Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
21.06.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради) (Будівництво освітніх  установ  та закладів)

Докладніше...
21.06.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради) (Забезпечення діяльності інклюзивно-ресурсних центрів)

Докладніше...
21.06.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради) (Методичне забезпечення діяльності навчальних закладів)

Докладніше...
21.06.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради) (Надання позашкільної освіти позашкільними закладами освіти, заходи із позашкільної роботи з дітьми)

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Відбулося 69 засідання виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради сьомого скликання
13.03.2019

13 березня 2019 року у великій залі Будинку рад під головуванням міського голови Віктора Весельського відбулося 69 засідання виконавчого комітету міської ради сьомого скликання, участь у якому взяли 17 членів виконавчого комітету із 22 затверджених рішенням міської ради.

На засідання, попередньо за пропозиціями керівників виконавчих органів міської ради, було внесено і розглянуто 33 питання, зокрема щодо: надання разової грошової допомоги учасникам АТО, ООС та членам їх сімей, на лікування, в зв’язку з обставинами; поточного будівництва; реєстру та оренди майна комунальної власності; житлово-квартирних питань; захисту прав та законних інтересів дитини, захисту житлових і майнових прав дітей; ряду питань тарифної політики тощо.

Так, рішенням виконавчого комітету затверджено середню вартість ритуальних послуг, яка підлягає відшкодуванню в разі смерті учасника бойових дій або особи з інвалідністю внаслідок війни, в розмірі 1 969 грн. 70 коп. згідно розрахунку з врахуванням максимальної вартості по Житомирській області.

У місті ритуальні послуги надають: КП «Новоград-Волинськжитлосервіс», ФОП Ващенко О.М. та ФОП Завгородня Л.К. Зокрема, очільник міста доручив управлінню житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради та директору КП «Новоград-Волинськжитлосервіс» Сергію Моісєєву доопрацювати питання щодо розширення кола ритуальних послуг, які може надавати комунальне підприємство.

Також було заслухано інформацію про звернення громадян до виконавчих органів міської ради у 2018 році. Так, протягом звітного періоду до виконавчого комітету міської ради надійшло 3 369 звернень громадян, що на 1 049 звернень або на 31,0 % менше в порівнянні з попереднім роком.

Найчастіше у зверненнях порушувалися питання земельних відносин, благоустрою, житлової політики. Так, за звітний період надійшло 1 248 звернень з питань земельних питань, що становить майже 37% від загальної кількості звернень, 870 звернень з питань комунального господарства – 26%, транспорт та зв’язок – 2%, житлова політика – 1%, освіта та наука – 1%. Також серед питань, з якими звертаються мешканці, велика частка належить питанням соціального захисту, що становить – 9 % від загальної кількості звернень, охорони здоров’я – 5 % та інші питання – 19 %.

За 2018 рік міським головою проведено 25 особистих прийомів громадян, під час яких прийнято 247 осіб. Переважна кількість питань, порушених громадянами у зверненнях до міського голови, стосувалися лікування та житлово-комунального господарства. Вагома частина звернень – з приводу земельних відносин, надання матеріальної допомоги, будівництва, вирішення соціальних питань, проблем зв'язку. Посадовими особами виконавчого комітету міської ради прийнято 429 осіб.

Через офіційний сайт міської ради та його рубрику «Електронні звернення» протягом 2018 року надійшло 22 запитання від громадян. Основними темами звернень були проблеми благоустрою міста, роботи міського пасажирського транспорту, обслуговування житла.

Рішенням виконавчого комітету міської ради затверджено фінансові плани комунальних підприємств міської ради на 2019 рік, а саме: Новоград-Волинського міського земельно-кадастрового бюро та Новоград-Волинського міського архітектурно-планувального комунального підприємства. У ході розгляду даного питання директори зазначених підприємств проінформували членів виконавчого комітету про фінансово-господарську діяльність за 2018 рік.

Ряд рішень стосувалися тарифної політики у сфері житлово-комунального господарства.

Так, рішенням виконавчого комітету міської ради «Про встановлення тарифів на послуги комунально-торгівельного підприємства «Міський ринок»» встановлено наступні тарифи:

- палатка, контейнер, ятка, лоток (за 1 кв.м) – 3,60 грн;

- палатка, контейнер, ятка, лоток площею понад 40 кв.м. (за 1 кв.м) – 3,30 грн;
- використання контейнерів як складських приміщень (за 1 кв.м) – 3,60 грн;
- прилавок (за 1 кв.м) – 3,60 грн;
- заклади громадського харчування (за 1 кв.м) – 4,00 грн.

Відповідно до цього ж рішення тарифи на здійснення торгівлі сільськогосподарською продукцією власного виробництва: до 5 кг (1 погонний метр) – безкоштовно; від 5 кг і більше, насіння, квіти, особисті речі б/у, молоко і молокопродукти (1 погонний метр) – 3,00 грн.

Рішення набирає чинності з дня його офіційного оприлюднення.

Ще одним рішенням виконавчого комітету міської ради встановлено КП міської ради «Новоград-Волинськжитлосервіс» перелік послуг (робіт) з утримання будинків і споруд (нежитлових приміщень) та прибудинкових територій, періодичність та строки виконання послуг (робіт), а також тарифи на послуги (роботи) з утримання будинків і споруд (нежитлових приміщень) та прибудинкових територій.

Отож, зазначені тарифи з 1 квітня 2019 року становитимуть (з ПДВ):
- вул. Гетьмана Сагайдачного,238 (108), 240 (110), 242 (110-А) – 4,24 грн./м²:
- вул. Герцена, 40 – 5,00 грн./м²;
- вул. Герцена,59 – 3,73 грн./м²;
- вул. Герцена,14 – 4,00 грн./м²;
- вул. Герцена, 42 – 5,00 грн./м²;
- вул. Гранітна,2 – 4,62 грн./м²;
- вул. Гранітна,4, 6, 12, 14, 16, 18, 20 – 4,20 грн./м²;
- вул. Гранітна,8 (24) – 4,46 грн./м²;
- вул. Соборності,11(17) – 3,78 грн./м²;
- вул. Соборності,20 (28) – 3,29 грн./м²;
- вул. Соборності,39 (51) – 3,98 грн./м²;
- вул. Купріна,2 – 4,13 грн./м²;
- вул. Лесі Українки,20 – 3,50 грн./м²;
- вул. Лермонтова,10 – 3,98 грн./м²;
- вул. Потапова,2 – 4,61 грн./м²;
- вул. Потапова,2-А, 2-В – 3,83 грн./м²;
- вул. Толубка,16 – 6,92 грн./м²;
- вул. Івана Франка,15 – 4,33 грн./м²;
- вул. Дружби, 127, 129, 131 – 3,46 грн./м²;
- одноповерхові – 1,68 грн./м².

Загалом, на обслуговуванні підприємства знаходиться 30 багатоквартирних житлових будинків та 27 одноповерхових житлових будинків. У ході розгляду даного питання було наголошено, що послуги мають надаватися якісно, тож над їх покращенням відповідні служби мають працювати постійно.

Також встановлено ТОВ «Міськкомунсервіс» тариф на послугу з вивезення твердих побутових відходів, який вступає в дію з 1 квітня 2019 року та включає перевезення і зберігання (оренда контейнерів) твердих побутових відходів:

І. Для населення:
- ОСББ – 64,18 грн./ м3;
- приватний сектор – 60,19 грн./ м3.

ІІ. Для інших споживачів:
- без контейнерів – 82,59 грн./ м3;
- з контейнерами – 89,19 грн./ м3.

ІІІ. Для бюджетних установ:
- без контейнерів – 63,32 грн./ м3;
- з контейнерами – 68,38 грн./ м3.

Разом з тим, рішенням виконавчого комітету міської ради встановлено тариф на послугу з вивезення твердих побутових відходів для дочірнього підприємства «Сервіс-тара» Новоград-Волинського «Комерційного орендного комунального підприємства». Так, з 1 квітня 2019 року зазначений тариф для інших споживачів становитиме 50,46 грн./м3. Як зазначив начальник управління ЖКГ,Е та КВ міської ради Олександр Богданчук, попередньо тариф було затверджено у 2011 році та він становив 23 грн./м3.

З третьої спроби члени виконавчого комітету підтримали проект рішення про встановлення тарифу на послугу (миття населення) дільниці „Лазня“ комунального підприємства Новоград-Волинської міської ради „Новоград- Волинськтеплокомуненерго“ в розмірі 70 грн. з людини за одне відвідування.

Як зазначила директор КП міської ради «Новоград-Волинськтеплокомуненерго» Людмила Тодорович, дільниця «Лазня» була передана на баланс підприємства у 2003 році. З моменту її передачі і до сьогодні зазначений вид діяльності є збитковим. 5 березня проводились громадські обговорення щодо встановлення тарифу, однак громада не виявила бажання взяти участь у обговореннях.

Крім того, рішенням виконавчого комітету міської ради затверджено 39 переможців соціально-економічного розвитку міста за 2018 рік у 22 номінаціях. У тому числі, під час засідання, враховуючи клопотання директора департаменту праці та соціального захисту населення міської ради Лілії Хрущ, погоджено включити до переліку, визначеного організаційним комітетом, номінацію «Стабільність, патріотизм, підтримка», у якій нагородити – міськрайонну спілку ветеранів Афганської війни.

З повними текстами прийнятих рішень, після їх підписання міським головою, можна буде ознайомитися на офіційному сайті Новоград-Волинської міської ради у рубриці „Нормативна база – Рішення виконавчого комітету“.

Чергове засідання виконавчого комітету міської ради, згідно плану роботи виконавчого комітету міської ради на перше півріччя 2019 року, планується провести 10 квітня.Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Вступ до вищих навчальних закладів ДСНС в 2019 роц
21.06.2019

Вступ до вищих навчальних закладів ДСНС в 2019 році

Докладніше...
Шановні новоград-волинці!
21.06.2019

Можливе коливання тиску газу в мережі 26.06.2019р. з 9:00 до 12:00 год. у зв’язку з ремонтними роботами Рівненського ЛВУМГ на ГРС Новоград-Волинський.

Докладніше...
Запрошуємо взяти участь у заході до Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні
20.06.2019

22 червня український народ вшановує світлу пам’ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Цього дня о 10:00 год. у сквері Слави (вул. Соборності) відбудеться покладання квітів з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. 

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa