Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
21.06.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради) (Будівництво освітніх  установ  та закладів)

Докладніше...
21.06.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради) (Забезпечення діяльності інклюзивно-ресурсних центрів)

Докладніше...
21.06.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради) (Методичне забезпечення діяльності навчальних закладів)

Докладніше...
21.06.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради) (Надання позашкільної освіти позашкільними закладами освіти, заходи із позашкільної роботи з дітьми)

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Звіт про діяльність Новоград-Волинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за 2018 рік
11.01.2019

Новоград-Волинський   міський  центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молодіє спеціальним закладом, що проводить соціальну роботу з сім’ями, дітьми та молоддю, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги.

Протягом року в Новоград-Волинському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді функціонувало ряд спеціалізованих формувань, які забезпечували такі  напрямки роботи:

служби соціальної підтримки сімей

За період 2018 року на обліку сімей, які опинились у складних життєвих обставинах  перебувала 151 сім’я, в яких виховується 285 дітей. Спеціалісти та фахівці із соціальної роботи МЦСССДМ  2 рази на рік відвідують вищезазначені сім’ї.

Під соціальним супроводом перебувало 55 сімей, в яких виховується 112 дітей та 4 особи, яким в  ході здійснення соціального супроводу надано 4567 соціальних послуг.

Також в рамках служби соціальної підтримки сімей здійснювалася робота з сім’ями, які перебувають у конфлікті з Законом

Варто зазначити, що протягом 2018 року надійшло 9 повідомлень з виправних колоній про повернення громадян додому з місць позбавлення волі,  з міськрайонного відділу з питань пробації надійшло 40 повідомлень про постановку дитини чи особи молодіжного віку на облік органу пробації. З них  спеціалістами центру було здійснено 31 оцінку потреб особи/ сім’ї. 12 осіб, які перебувають у конфлікті з законом перебувало на  внутрішньому обліку, 9 осіб перебували під соціальним супроводом.

З метою запобігання повторної злочинності серед дітей та молоді,  Центр спільно з Новоград-Волинським міськрайонним відділом «Центр пробації» проводив  щомісячні групові зустрічі  для  дітей та молоді, для мотивування даної категорії осіб до законослухняної поведінки, куди запрошувалися соціальні партнери з міста та області.

При пологовому відділенні міськрай ТМО діє  консультативний пункт
, де протягом року було охоплено всього 135 жінок, яким було надано 270 соціальних послуг. Дане спеціалізоване формування сприяє у забезпеченні соціальної підтримки жінок, які опинились у складних життєвих обставинах та профілактики раннього соціального сирітства.

В Центрі діє спеціалізована служба психологічної допомоги «Телефон Довіри»

Впродовж 2018 року на ТД було здійснено клієнтами 268 дзвінків, з яких було надано 86 психологічної допомоги та 182 інформаційні послуги. Також на Телефоні Довіри впродовж 2018 року проводилися  «Гарячі спеціалізовані лінії» по питаннях соціального характеру. Всього було проведено за 2018 рік  53  гарячих лінії, куди залучалися спеціалісти міськрай ТМО, служби у справах дітей, управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту, Новоград-Волинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та інші суб’єкти соціальної роботи.

Одним з важливих напрямків роботи є робота з прийомними сім’ями

Під соціальним супроводженням за період 2018 року  перебувало 8  прийомних сімей, де виховувалось  11 прийомних  дітей, з яких 2 сім’ї було розформовано у зв’язку з закінченням дитини навчального закладу та одна прийомна сім’я перейшла в статус дитячого будинку сімейного типу, де виховуються 9 діток.

На базі МЦСССДМ функціонує клуб взаємопідтримки прийомних сімей – клуб «Родоцвіт». Впродовж 2018 року було проведено 4 зустрічі в рамках клубу, де були охоплені  різноманітні теми, які турбують прийомних батьків. 27.09.2018 року, до Дня усиновлення,  Центром була організована екскурсія в смт. Хорошів, де батьки та діти мали змогу відвідати музей коштовного та дорогоцінного каміння. А також в рамках програми «Соціальний захист вразливих категорій населення на 2017-2021 роки» прийомні дітки отримали солодкі подарунки під час новорічної вистави, яка була організована під патронатом міського голови.

Нашим центром проводилася соціальна робота з 86 особами- учасниками АТО (в сім
ях яких виховується 10 дітей). Загалом, даній категорії було надано 293 соціальні послуги. 30 демобілізованих учасників АТО направлено до закладів охорони здоров’я, департаменту праці та соціального захисту міської ради.  Центром  продовжується  співпраця зі Спілкою учасників, ветеранів, інвалідів АТО та бойових дій та громадською організацією «Всеукраїнський союз ветеранів АТО». Зокрема, на базі міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, була організована зустріч з дітьми загиблих учасників АТО, де були створені подарунки власними руками для мами, з нагоди свята 8 березня, куди були залучені працівники центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

Для родин демобілізованих учасників АТО, до Дня родини було організовано конкурс «Малюнок  на тему «Літо та моя родина», за участь в якому усі маленькі учасники отримали подарунки.

Для батьків загиблих учасників АТО з нагоди Міжнародного дня сім’ї, та Дня матері було організовано екскурсію в музеї міста Луцька, а саме:  музей Волинської ікони, краєзнавчий музей, Луцький замок, художній музей, музей дзвонів. Протягом року організовувалися зустрічі з батьками загиблих учасників АТО, а також Центром  з нагоди Дня Захисника України було ініційовано телепроект «Світлі спогади про Ангелів-Героїв, захисників рідної землі» за підтримки СК «Калина».

Одним з напрямків роботи є профілактично-роз
яснювальні бесіди для молодих безробітних осіб. Для молодих безробітних людей, які зареєстровані в центрі зайнятості впродовж 2018 року було проведено 44 бесіди  «Запобігання торгівлі людьми. Гендерна рівність», «Молодь на ринку праці», «Легальна зайнятість», під час яких було охоплено 352 чоловіки. 

Варто зазначити, що одним із завдань Центру у 2018 році було виготовлення та розповсюдження інформаційних буклетів з метою запобігання насильства в сім’ї, гендерного насильства, торгівлі людьми; попередження бездоглядності, дитячого травматизму, нещасних випадків з дітьми; поширення інформації про послуги Центру, впровадження нових соціальних послуг (патронат над дитиною).

Впродовж 2018 року, міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організовувалися вуличні акції до соціальних дат, а саме:  з нагоди Всесвітнього дня здоров’я,  Міжнародного дня боротьби з тютюнопалінням, Дня порозуміння з ВІЛ-позитивними людьми, Міжнародної акції «16 днів проти гендерного насильства», Всесвітнього дня боротьби із зловживання наркотиками та їх незаконним обігом та ін.

Новоград-Волинський   міський  центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в 2018 роцітісно співпрацював з  департаментом праці та соціального захисту населення міської ради, службою у справах дітей управлінням сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту, інформаційним відділом міської ради, міським центром зайнятості, міськрайонним відділом «Центр пробації», місцевим центром з надання безоплатної вторинної допомоги, центром науково-технічної творчості учнівської молоді, міськрайонним товариством Червоного Хреста, Новоград-Волинським відділом поліції, бібліотекою філією №5 для юнацтва МЦБС, БФ «Нехай твоє серце б’ється», ГО «АСЕТ», ГО «Перспектива», «Кіндерхільфе фюр Новоград-Волинський», з місцевими ЗМІ.

Перспективними завданнями на 2019 рік є :

- Проведення навчання для сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, яке буде спрямоване на розвиток батьківства та підвищення виховного потенціалу;
- провадження нових соціальних послуг, а саме патронат над дитиною та наставництво;
- участь у всеукраїнських семінарах та тренінгах з метою вдосконалення роботи Центру та підвищення кваліфікації працівників;
- подальша співпраця з громадськими організаціями та благодійними фондами.
- продовження ремонтних робіт, а саме утеплення приміщення та реконструкція даху Центру, у разі виділення коштів депутатами міської ради.


Директор Новоград-Волинського міського центру
соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
Антоніна Лапинська
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Вступ до вищих навчальних закладів ДСНС в 2019 роц
21.06.2019

Вступ до вищих навчальних закладів ДСНС в 2019 році

Докладніше...
Шановні новоград-волинці!
21.06.2019

Можливе коливання тиску газу в мережі 26.06.2019р. з 9:00 до 12:00 год. у зв’язку з ремонтними роботами Рівненського ЛВУМГ на ГРС Новоград-Волинський.

Докладніше...
Запрошуємо взяти участь у заході до Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні
20.06.2019

22 червня український народ вшановує світлу пам’ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Цього дня о 10:00 год. у сквері Слави (вул. Соборності) відбудеться покладання квітів з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. 

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa