та керівникам закладів загальної середньої та дошкільної освіти. На відповідність займаній посаді проатестовано 27 керівників закладів освіти, з них: 7 директорів, 13 заступників директорів ЗЗСО, 6 завідувачів ЗДО та здійснено подання атестаційних матеріалів атестаційній комісії ІІІ рівня управління освіти і науки ЖОДА.
10 квітня начальник управління освіти і науки міської ради Тетяна Ващук взяла участь у парламентських слуханнях та виступила з промовою на тему: «Збалансований розвиток людського капіталу в Україні: завдання освіти і науки», що відбулись у Верховній Раді України.
11 квітня в управлінні освіти і науки відбулася нарада керівників закладів загальної середньої освіти міста, на якій детально проаналізовано виконання бюджетів закладів за І квартал поточного року, виконання заходів економії бюджетних коштів, питання функціонування пришкільних та мовних таборів відпочинку влітку 2019 року та ознайомлено із змінами в чинному законодавстві з питань освіти та фінансів.
11 квітня в ІМЦ пройшов тренінг для практичних психологів за участі кандидата психологічних наук, викладача кафедри педагогіки і психології ЖОІППО Кльоц Л.А. на тему «Основи тілесно орієнтованого тренінгу».
12 квітня на базі Ліцею № 11 відбувся фінальний етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя», в якому взяли участь близько 300 дітей у складі 23 команд Житомирської області.
12 квітня святкував 25-ти річний ювілей ЦРД «Дельфін».
12 квітня в Палаці культури імені Лесі Українки відбувся творчий звіт ЗОШ №2 «Ось ми які!», в якому взяли участь більше 300 учнів школи.


Відділ інформації та зв’язків 
з громадськістю міської ради

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Графік «гарячих ліній» на січень в міській спеціалізованій службі психологічної підтримки «Телефон Довіри» за номером 15-07, 067-771-15-07
28.12.2019

02.01.2020 – гаряча лінія «Візьми дитину у родину», відповідає, Олена Котова – заступник директора-начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (з 14:00 до 17:00);

Докладніше...
Запрошуємо на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх»
28.12.2019

Хочете весело, цікаво та незабутньо провести час? Завітайте 29 грудня о 18:00 год. на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх». Отримайте заряд позитивних емоцій на цілий рік.

Докладніше...
Запрошуємо на урочистості та концертну програму
27.12.2019

З нагоди 76-ї річниці визволення Новограда-Волинського від нацистських окупантів запрошуємо новоград-волинців та гостей міста 03 січня 2020 року до участі у заходах:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa