Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
27.12.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)

Докладніше...
27.12.2019

Протокол засідання конкурсної комісії Новоград-Волинської міської ради на зайняття посади директора КНП «Новоград-Волинське міськрай СМО»

Докладніше...
26.12.2019

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР трудового колективу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» на 2019–2021 роки

Докладніше...
Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня
26.12.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня 2019 року на відкритій місцевості у контрольній точці вимірів за адресою м. Новоград-Волинський вул. Н.Оржевської, 8, встановлено: середній показник - 18 мкР/годину, що не перевищує величину природнього радіаційного фону для території України (10-25 мкР/год).

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Про результати роботи галузі містобудування, архітектури та земельних відносин у 2018 році
15.03.2019

14 березня 2019 року у великій залі Будинку рад відбулася підсумкова нарада галузі містобудування, архітектури та земельних відносин за результатами роботи у 2018 році.

У нараді взяли участь міський голова Віктор Весельський, секретар міської ради Василь Остапчук, перший заступник міського голови Сергій Колотов, голова постійної комісії міської ради з питань містобудування, архітектури та земельних відносин Олександр Остапчук, депутати міської ради, представники установ та організацій міста.

Галузь містобудування, архітектури та земельних відносин Новограда-Волинського включає в себе управління містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради (в структуру управління входять: відділ містобудування та архітектури; відділ земельних відносин; служба містобудівного кадастру), міське архітектурно-планувальне комунальне підприємство та міське земельно-кадастрове бюро. Кожний керівник із вищезазначених структурних підрозділів прозвітував на загал про результати діяльності у 2018 році.

Відтак, як повідомив начальник управління містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради Дмитро Гудзь, протягом звітного періоду управлінням опрацьовано 1984 звернень громадян, установ, підприємств та організацій, а саме: 625 з питань містобудування, 1359 із земельних відносин.

На виконання Програми розроблення містобудівної документації міста Новограда-Волинського на 2016-2020 роки розроблено історико-архітектурний опорний план міста Новограда-Волинського, розділ інженерно-технічних заходів цивільного захисту на мирний час та особливий період до Генерального плану міста.

Міською радою сьомого скликання затверджено містобудівну документацію, а саме:

- детальні плани частин території міста на вулицях Співдружності та Житомирській, 2 під багатоповерхові житлові забудови;

- детальні плани території окремої земельної ділянки на вулиці Олейнікова, 20-А під будівництво об᾽єктів промисловості; та на вулиці Відродження, 8-Б під будівництво об᾽єктів транспортної інфраструктури.

На виконання вищевказаних робіт освоєно коштів міського бюджету в сумі 184,4 тис.грн та з інших джерел не заборонених законодавством в сумі 12,5 тис.грн.

Проводиться робота по залученню інвесторів в розбудову міста.

У лютому 2018 року введено в експлуатацію багатоквартирний житловий будинок на вулиці Ушакова, 7-Б на 16 квартир.

Завершується будівництво дев’ятиповерхового житлового будинку з мансардним поверхом із вбудованими і прибудованими нежитловими приміщеннями та з підземним паркінгом на вулиці Пушкіна, 45 на 56 квартир.

Розроблено та затверджено схему додаткового розпланування земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва в районі провулку Баранівський.

На підставі проведеної інвентаризації в різних частинах міста надано земельних ділянок:

- для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд учасникам АТО – 63, іншим громадянам – 24;

- для будівництва індивідуального гаража: учасникам АТО – 27, іншим громадянам – 4.

Разом з тим, забезпечити усіх бажаючих земельними ділянками під індивідуальну житлову забудову, на жаль, немає можливості у зв’язку з відсутністю вільних земельних ділянок в межах міста.

У зв’язку з необхідністю вжиття невідкладних та дієвих заходів щодо належного поховання померлих розпочато процедуру викупу земельних ділянок для суспільних потреб для розширення міського кладовища на вул. Лугова, відповідно рішення сесії міської ради №468 від 19.04.2018 року.

Враховуючи рішення міської ради від 01.11.2018 року №562 «Про добровільне приєднання територіальних громад сіл Майстрівської сільської ради до Новоград-Волинської міської об’єднаної територіальної громади, виконавчий комітет звернувся до Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області з клопотанням про передачу з державної власності у комунальну власність Новоград-Волинської міської об’єднаної територіальної громади земельних ділянок сільськогосподарського призначення орієнтовною площею 181,58 га, які розташовані на території сіл Майстрів, Майстрова Воля, Маковиці.

17 січня 2019 року укладено меморандум про співпрацю при здійсненні заходів щодо передачі земель сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність Новоград-Волинської міської об’єднаної територіальної громади.

Відповідно до постанови КМУ 559 від 25.05.2011р. для забезпечення доступу до даних містобудівного кадастру міста Новограда-Волинського було розроблено геопортал, на якому відображається інформація про Генеральний план міста, картографічні основи міста, містобудівну документацію, проводилась робота над розробленням інтерактивних карт. У зв’язку з наповненням інформацією геопорталу містобудівного кадастру виникла проблема з нестачею ресурсів комп’ютерної техніки. Для коректної роботи та функціонування порталу служба містобудівного кадастру міста потребує закупівлю серверного обладнання, яке дозволить також співпрацювати та обмінюватись геоданими з містами України.

На виконання Програми соціально-економічного розвитку Новоград-Волинської міської об’єднаної територіальної громади, затвердженої рішенням міської ради від 20.12.2018р. №602 планується розробка топографо-геодезичних вишукувань на території сіл Майстрів, Маковиці та Майстрова Воля для подальшого завантаження до бази даних містобудівного кадастру та використання при плануванні та забудові території.

Далі прозвітував директор міського архітектурно-планувального комунального підприємства Сергій Сербін, зокрема, зазначивши, що за 12 місяців 2018 року для розгляду підприємством та підготовки матеріалів надійшло 116 заяв від підприємств, установ, організацій та громадян. Заключено 116 договорів на виконання робіт по підготовці матеріалів. Для перевірки стану будівництва за період січень-грудень 2018 року здійснено близько 76 виїздів.

Всього у січні-грудні 2018 року підготовлено 116 проектів на будівництво, реконструкцію, перепланування та благоустрій об’єктів, у тому числі:

- перепланування частини житлового будинку під магазин - 11;

- благоустрій території об’єктів громадського призначення - 9;
- тимчасові торгівельні павільйони та кіоски - 11;
- будівництво житлових будинків – 10;
- реконструкцію, перепланування житлових будівель - 16;
- проекти на гаражі в гаражних масивах – 9;
- будівництво господарських будівель - 12;
- кошторисна документація - 13;
- підготовка топографо-геодезичних зйомок – 28;
- проведення авторських наглядів – 10.

Затим слово для виступу було надано директору міського земельно-кадастрового бюро Володимиру Черненку, який повідомив, що протягом 2018 року від населення, організацій та установ міста надійшло 404 заяви на виготовлення документації із землеустрою. У звітному періоді виготовлено 341 справа технічних документацій по проектах землеустрою.

В результаті фінансово-господарської діяльності бюро у минулому році дохід від реалізації робіт склав 579,9 тис. грн., що становить 106,1% від попереднього року за аналогічний період.

В свою чергу, заслухавши звіти керівників структурних підрозділів галузі містобудування, архітектури та земельних відносин Новограда-Волинського, міський голова Віктор Весельський та голова постійної комісії міської ради з питань містобудування, архітектури та земельних відносин Олександр Остапчук подякували їм за роботу та зазначили, що помітна налагоджена співпраця, що дає змогу своєчасно та оперативно вирішувати питання будівництва, архітектури та земельних відносин.

 
Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Графік «гарячих ліній» на січень в міській спеціалізованій службі психологічної підтримки «Телефон Довіри» за номером 15-07, 067-771-15-07
28.12.2019

02.01.2020 – гаряча лінія «Візьми дитину у родину», відповідає, Олена Котова – заступник директора-начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (з 14:00 до 17:00);

Докладніше...
Запрошуємо на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх»
28.12.2019

Хочете весело, цікаво та незабутньо провести час? Завітайте 29 грудня о 18:00 год. на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх». Отримайте заряд позитивних емоцій на цілий рік.

Докладніше...
Запрошуємо на урочистості та концертну програму
27.12.2019

З нагоди 76-ї річниці визволення Новограда-Волинського від нацистських окупантів запрошуємо новоград-волинців та гостей міста 03 січня 2020 року до участі у заходах:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa